Skoči na vsebino

Verige, prenosi in spreji za verige


Gregs

Priporočene objave

Kje pri nas (po možnosti v celjskem koncu) je mogoče najti/kupiti WURTH HIGH PERFORMANCE DRY CHAIN LUBE?

Jz poznam enega potnika,če želiš ga vprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pri nas (po možnosti v celjskem koncu) je mogoče najti/kupiti WURTH HIGH PERFORMANCE DRY CHAIN LUBE? Sem imel naročenega iz UK, pa je bil na carini zavrnjen, ker po novem baje ni več možno po pošti pošiljati aerosolov (sprejev) iz UK v EU ... pa ga moram sedaj najti nekje pri nas ... Hvala za nasvet!

Na carini zavrnjen? UK je članica EU in to že od 1973. Načeloma med EU državami ni ne mej ne carine.. :?

Za sprej pa kontaktiraj http://www.wuerth.si/

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na carini zavrnjen? UK je članica EU in to že od 1973. Načeloma med EU državami ni ne mej ne carine.. :?

Za sprej pa kontaktiraj http://www.wuerth.si/

Mogoče sem se napačno izrazil: UK je baje po novem omejila izvoz aerosolov (sprejev) preko "airmail" pošte, tako da takšno pošto enostavno zavrnejo ... in zato je zadevo zelo težavno dobiti iz UK, kje drugje jo je pa nemogoče najt ...

Sem dobil številko potnika iz slovenskega wuertha, ampak njemu ni natanko jasno kater produkt iščem ... Prosil bi nekoga, ki ima to zadevo doma, da pogleda številko dela (part number), da mu lahko posredujem ... Zanimivo je tudi, da na http://www.wurth.co.uk/cat.php ne najdem nič o Wurth High Performance Dry lube :hmm: Hvala za pomoč!

Popravljeno . Popravil salko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem se napačno izrazil: UK je baje po novem omejila izvoz aerosolov (sprejev) preko "airmail" pošte, tako da takšno pošto enostavno zavrnejo ... in zato je zadevo zelo težavno dobiti iz UK, kje drugje jo je pa nemogoče najt ...

Sem dobil številko potnika iz slovenskega wuertha, ampak njemu ni natanko jasno kater produkt iščem ... Prosil bi nekoga, ki ima to zadevo doma, da pogleda številko dela (part number), da mu lahko posredujem ... Zanimivo je tudi, da na http://www.wurth.co.uk/cat.php ne najdem nič o Wurth High Performance Dry lube :hmm: Hvala za pomoč!

A ni Würth nemška firma? Recimo tole...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem ugotovil, da ta WURTHov HIGH PERFORMANCE DRY CHAIN LUBE ni del standardnega WURTH programa, ampak posebnega programa za motocikle: http://www.wurthshop.co.uk/index.php ta produkt pa je mogoče najti samo na angleških straneh, zato sklepam, da je ta program lociran predvsem v UK ... Sem pa že uspel najti številko dela, tako da nevermind ...

Ima kdo kakšno informacijo, kakšna je razlika med WURTH HIGH PERFORMANCE DRY CHAIN LUBE in WURTH HSS DRYLUBE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na koliko km približno mažete ketne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz od 300 do 600 km. Nekaj deset km gor ali dol. Jo pa namažem takoj, ko začutim, da začne povzročat vibracije in ko moped ne vleče tako kot bi moral. Pa po vožnji v dežju jo tudi namažem.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa glede tega nisem ravno vesten.. Kadar se spomnim, vendar skoraj nikoli ne prej kot na 400km. Pa mi verige kar ok zdržijo. Sprej je pa Motul ali Profi Dry Lube.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pri nas (po možnosti v celjskem koncu) je mogoče najti/kupiti WURTH HIGH PERFORMANCE DRY CHAIN LUBE? Sem imel naročenega iz UK, pa je bil na carini zavrnjen, ker po novem baje ni več možno po pošti pošiljati aerosolov (sprejev) iz UK v EU ... pa ga moram sedaj najti nekje pri nas ... Hvala za nasvet!

No da odgovorim sam sebi: po besedah predstavnikov na Wuerth.si pri nas sploh ni mogoče kupiti WURTH HIGH PERFORMANCE DRY CHAIN LUBE, ki je del moto-programa ki ga ne držijo; mogoče je pa dobiti WURTH HSS DRYLUBE, ki je pač del "standardnega" programa. Kakšna je točna razlika med njima niso znali povedat oz. so rekli, da je zadeva kao eno in ista, ampak jaz sem mnenja da neka razlika mora obstajati ... no, očitno se bom moral zadovoljiti z HSS DRYLUBE ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so učili na vsak tank benzina - kdor maže ta vozi ! !

Če imaš verigo brez 'ringov'... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš je verjetno mazat čimpogosteje pa količinsko čim bol na tanko. Ampak je mal problem, če nimaš možnosti tega opravt doma... Jawo pa recimo mažem sam parkrat na let (tok da ostanke sprayev porabm hehe )...Ampak Jawa je itak razred zase :kva2: .

maco47 - to te je zihr Brumer uču :) , sem si prov zapomnu ta citat. Pa je pomoje kar pravšnji, sploh kar se motornga olja tiče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mažem na vsako 2. tankanje. Jo pa poiskušam takoj po vožnji da je še relativno topla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima na koliko km približno mažete ketne?

Takoj ko zalaufam motor, se mi ketna maže, pa naj bo dež ali sonce :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolš je verjetno mazat čimpogosteje pa količinsko čim bol na tanko.

in kaj mislis delajo avtomatski mazalci verig?

Takoj ko zalaufam motor, se mi ketna maže, pa naj bo dež ali sonce :worship:

tebi tudi? :PB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če misliš tisto za zakovičit, vem da se da recimo pri lojzu dobit (louis.de), pa lahko pri nas na TRG naročiš.

Verjetno pa tudi še kej drugje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobit orodje za montažo verige?

Lp,A

če maš nekaj ročne spretnosti lahko to narediš z 2kg macolco in 250g kvadučkam

če nimaš-> a je kje sosed, ki to obvlada?

če ni-> glej napravce v lojzu (še zmerej rabš nekej ročnih spretnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa taka zadeva? Ima kdo izkušnje s čim podobnim?

post-13355-127006906635_thumb.jpg

Podatki, ki so zraven.

Spezialwerkzeug für Motorräder

zum Trennen und Vernieten von Kettengliedern (Teilung 35-530)

LIEFERUMFANG:

3 Trennspitzen 2.2, 2.9, 3.8 mm enthalten

Nietspitze RT

Werkzeugkorpus

Ausrichtbolzen

Druckbolzen

Griff

Druckbolzenhebel

Feder

Amboss groß & klein

Obere & Untere Trennspitzenführung für 2,2mm Trennspitze

Aufbewahrungsbox

Deutsche Bedienungsanleitung

Predvsem me zanimajo tisti nastavki, ki so za kovičenje, za katere vrste keten bi prišli v poštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje glede PROFY DRY LUBE spreja.

Sem ga kupil in pošprical po verigi, ampak me skrbi če je dovolj učinkovit (proti drugim sprejem), ker veriga izgleda kot da ne bi bila namazana...

Ga je potrebno nanašati pogosteje kot na 500km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!