Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Kakšno kvaliteto pa si dal pri menjavi???

 

Drugače ima DID ZVMX garancijo 30.000km oziroma 3 leta.

bom pogledal na račun, če ma res garancijo 3 leta, jaz jo imam manj kot eno leto. Kupljena pa pri SMmoto, oziroma sem preko njih naročil, prišla pa je iz Italije direktno.

Preveč čiščenja tudi škodi :)

enako delam kot z OEM , ki je isto did z o ringi

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno kvaliteto pa si dal pri menjavi???

 

Drugače ima DID ZVMX garancijo 30.000km oziroma 3 leta.

garancija je 6 mesecev oziroma 10000milj, kar pač pride prej, poglej na njihov web, sem klical tudi trgovca in garancije ni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garancija je 6 mesecev oziroma 10000milj, kar pač pride prej, poglej na njihov web, sem klical tudi trgovca in garancije ni

so ti še kej obrazložili kako je do tega prišlo da je tako malo zdržala? ker draga je bla ku ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so ti še kej obrazložili kako je do tega prišlo da je tako malo zdržala? ker draga je bla ku ....

boli jih vse po vrsti qurac....vsaj po mojem, sicer pa zadevo gledam takole:

 

*ni še crknila, najbrž pa bo. In že od prvega dne malce skače gor dol.

*vzdrževanje je bilo enako kot pri prvi verigi, kvečjemu boljše, saj so mi originalno pretegnili, ker je bila 1x preveč našponana in celo iz centra vržena (vulkanizer majkudamu jebem)...tako da, bodi pameten če upaš. Original je šele draga cca 350€ kit (o ring, pa še did jo dela)- sem včeraj gledal cene pri serviserju, direktno online naročanje na DKS :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne boš provu prešaltat na ta druge japanajzerje, rk, mogoče bo kej bulši :? al pa si tak divjak pa je to krivo :P, prevč po zadnji :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si kupil ketno?

SM motocenter, vse original račun, tut škatla je original ,ker poznam direktno iz italije, Ognibene zobniki in veriga did http://www.ognibenechaintech.it/11/search-ricerca-moto

če ne boš provu prešaltat na ta druge japanajzerje, rk, mogoče bo kej bulši :? al pa si tak divjak pa je to krivo :P, prevč po zadnji :lol:

a veš kako je, poskusit bi moral, več pa ne vem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raskiral sem malo več in nabavil Tsubaki verigo do 130 konjev. Malo dražja od DID - a. Prevozil 19 tisoč, ni videti večjih sprememb.

Če bo šlo tako naprej bi znala držati zelo dolgo. Bom poročal.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boli jih vse po vrsti qurac....vsaj po mojem, sicer pa zadevo gledam takole:

 

*ni še crknila, najbrž pa bo. In že od prvega dne malce skače gor dol.

*vzdrževanje je bilo enako kot pri prvi verigi, kvečjemu boljše, saj so mi originalno pretegnili, ker je bila 1x preveč našponana in celo iz centra vržena (vulkanizer majkudamu jebem)...tako da, bodi pameten če upaš. Original je šele draga cca 350€ kit (o ring, pa še did jo dela)- sem včeraj gledal cene pri serviserju, direktno online naročanje na DKS :D

....evo moja je bla 180€ SET + 30€ montaža.......pa zdej vidim, da sem bil malo nate....njen. Od zdaj naprej dam gor samo še original, ker nič ne profitiram, če dam jajc gor.......vsaka šola nekaj košta :ninja:  :ninja:  :ninja:

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....evo moja je bla 180€ SET + 30€ montaža.......pa zdej vidim, da sem bil malo nate....njen. Od zdaj naprej dam gor samo še original, ker nič ne profitiram, če dam jajc gor.......vsaka šola nekaj košta :ninja:  :ninja:  :ninja:

nategnjen si bil tud glede cene montaže. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če predolgo zdržijo premalo zaslužijo.

