Skoči na vsebino

Motorista zrinil s ceste (was: Moje sožalje!!)


robberrt

Priporočene objave

Jutri, 6.8. ob 10. uri dopoldne, na Žalah, mrliška vežica sv. Antona. A se bomo motosvetovci kaj zmenili za skupaj it?

v mislih bom zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:!:

Ostalo grenko je spoznanje,

to je resnica,niso sanje,

žal usoda je tako hotela,

da nam je motorista vzela.

V avtomobilu pravijo,da moramo biti 100%,

na motorju pa moramo bit 120%,

pamet v roke!!!

Ne morem priti,

bom pa z mislimi prisoten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se pred dobre pol ure pogovarjal s punco in bratom od Hitrega bi rad v njenem in njegovem imenu pojasnil nekj neporavilnosti,ki so se pojavile v javnih občilih.

Kot prvo:Hitri je vozil med 50 in 60 km/h

Kot drugo:Poizkušal je motor ujeti in je zaradi tega tudi ostal na njemu

Kot tretje:Ni pridivjal in kar povprek prehiteval.

Jaz ji 100% verjamem.

Vsako človeško življenje je dragoceno.Vsaka poškodba boli.Najbolj pa boli izguba drage osebe,pa naj bo to sin,brat,fant,prijatej ali samo sodrug v hobiju,ki se imenuje motorizm.

Pospremite ga na zadnjo pot,kot se temu pristoji.

Ostalim pa naj bo v opomin,da na nas preži tisoče nevarnosti in da nikoli.....res nikoli nismo dovol previdni,da nas nebi moglo kaj presenetitit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekom dneva se boste zmenili, kdaj in kje bo zborno mesto, od koder se bomo odpeljali na Žale. To pričakujem jutri napisano, ko pridem na šiht. Poudaril pa bi rad naslednje. Dejte se tja pripeljati lepo kulturno, se držati skupaj, jasno vsi imejmo oblečene črne motosvetove ali SR majice. S svojo prisotnostjo bomo počastili spomin preminulega. Nikakor, poudarjam, nikakor pa si ne privoščite nabijanja z motorji, pokanje, turiranje, če to ni bila želja pokojnega oz. njegovih svojcev, kar pa zelo dvomim! Pa ne zaradi okolice, policajev in drugih. V tem primeru se mi krasno jebe zanje. Upoštevati moramo svojce umrlega, do njih bi bilo zelo grdo, če se s tem ne strinjajo.

OK, toliko samo v premislek, pa sorry če sem zatežil!

Jaz bom verjetno žal peš, ker sem se že zmenil za servis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam s teboj, z motorji tega tam ne morete pocet, ker bi bilo svojcem se toliko tezje, kdaj pa se dobite se pa zmente pa se dobimo vsi skupaj in gremo lepo v miru tja..,

se vidimo tam(vsaj upam da bom lahko prisel, ker imam en siminar

lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje in počivaj v miru... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal se ne morem udeleziti pogreba - sluzba ...

Lepo ga pospremite na zadnjo pot...

Tatjana be strong...

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo:Hitri je vozil med 50 in 60 km/h

Kot drugo:Poizkušal je motor ujeti in je zaradi tega tudi ostal na njemu

Kot tretje:Ni pridivjal in kar povprek prehiteval.

prvič: žal je hitri moral voziti več kot 90km/h (ker je 90km/h vozil Brrrm. )

drugič: res je. Motor je mojstrsko ujel in čast in slava da je uspel odpeljati zadnje metre v svojem življenju tako kot jih je odpeljal. Če ne bi bilo kamna ki mu je vzel ravnotežje bi se verjetno še varno ustavil.

tretje: res je. Za moje pojme je prehiteval tako kot je treba.

HITRI: žal mi je da je vse skupaj steklo tako kot je steklo. Počivaj v miru! :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav ga nisem poznal ampak srečal le na forumu R.I.P. Hitri. Vsem žalujočim iskreno sožalje.

Dekleta in fantje dejmo pazit nase in predvsem na neizkušene butle za volanom avtomobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek smo prejeli žalostno sporočilo, ki nas je globoko pretreslo-Alija ni več! Izrinil ga je iz življenja nepazlijivi voznik osebnega avtomobila. Ni se zgodilo na kakšnem nepreglednem ovinku, k nesreči ni botrovala nikakršna neprilagojena hitrost, preprosto nerazmljivo, kako se je sploh lahko kaj takega zgodilo.Nesreča nikoli ne počiva in te doleti prav tam in takrat, ko jo najmanj pričakuješ. Ali, počivaj v miru!

Tatjani, bratu Tomiju in staršem izrekam v imenu vseh zaposlenih iskreno, iskreno sožalje!

Ali, v naših srcih boš ostal za večno!

Zbogom PRIJATELJ!

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisva se osebno poznala,vendar ko slišim za motorista, ki je umrl na cesti mi je ,kot bi mi umrl brat.

Sožalje vsem njegovim,punci in vsem ki ste ga poznali in imeli radi.

Hitri počivaj v miru za vedno boš ostal v naših srcih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje.

To zemeljsko življenje,ki smo ga dobili v uporabo je dobro izkoristil,saj je bil MOTORIST.

Samo za pogumne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!