Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Ker se ne razumem najbolj na nemščino, v čem je razlika med temi tremi verigami, razen to da je ena silver, dve zlati in ena ima supersprox zobnik? Kolikor sem razumel, pri njih vsak paket vsebuje oba zobnika in ketno?

 

http://goo.gl/PhTg5l

 

http://goo.gl/OYQrHN

 

http://goo.gl/GJRrHH

Klikni zgoraj desno Sprache auswahlen, čim piše satz je vedno komplet,zobnika sta vedno original kot prva vgradnja lahko naročiš tudi drugačen prenos brez doplačila ketna je lahko za kovičit ali dobiš poleg sponko za zaključni člen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klikni zgoraj desno Sprache auswahlen, čim piše satz je vedno komplet,zobnika sta vedno original kot prva vgradnja lahko naročiš tudi drugačen prenos brez doplačila ketna je lahko za kovičit ali dobiš poleg sponko za zaključni člen !

Očitno niste imel kaj velik opravka z menjavo verig ker mate mal čudne izjave.Kaj vam pomaga ves karbon pa razni Akrapoviči pa Rizoma za velik dnarja,Ketne bi pa najraj kr u Bauhausu kupil al pa u Merkatorju   da bi še mal pik dobil .Kupujte tapravo robo pa majstrom dejte montirat da ne bo pi... Verige za mopede do 600 ccm imajo spojni člen to zna zamenjat vsak mulc,za močnejše zadeve se pa                   kovičijo za kar rabiš orodje pa mal izkušen.Tko da pamet u roke ker ta "chip shit" ketna ves povsod vlači (sorry kardanarjem)                       

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno niste imel kaj velik opravka z menjavo verig ker mate mal čudne izjave.Kaj vam pomaga ves karbon pa razni Akrapoviči pa Rizoma za velik dnarja,Ketne bi pa najraj kr u Bauhausu kupil al pa u Merkatorju   da bi še mal pik dobil .Kupujte tapravo robo pa majstrom dejte montirat da ne bo pi... Verige za mopede do 600 ccm imajo spojni člen to zna zamenjat vsak mulc,za močnejše zadeve se pa                   kovičijo za kar rabiš orodje pa mal izkušen.Tko da pamet u roke ker ta "chip shit" ketna ves povsod vlači (sorry kardanarjem)                       

Ta "chip shit" kot praviš kupljena pri kettenmaxu je prav taka kot jo ti kupiš pri "pravih majstrih z pravo robo"  edina razlika je ta da ti jo naši pravi majstri prodajo za min. 50 € več, pa večina dobiva ketne iz kettnmaxa 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta "chip shit" kot praviš kupljena pri kettenmaxu je prav taka kot jo ti kupiš pri "pravih majstrih z pravo robo"  edina razlika je ta da ti jo naši pravi majstri prodajo za min. 50 € več, pa večina dobiva ketne iz kettnmaxa 

lp

Mislm da je nekdo moje razglablanje vzel malo preveč zares , je pa res če mačku na rep stopiš zacvil .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno niste imel kaj velik opravka z menjavo verig ker mate mal čudne izjave.Kaj vam pomaga ves karbon pa razni Akrapoviči pa Rizoma za velik dnarja,Ketne bi pa najraj kr u Bauhausu kupil al pa u Merkatorju   da bi še mal pik dobil .Kupujte tapravo robo pa majstrom dejte montirat da ne bo pi... Verige za mopede do 600 ccm imajo spojni člen to zna zamenjat vsak mulc,za močnejše zadeve se pa                   kovičijo za kar rabiš orodje pa mal izkušen.Tko da pamet u roke ker ta "chip shit" ketna ves povsod vlači (sorry kardanarjem)                       

Ni res. Preden kaj takega napišeš se raje prepričaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno niste imel kaj velik opravka z menjavo verig ker mate mal čudne izjave.Kaj vam pomaga ves karbon pa razni Akrapoviči pa Rizoma za velik dnarja,Ketne bi pa najraj kr u Bauhausu kupil al pa u Merkatorju   da bi še mal pik dobil .Kupujte tapravo robo pa majstrom dejte montirat da ne bo pi... Verige za mopede do 600 ccm imajo spojni člen to zna zamenjat vsak mulc,za močnejše zadeve se pa                   kovičijo za kar rabiš orodje pa mal izkušen.Tko da pamet u roke ker ta "chip shit" ketna ves povsod vlači (sorry kardanarjem)                       

1.) najprej,da ti povem "noben" od mojih motorjev danes nima in nikoli noben nebo več imel ketne.

