Skoči na vsebino

Motorista zrinil s ceste (was: Moje sožalje!!)


robberrt

Priporočene objave

Sploh ne vem kaj se dogaja zadnje čase. Motoristi se sesuvajo en za drugim in na žalost kar nekaj s smrtnim izidom. Jaz trdno upam, da ne bom nikoli med njimi.

Sožalje Tatjani in bližnjim.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ste za ga lahko pospremimo na "zadnji vožnji" . . . če se bomo zmenili pridem 100%...tako kot je predlagal elbarto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta je kruto bojišče......pravila,ki so sprejeta,so modernemu uporabniku pomembna le v toliko,da jih poizkuša nekaznovano kršiti.

Boj je neizprosen in se iz leta v leto povečuje.Vsi poizkušamo preživeti......toda FORTUNA včasih zapusti tudi najboljše.

HITRI....počivaj v miru in naj ti bo lahka zemljica.Morda se srečamo ponovno na drugem mestu in v drugem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ga poznal, niti nisem z njim polemiziral na motosvetu, pa me je vseeno precej stisnilo...

Moje sožalje...

Pazte nase porkamadona!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to ne more biti res :cry: :cry: :cry: ..... Čeprav človeka ne poznaš, te pošteno zaboli pri srcu! Dajmo, pazimo nase...drugi ne bodo pazili na nas!

Iskreno sožalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HITRI je imel slabega angela varuha. Zdej je sam med njimi in upam da bo kdaj letel ob moji rami ko se bom vozil.

Se vidimo HITRI, potem pa takoj na pivo (če ga imajo tam gor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GROZA!?! Hitri... :( Upam, da ti je na drugem svetu lepše...

Pa res ne vem kaj je tem avtomobilistom... :? :x Včeraj je eden mene skoraj povozil - je prehiteval v škarje šleperja, pa smo šli vsi trije vštric (jaz seveda po bankini pri ene 90 km/h).

Fantje in dekleta - vedno ko vidite pred sabo avto - PREDVIDEVAJTE, da bo naredil pizdarijo in seveda - go easy z desno ročko...

:? :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje. :cry: A kdo ve kakšne barve je imel Hitri Blackbirda? Me je včeraj lovil pri Radohovi vasi rdeč XX z sopotnico,nato pa je zavil na avtocesto proti LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo ... :( zalostno, :?

ceprav ga nisem poznal in nisva nikoli kontaktirala je bil en del mozaika imenovanega Motosvet, ki ga sestavljamo MI vsi!!

Hitri - naj ti bo lahka zemljica.

Ostali pa pazite nase, da bomo se naprej sestavljali mozaike!!!

R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje :( Prokleto sranje, take :silly: bi blo treba :microwave: !!! Mislim da je mel črnega, se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fuck off!!

Poln kurac imam teh novic. Dejmo se zment, da se ne bomo vec pobijali po cestah!!!!!!!!

Pa kdo bo se umrl... Dost mam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča :cry: :cry: ...

Po Brrrm-ovem pripovedovanju in moji interpretaciji dogodkov je kombinacija "neizkušen motorist + neizkušen avtomobilist + prevelika hitrost" smrtna :( ... v tem primeru žal spet ... sožalje vsem, ki ga poznajo osebno ... in še tole CESTE NISO ZA DIRJAT !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav Hitrija nisem poznal,tudi od mene iskreno sožalje,saj smo motoristi ena velika družina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sozalje njegovim bliznjim in upam, da tega na forumu ne bo treba vec pisati. :cry: :cry: :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!