 

čeprav a se ni tudi trebor neki jezil, da ta nova did ne bo niti približno dočakla kilometrov oroginalne?

 

tomcat drgač k boš drugo ketno mogu montirat ti pr nas nrdimo za ugodno ceno 25€ :D

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cika z mene si se pa norca delala ko sem reko, da je moja 20k naredla.

Vidim, da je nekaj na teh novih ketnah. Kolk mi ketne nategujemo, tolk oni nas. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....evo moja je bla 180€ SET + 30€ montaža.......pa zdej vidim, da sem bil malo nate....njen. Od zdaj naprej dam gor samo še original, ker nič ne profitiram, če dam jajc gor.......vsaka šola nekaj košta :ninja:  :ninja:  :ninja:

 

 

Če je tole cena za VX2 verižni set potem si bil pošteno nategnjen....več kot 140 EUR takšen set ne pride za 180 EUR oziroma še nekaj manj bi moral dobiti ZVMX verižni set.

 

Glede garancije...ne ponujajo vsi 30.000km......odvisno od trgovca.

 

Verižne sete z tako dolgo garancijo dobiš tule MOTO-DELI.SI je pa res da je 30.000km le za ZVMX modele. Pa še cene so malce bolj normalne od omenjenih.

 

Drugače pa ker sem v tem poslu opažam, da ljudje redko vprašajo po kvaliteti, skoraj vedno je prioriteta cena....potemtakem je zvoniti po toči prepozno. Večini je pomembno da je DID in da ima X tesnila kar imajo danes že skoraj vse verige, natezna trdnost pa nikogar ne zanima.

 

Sam sem z ZVMX verigo naredil blizu 50.000km pa sem jo menjal preventivno ker je bila pred mano 10.000km dolga tura.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tut zvmx. Preber na didovi strani kok je garancije, sem ti gor že napisal 6 Mesecev oziroma 10000 milj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje pa preveč glancate in mažete te verige... Morda imate tudi malo preveč napete.

 

Jaz mažem s PDL Dry Lube nekje na 1000/1500km (pa če me slučajno kak dež dobi, še kdaj vmes, ampak se po dežju ne vozim preveč rad), očistim jo mogoče 1x-2x na 40000km, okrog 40000 (+-2000) jo menjam in vmes je ni potrebno napenjati (menjam zgolj zato, ker postane glasna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje pa preveč glancate in mažete te verige... Morda imate tudi malo preveč napete.

 

Jaz mažem s PDL Dry Lube nekje na 1000/1500km (pa če me slučajno kak dež dobi, še kdaj vmes, ampak se po dežju ne vozim preveč rad), očistim jo mogoče 1x-2x na 40000km, okrog 40000 (+-2000) jo menjam in vmes je ni potrebno napenjati (menjam zgolj zato, ker postane glasna).

 

Kje pa kupiš ta dry lube sprej? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa kupiš ta dry lube sprej? :)

http://www.louis.de/_40ab8dfa727025e9c4a9adc48699c04a3b/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10004198 oz. TRG d.o.o jih ima običajno na zalogi.

Moja izkušnje s tem sprejem je taka, da mi je zmeri ketna zgledala suha, sej verjetno je dobr, glede na to kok folk nardi z njo km, ampak meni ni vlivala zaupanja, zato sem raje šel nazaj na motul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z tistimi za 40 evrov vec ocitno ni problemov :P

did ...bomo videli ... zamenjal originalno pri 34000km - je bila že boga ...  naslednjo rundo pa original set z zobniki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa kupiš ta dry lube sprej? :)

 

Louis, Hein Gericke, eBay, ... Kje pač pride - ga ne kupujem prav pogosto. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ej, danci...

... katera ketna se ti je najbolje obnesla na SV. ... bom moral kmalu menjat...

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Moram probat ta sprej, ker Motula in njemu podobnih imam poln kufer, ker ga imam več na zadnji felni kot na ket

ni, pa še vsa svinjarija se potem prijema na ketno! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!