2.) na mojem motorju ni niti za 1 (en) cent karbona nerečem pa, da ga nikoli nebo.

3.) to je res imam komplet Akrapoviča za tak denar bi ga tudi ti kupil -kompenziral par ur mojega"mojsterskega" dela.

4.) nevem kaj ti pomeni Rizoma - pojasni prosim.

5.) Bauhaus in Merkator nista in nebosta "nikoli" prodajala DID keten - če sploh poznaš to znamko.

6.) prosil bi te, da mi pošlješ sliko diplome tvojega "mojstra", ker v SLO nas je zelo malo mojstrov    avtomehanikov.

7.) če boš kdaj rabil orodje in izkušnje za kovičenje ketne se lahko oglasiš pri meni seveda proti plačilu-zastonj se še mački ne gonjo.

post-27744-0-03032500-1393868170_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) najprej,da ti povem "noben" od mojih motorjev danes nima in nikoli noben nebo več imel ketne.

2.) na mojem motorju ni niti za 1 (en) cent karbona nerečem pa, da ga nikoli nebo.

3.) to je res imam komplet Akrapoviča za tak denar bi ga tudi ti kupil -kompenziral par ur mojega"mojsterskega" dela.

4.) nevem kaj ti pomeni Rizoma - pojasni prosim.

5.) Bauhaus in Merkator nista in nebosta "nikoli" prodajala DID keten - če sploh poznaš to znamko.

6.) prosil bi te, da mi pošlješ sliko diplome tvojega "mojstra", ker v SLO nas je zelo malo mojstrov    avtomehanikov.

7.) če boš kdaj rabil orodje in izkušnje za kovičenje ketne se lahko oglasiš pri meni seveda proti plačilu-zastonj se še mački ne gonjo.attachicon.gifMojsterski izpit.jpg

Naslednič dobr preber post, bistvo usega pa je da nekaterim ni škoda denarja za dodatno opremo, pr ketnah bi pa za euro cenkal. Pa nevem zakaj maš orodje za ketne kovičt če si kardanar.To je pa tut use kar sm mislu poudart. Pa še velik užitkou internet mojstri.

Popravljeno . Popravil hribuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednič dobr preber post, bistvo usega pa je da nekaterim ni škoda denarja za dodatno opremo, pr ketnah bi pa za euro cenkal. Pa nevem zakaj maš orodje za ketne kovičt če si kardanar.To je pa tut use kar sm mislu poudart. Pa še velik užitkou internet mojstri.

Zato da nam verigarjem zaračuna k nam zakoviči ketno s tem dnarjem pa si kup nov kardan za svojga bmfa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednič dobr preber post, bistvo usega pa je da nekaterim ni škoda denarja za dodatno opremo, pr ketnah bi pa za euro cenkal. Pa nevem zakaj maš orodje za ketne kovičt če si kardanar.To je pa tut use kar sm mislu poudart. Pa še velik užitkou internet mojstri.

 

Hribuc@ še enkrat, http://www.kettenmax.de/  samo tu in nikje drugje.

 

Če prebereš še malo po strani in znaš par švabskih besed: verigo lahko dobiš zaprto ali odprto s členkom za zanetat ali sponko, kakor pač komur paše. Seveda brez doplačila!

Prav tako si lahko izbereš še poljuben prenos.

 

Profi stran za profi d.i.d izdelek.

 

Nobena čip varianta.

