Skoči na vsebino

Motorista zrinil s ceste (was: Moje sožalje!!)


robberrt

Priporočene objave

Se strinjam s Hotschkotom! Lazje bo predvsem zate. Zaradi tega ga ne bos pozabila.  8)  8)

Glede tega! Ne bo mi lažje, ker je kup stvari, ki so bolj pomembne oz. so v ospredju katere me bolj vežejo nanj! Pozabila ga pa itak nikoli ne bom! Bom lahko zaživela samo ne na tak način da bi ga pozabila!

Nisem jezna in ne užaljena! da ne bo kdo tako razumel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pristavil svoj piskrček. Po tragičnem dogodku sem tudi sam nekajkrat imel cmok v grlu, ko sem prebral nick hitri, ampak sem se zdaj privadil in ga povezujem samo še s Tatjano. Če že hočeš, ga ne menjaj zaradi drugih, pač pa samo in zgolj zaradi sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kar srček zasmejal! :D

Hvala za podporo vsem! Jaz sem dodala svoj pogoj tako, da je odvisno zdaj od tega!

Vem, da je težko brati poste pod tem nickom samo to je tako, kot jaz, ki vsak dan gledam najine stvari ko so naju povezovala. Pa jih ne bom zaradi tega metala proč!

Če sem že obljubila, da bom zamenjala nick ga bom samo slikica ostane ista tako, da v bistvu ni take razlike. Vse bo spominjala na njega.

Pri temu dam pa roke stran in bom preslišala vse! :evil: :agrue:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi povedal, da je ta tema prva, ki sem jo prebral, ko sem nekaj dni nazaj ugotovil, da ta forum obstaja. Prijavil sem se pa šele danes.

Ko sem bral vaše poste sem bil zelo žalosten čeprav ne poznam nikogar iz foruma. Spomnil sem se na mojo nesrečo, ki sem jo imel leta 95 (takrat sem bil star 15 let). Peljal sem se s svojim novim APNom po glavni cesti naravnost skozi križišče, ko me je zadela ena starejša gospa (64let) z avtom. Trčila je s svojim sprednjim desnim delom odbijača v moje sprednje vilice. Na asfaltu se je kasneje ugotovilo, da ni bilo nobenih zavornih poti. Levo stopalo mi je zmečkalo v moj moped, potem pa sem poletel z glavo v njeno sprednjo šipo. Spotoma se je moje levo stegno zlomilo na blatniku njenega avta. Potem ko me je odbilo od avta sem obležal na cesti in ko je bilo vsega konec, je gospa pritisnila na zavoro. Če ne bi imel čelade bi bil zagotovo mrtev, tako pa sem imel samo hud pretres možganov, kompliciran zlom stegnenice, zmečkano stopalo in vse ostale bolečine, ki jih dobiš pri takem karambolu. No, bil sem lep čas v bolnici, na šolo sem lahko za tisto šolsko leto pozabil (imel sem tudi s tem kasneje težave), čez pol leta sem pa že lahko prvič spet stopil na nogo. Pustimo ostalo.

A veste, kaj je gospa rekla kasneje?

"Res mi je žal, da nisem videla STOP znaka, ker sem gledala v drugo smer, kjer so nekaj gradili....bla ... bla.."

Kar hočem povedat je, da je gospa pač gledala stran in mi s tem skoraj uničila življenje. Po sedmih letih sem skoraj že pozabil na to vendar me kak tak dogodek vedno spet spomni. Še posebej sem besen, ko vidim da motorist spet ni bil kriv, je pa najbolj nastradal...

Če vam lahko kakorkoli pomagam v kakšni akciji, ki jo boste organizirali, bom zelo vesel...

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HMJA kakšnega dolgega ali pa hitrega teka si verjetno ne bom mogu privoščit nikoli več. Hodim pa lahko kr normalno. Leta 99 so me še enkrat operirali in mi odstranili ploščice in vijake. Takrat sem bi spet en teden v bolnici in dva meseca nisem mogel nič hodit. Vsi me sprašujejo, če se sploh upam z motorjem še vozit, pa ni problema. Res pa je, človek nima več takega zaupanja v soudeležence v prometu in je zato še bolj previden. Res je tudi, da pred to nesrečo in po njej še nikoli nisem padel z motorjem. Tega se ful bojim. Samo ne zaj mislit, da se vozim ko kaka stara oma. Pač čisto normalno.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne zaj mislit, da se vozim ko kaka stara oma. Pač čisto normalno.

LP!

čE MOTORIST VOZI POČASI ZIHR NE VOZI KOT OMA!

Zihr bolj paziš, kar je razumljivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa je, človek nima več takega zaupanja v soudeležence v prometu in je zato še bolj previden.

Človek na motorju nikoli ne sme imeti zaupanja v ostale udeležence v prometu ... :evil: ... jaz sem se to naučil 1. dan po registraciji svojega prvega motorja ... na srečo brez hujših posledic ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa je, človek nima več takega zaupanja v soudeležence v prometu in je zato še bolj previden.

Človek na motorju nikoli ne sme imeti zaupanja v ostale udeležence v prometu ... :evil: ... jaz sem se to naučil 1. dan po registraciji svojega prvega motorja ... na srečo brez hujših posledic ...

SE STRINJAM S HOTSCHKOM!!!

Na cesti je treba bit pripravljen POPRAVLJAT NAPAKE DRUGIH UDELEŽENCEV V PROMETU !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaupanje v soudeležence prometa := 0000

Drugi dan po nakupu motorja, sva se s prijateljem lepo počasi peljala čez pregledni ovinek, nasproti pa penzionist cez polno crto in če ne bi odrajdala bi se lahko brez glav naprej peljala.

Upajmo na preživetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!