Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

jaz sem pa probal sprej procycle 750ml za 10eur , pa se zelo dobro obnese. Maže in ne svinja pa dolgo traja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam uporabljam Motul Factory line, ampak ker verigo izdatno mažem, se tudi feltna izdatno paca. Dobr, pa še kje zna mal dol tečt :) Zdej, dejstvo je, da ketno mal preveč mažem, ampak rajš to, kot pa da o-ringi trpijo.A obstaja še kak sprej, ki je recimo prozoren? Neki ajnfoh. Ziher obstaja direktna alternativa. DID? AS-ova CBR-ka ima lepo ketnco, čist čisto, pa nič po feltni ne svinja.

Jaz uporabljam Profi Dry Lube. Verigo mažem bolj poredko, tako čez palec nekje na 1500-2000km, zdrži pa mi cca. 30000km (sem na tretjem verižnem setu, sedanja veriga pa ima za seboj cca. 20000km, pa je še ni bilo potrebno po napeti).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi uprorabljam Profi Dry Lube letos, pa ne vem kaj bi si mislil.. Sprej res ne paca, ampak imam pa ful čuden filing, ker ketna deluje suha, kakor da ne bi bila namazana.. Pa pri uporabi PDL mi je začela ketno prijemat rja, prej pri Motulu tega ni bilo. Gre pa za ketno DID ZVM verzije, torej tista tamočna, nima pa niti 20k km še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem probal procycle dry lube pa ni vreden 10 centov. Ostane samo nek prah na verigi, pa še tega odpihne ob prvi sapici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadovoljen z DID-ovim mazivom, je malce dražji od motula, ampak ga vsaj ni tam, kjer ne sme bit. Resda je malce dražji, ampak mislim, da odtehta tistih par €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prerezani glid pa poštukaš?

A? Vidm da se nea hecas.

Ni cist tko k si predstavlas.

Ketno vedno do kraja zgonim, tako da ni vec uporabna za motor (kaj bi pa lahko s tako ketno delu pa se ne vem, mogoce se u Ljubljani pred lokali pretepal :P ).

Potem pa ko jo serviser dol uzame jo prereze, da vid v kakem stanju je ketna ko se ji je iztekel njen zivljenski ciklus.

Vem samo za 2 ketni in sicer za regino klasik spricano s castrolom, je tako kot sem ze v enem gornjem postu napisal, rjava znotraj in ketno rk spricano z motulom factory line, ostane znotraj cista, je pa fuč zaradi raztegnjenosti in je v nobenem primeru ne dajem nazaj na motor.

Ko pa kupim novo ketno, ki ni razklenjena, jo je potrebno prerezati tako kot si napisu in jo potem z vmesnim novim členom poštukaš na motorju.

Nova je pa vedno predolga za moj motor, tako da jo je potrebno vedno pokrajšat, preden gre gor.

Zdej pa vse ves

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Profi Dry Lube. Verigo mažem bolj poredko, tako čez palec nekje na 1500-2000km, zdrži pa mi cca. 30000km (sem na tretjem verižnem setu, sedanja veriga pa ima za seboj cca. 20000km, pa je še ni bilo potrebno po napeti).

D.

za čestitat. Tako poredko mažeš, kje pa kako voziš motor? Po garaži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za čestitat. Tako poredko mažeš, kje pa kako voziš motor? Po garaži :D

Seveda, samo po garaži. :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadovoljen z DID-ovim mazivom, je malce dražji od motula, ampak ga vsaj ni tam, kjer ne sme bit. Resda je malce dražji, ampak mislim, da odtehta tistih par €.

jaz sem ga tudi kupil... prej sem uporabljal motul road plus, pa je bil povsod - še najbolj je pa tekel dol pri tački - črna svinjarija... predvsem zato ker sem ga napačno nanašal :slap:

bom pa vidu če je res kej boljši...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bila dobra ideja, če bi Motosvet naredil primerjalni test sprejev in ne samo motociklov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bila dobra ideja, če bi Motosvet naredil primerjalni test sprejev in ne samo motociklov.

najdi 5-8 enakih motorjev..... in potem se vse ostale pogoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ker bom moral po vsej vrjetnosti kmalu menjati verigo na svojem Kawasaki Z1000 '03 me zanima kje se jo najugodneje dobi. Kot sem bral did ali pa rk, raje dam malo več pa, da imam potem nekaj časa mir. Nisem nevem kakšen dirkač, tko da bi bil kakšen srednji rang vredu.

Prosim bi za kakšno telefonsko številko od kakšne ugodne trgovine, da ne bom verige preplačal :)

Hvala in Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ker bom moral po vsej vrjetnosti kmalu menjati verigo na svojem Kawasaki Z1000 '03 me zanima kje se jo najugodneje dobi. Kot sem bral did ali pa rk, raje dam malo več pa, da imam potem nekaj časa mir. Nisem nevem kakšen dirkač, tko da bi bil kakšen srednji rang vredu.

Prosim bi za kakšno telefonsko številko od kakšne ugodne trgovine, da ne bom verige preplačal :)

Hvala in Lp, Blaž

Pri nas imaš za DID SM-motocenter, ceneje pa lahko dobiš v italiji ali E-bay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, z ebaya nebi bilo težave dobit, kolega redno naroča. Pa me zanima veš mogoče točno oznako verige za moj motor, da vem kakšno iskat?

Hvala in Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa me zanima veš mogoče točno oznako verige za moj motor, da vem kakšno iskat?

Hvala in Lp, Blaž

Poglej na verigo ki jo imaš sedaj gor. Tam je odtisnjena oznaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jaz, da bom še malo siten :closedeyes: :)

klik

Tole bi pasalo gor, če gre bom kar naročil, v Lojzu je komplet 160€

Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet jaz, da bom še malo siten :closedeyes: :)

klik

Tole bi pasalo gor, če gre bom kar naročil, v Lojzu je komplet 160€

Lp, Blaž

A lahko kdo prosim pogleda :worship: , pade pivo al pa cocta :unsure:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo prosim pogleda :worship: , pade pivo al pa cocta :unsure:

Lp

Če ti število zob na verižniku odgovarja in če imaš tolk členov ( 112 ) je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naroč ne.. Samo toliko glej da boš nabavil Nietschloß (N) ne Endloskette (E), razen če te mika nihajko snemat :)

LP, J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ga tudi kupil... prej sem uporabljal motul road plus, pa je bil povsod - še najbolj je pa tekel dol pri tački - črna svinjarija... predvsem zato ker sem ga napačno nanašal :slap:

bom pa vidu če je res kej boljši...

lp

Kako napačno nanašal?? Kako pa si ga nanašal? Pri meni tudi ta svinjarija teče dol po tački, šprica na felno....GROZA!!!! Kateri sprej ni tako sranje kot je ta Motulov??? Pa kje se ga da v MB kupit??

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če namažeš po notranji strani(po okroglih obročkih), ko je veriga vroča, potem mislim da ne sme kapljati, ma nekaj časa vrtiš kolo da gre povsod vmes in je to to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če namažeš po notranji strani(po okroglih obročkih), ko je veriga vroča, potem mislim da ne sme kapljati, ma nekaj časa vrtiš kolo da gre povsod vmes in je to to..

Ja tako jo namažem jaz, potem pa še pustim moped celo noč stat, da bi se sprej lepo prijel verige. Ko pa grem na furo in ga malo priganjam, pa mi že teče po tački in šprica po felni ta svinjarija... Edino, če jo preveč ali prepogosto mažem... Mažem jo na nekje 600 kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!