 

Če pa hočep top šit varianto pa greš na servis in tam naročiš, čakaš par dni, da naročijo pri istem dobavitelju, vendar ti verigo še dodatno "pozlatijo..." vse to se plača.

 

O kardanarjih pa raje ne bi izgubljal besed, ko gre tam kaj narobe, prvo pokličeš osebnega bančnega svetovalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) najprej,da ti povem "noben" od mojih motorjev danes nima in nikoli noben nebo več imel ketne.

2.) na mojem motorju ni niti za 1 (en) cent karbona nerečem pa, da ga nikoli nebo.

3.) to je res imam komplet Akrapoviča za tak denar bi ga tudi ti kupil -kompenziral par ur mojega"mojsterskega" dela.

4.) nevem kaj ti pomeni Rizoma - pojasni prosim.

5.) Bauhaus in Merkator nista in nebosta "nikoli" prodajala DID keten - če sploh poznaš to znamko.

6.) prosil bi te, da mi pošlješ sliko diplome tvojega "mojstra", ker v SLO nas je zelo malo mojstrov    avtomehanikov.

7.) če boš kdaj rabil orodje in izkušnje za kovičenje ketne se lahko oglasiš pri meni seveda proti plačilu-zastonj se še mački ne gonjo.attachicon.gifMojsterski izpit.jpg

 

Kje na ebayu se da kupit diplomo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednič dobr preber post, bistvo usega pa je da nekaterim ni škoda denarja za dodatno opremo, pr ketnah bi pa za euro cenkal. Pa nevem zakaj maš orodje za ketne kovičt če si kardanar.To je pa tut use kar sm mislu poudart. Pa še velik užitkou internet mojstri.

Jas sem dober prebral tvoj post, samo ti bi moral mojega in mi  najprej odgovorit na 4-ti in 6-ti moj odgovor -čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato da nam verigarjem zaračuna k nam zakoviči ketno s tem dnarjem pa si kup nov kardan za svojga bmfa

Verjetno sem edini bemfler,ki ima kardan in ohišje kardana(ki lahko crkne) v rezervi + orodje za ketno to mi je viška ostalo od prejšnjih motorjev s ketnami - nikoli uporabljeno prodam po nakupni ceni+porto ni nujno sem zbiratelj orodja ni orodja za avtomehanika,da ga nebi imel, razen kaj špecijalnega za dotično znamko ! Nemorem vse slikat,če imaš kakšno posebno željo kaj bi rad videl od orodja mi javi slikam in pripnem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje na ebayu se da kupit diplomo?

Spet provociraš verjetno sodiš po sebi mojo lahko preveriš na portalu OZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se tisti ki nekaj obvladajo ne širokoustijo po forumih z raznimi nazivi in diplomami.... mogoče je tole palilo kako še v času Jugoslavije......danes pa vse skupaj izpade malce smešno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ketna je že ... kot nova je :P

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ketna je že ... kot nova je :P

 

:krneki:

sj tut na prejšnji lubici je bla glanc nova :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil regina verigo iz louisa, je že kovičena. Ali sem kaj spregledal ?

Pri nas ziher ne dobiš takšnih akcij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje in sicer, kako močno moram zategnit zadnji zobnik? Lahko po občutku (pac maksimalno kolko gre s roko - gedoro) ali je pa točno določeno kot naprimer pri hondi cbr,...?

V navodilih nic ne pise oz. Imam samo italjanska navodila takoda sem mogoce spregledal, vendar vseeno mislim da ni podanega podatka

Nujno

Lp

Popravljeno . Popravil zanski18
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje in sicer, kako močno moram zategnit zadnji zobnik? Lahko po občutku (pac maksimalno kolko gre s roko - gedoro) ali je pa točno določeno kot naprimer pri hondi cbr,...?

V navodilih nic ne pise oz. Imam samo italjanska navodila takoda sem mogoce spregledal, vendar vseeno mislim da ni podanega podatka

Nujno

Lp

pr men pr suzukiju je 60Nm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!