Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

SuperSprox so eni taki fajn zobniki. Zunanji zobje so železni, notranjost je aluminijasta, vezice pa so iz titana.

Ja sem že slišal za njih in baje so res dobra zadeva.

A so še kakšni test iz moto cajtngov za verige, zobnike ipd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor sem do sedaj pregledal ebay sem našel tak komplet najceneje za 199€

V kompletih, ki sem jih gledal jaz, sicer res niso 'Corona Ergal Racing' zobniki... A res rabiš / hočeš prav te? Meni osebno so JT sprockets čisto OK (vsaj za 100€ razlike). :)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to corona ergal racing ? Ne razumem, jaz sem vprašal za set od dida in je reku možakar 188€ kar ni neka cena.

Za po cesti ne rabiš nobenega ergala, kaj jaz vem kake dodatke, važno da ketna vzdrži dolgo življenjesko dobo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fanjte

Ima kdo izkušnje z temi? :

http://sidewindersprockets.com/titaniumII-sprockets.html

Kot sem pogledal njihovo stran je omenjeno da doživljenska garancija velja le ob uporabi njihove verige!

Verjetno je skonstruirana tako da je ona najšibkejši člen, zato zobniki ostanejo celi.

Nisem pa zasledil koliko kilometrov zdrži njihova veriga.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudi racing zobniki ti bolj malo pomagajo, ker se že na običajnih jeklenih skoraj vedno veriga prej izrabi. Meni se zdi bolj važno vložit v močno verigo, nekje ranga did 530, 532. Pa mogoče sprednji zobnik enkrat vmes zamenjat, ker se tudi dosti obrablja, sploh če je manjši kot original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni najboljša varianta enostavno vse zamenjati. Meni so predlagali čim boljšo 520 ketno, zadnji zobnik iz hard anodized aluminija, sprednji pa železni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra trgovina, sam moreš računat da te pride še cca 50$ poštnina, pa še 20% na komplet ceno davek, pa klub temu da prideš iz dolarja proti evru pocen skos, pride cena tam tam. Majo pa dobre stvari, tabulš ketne, pa zobniki so afam tud dobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa če je kdo za grupni nakup iz americe, bo jst vzel zobnike in verigo iz tle. Cene majo zelooo nizke, enkrat jih je en iz aprlijaforuma vprašal kako to da majo nižje cene kot on, ki je generalni uvoznik za DID, pa so rekel da enostavno tolk masovno kopujejo... Majo pa ful stvari, poglejte si pa če je kdo zainteresiran vzamemo skupaj.

V kitu imajo verigo RK + oba zobnika za 139$ :D, sam so zobniki neki Vortex o katerih nisem kej dost doberga slišu, tko da sem jim tud to napisu pa sem dobil odgovor

"What have you heard? They are great! We can get any brand."

Tko da jst bom vzel zobnike AFAM pa ketno RK ali DID, pa še par malenkosti, če je kdo zainteriseran za kaj iz njihove strani se lahko skup zmenmo pa delimo poštnino, ki pride $53.50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra trgovina, sam moreš računat da te pride še cca 50$ poštnina, pa še 20% na komplet ceno davek, pa klub temu da prideš iz dolarja proti evru pocen skos, pride cena tam tam. Majo pa dobre stvari, tabulš ketne, pa zobniki so afam tud dobri.

nA NJIHOVI STRANI PIŠE:

3. Overseas shipments have a flat rate of 25 dollars for shipping. No oversize or overweight items like rims, sporbike stands though. Some exhausts also do not fall under the 25 dollar flat rate shipping fee, but this is on a case by case basis. These also ship through usps. We will not lower the value of an item for customs purposes and we will not discuss it as it's illegal.

Sem prebral par o njih in so na splošno vsi izredno zadovoljni tudi EU kupci z celotno uslugo. Tip pa se trudi imeti zelo nizke cene in najkvalitetnejše produkte.

Aja Vorteksa pa ameri zelo hvalijo, je tudi eden najlažjih na trgu

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je potrebno naročat ketne iz amerike in nevem kaj use. pokličte in mal pobarantajte. razmerje cena/storitev je blo odlično.

razen seveda, če je smisel nakupa izum tople vode, ne pa ketna in zobniki. pol pa lahk naročate od kjerkoli. jez sm se naveličal. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni so tako odgovoril "Shipping would be: $53.50 through USPS"

Men se vsakem primeru splača ker bom še par stvari uzel in so ful ugodni, pa še vse se da z njimi zment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri, verige pri menjavi se v naših servisih večinoma vse kovičijo, kajne? In zadeva drži? Brez potrebe po kakih dvomih, da trdnost ne bi ustrezala OEM tovarniško nameščeni verigi? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki bi vprašal, videm da majo vse ketne ta povezovalni člen, a ni blo nekoč neki govora da se dobijo tud "cele" verige? Ker kjerkol gledam majo povezovalni člen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki bi vprašal, videm da majo vse ketne ta povezovalni člen, a ni blo nekoč neki govora da se dobijo tud "cele" verige? Ker kjerkol gledam majo povezovalni člen.

seveda se dajo dobit verige v enem kosu. za mojega sv-ja je že bila takšan. sva celo znanost iznašla, kako jo gor dobit. ampak je uspelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bol me tko zanima, a bo kj narobe če bo s povezovalnim členom :)?

Če bo dobro zakovičen, ne bo nič narobe.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda se dajo dobit verige v enem kosu. za mojega sv-ja je že bila takšan. sva celo znanost iznašla, kako jo gor dobit. ampak je uspelo.

ja če nimaš tok komplicirano narejene zadnje nihajke se da dat celo ketno, drugače nimaš druge kot povezovalni člen, razen če češ met tri točke vpetja da zgleda kot buldožer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda se dajo dobit verige v enem kosu. za mojega sv-ja je že bila takšan. sva celo znanost iznašla, kako jo gor dobit. ampak je uspelo.

to me pa res zanima :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bol me tko zanima, a bo kj narobe če bo s povezovalnim členom :)?

Če je ta, pa da ga dobro zakovičiš z primernim orodjem, potem bo vredu.

10040107_890_08.JPG

Tole je pa samo začasna varjanta, pa max do 80 km/h menda dovoljeno. Čeprav tudi ta zdrži, samo ni 200% zato naj bi se kovičlo.

10040100.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma- dej ne se hecat majstri da ti zamota pri 200 na uro pa potem se snađi brate :yea1:

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!