Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Jest mam zdej zadej Z=45, spredej Z=16

6ta se mi zvrti do konca, rad bi pridobu mal na končni, kere zobnike nej dam gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v Mavrici kupil MOTOGRIL, neko čistilo na osnovi petroleja. Prodajalec je zagotovil da ne razžira oringov in da je petrolej(kakršenkoli) zelo dobra stvar za pucat maščobo in podobne stvari, obenem pa ni agresiven ne na gumo, aluminij, plastiko... Uglavnem, stvar je fenomenalna! :worship: našpricaš, pustiš malo delovati, čopič, malo pobrbaš in še malo spereš. Na koncu pa vse skupaj spereš z vodo. Ketna je kot nova! :naughty:

Vse ok, samo spiranje z vodo pa ravno ni priporočljivo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ok, samo spiranje z vodo pa ravno ni priporočljivo :nono:

Sej jo pol posušiš na soncu, se pelješ, ko je vroča pa namažeš s ketnsprejem. Zarjavela zihr ne bo v 1-2h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm dubu Regina verigo, tud spojni člen je ampak je predolga tko da me zanima:

kakšno orodje in kje se ga dobi je za krajšanje verige pa za to da bi staro dol uzel.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm dubu Regina verigo, tud spojni člen je ampak je predolga tko da me zanima:

kakšno orodje in kje se ga dobi je za krajšanje verige pa za to da bi staro dol uzel.

Hvala

Neki tazga?

post-16264-1217857324_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm dubu Regina verigo, tud spojni člen je ampak je predolga tko da me zanima:

kakšno orodje in kje se ga dobi je za krajšanje verige pa za to da bi staro dol uzel.

Hvala

Jaz imam nekaj takega, le da sem kupil pri Hein Gericke.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam nekaj takega, le da sem kupil pri Hein Gericke.

D.

Sam škoda k ni za mojo verigo (428, piše da je za 520, 525 und 530) :(

Ve kdo za kaj drugega?

Kaj pa iz te strani, je tu kaj uporabnega?

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam škoda k ni za mojo verigo (428, piše da je za 520, 525 und 530) :(

Ve kdo za kaj drugega?

Pri HG imajo nastavke za različne verige - tudi za 428.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko z fleksom lepo daš bek tolko členov kolko hočeš... Mi smo vedno tako delali. Kaj na originalu nisi imel veznega člena al kaj? Z fleksom razrež :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm dubu Regina verigo, tud spojni člen je ampak je predolga tko da me zanima:

kakšno orodje in kje se ga dobi je za krajšanje verige pa za to da bi staro dol uzel.

Hvala

Za skrajšat ni problem, z bijksom pobrusiš glavo "sornika" in s točkalom izbiješ. Old school. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko z fleksom lepo daš bek tolko členov kolko hočeš... Mi smo vedno tako delali. Kaj na originalu nisi imel veznega člena al kaj? Z fleksom razrež :krneki:

tko se dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to rabiš dat tko dol ketno z unim povezovalnim členom?

Ker tisto se lahko loči s pomočjo enga izvijača, sam matico stran porineš, pa daš narazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v pm no :headbang:

Kako je to možno da sm prej meu DID verigo z 130 členi zdej sm pa dubu regino pa ima samo 120 ćlenov ker 130 sploh nimajo???

A kdo proda 10 členov Regina RX3 428 :unsure: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi malo prej jamral da je predolga?

Stara je bla predolga oz se je preveč, prevečkrat raztegnla.

Nism vedu kakšna je ta pa sm mislu da bo treba skrajšat al pa kej.

Sam zgleda da bo treba zdalšat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šeno kupi pa bo dovolj dolga,pa še členke boš lako drago prodajal.Si pa res čuden tič,če kupiš verigo z 120 členki imel pa si 130. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče verižne člene na kak nain oživit, ko začnejo 'ribati'? Ene par jih je, ki niso popolnoma poravnani, dočim pregibajo se še OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara je bla predolga oz se je preveč, prevečkrat raztegnla.

Nism vedu kakšna je ta pa sm mislu da bo treba skrajšat al pa kej.

Sam zgleda da bo treba zdalšat :rolleyes:

Hola mojster,

si me pa nasmejal s temle ("ta prekleta dila, 3x sem jo že odžagal pa je še zmeri prekratka") :lol1:

IMHO boš težko dobil člene za dokupit, zakaj ne greš raje z računom v trgovino in zamenjaš napačno verigo za tapravo?? nič hudega če nimajo tako dolge Regine, te verige se ne meni ne prijateljem niso preveč dobro obnesle, vsem so dokaj hitro umrle... prepričan sem da boš z DID verigo veliko bolj zadovoljen!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Regine, te verige se ne meni ne prijateljem niso preveč dobro obnesle...

26.000km v glavnem z dvema, se mi ne zdi ne vem kako slab rezultat za vlečt blizu 400kg. ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!