Skoči na vsebino

Motorista zrinil s ceste (was: Moje sožalje!!)


robberrt

Priporočene objave

HITRI je imel slabega angela varuha. Zdej je sam med njimi in upam da bo kdaj letel ob moji rami ko se bom vozil.

Hitri je bil samo hitrejši od svojega angela varuha!Zato dragi motosvetovci in vsi udeleženci na cesti, vozite vedno toliko hitro, da vas bo vaš angel varuh še dohajal.

Pa sožalje vsem njegovim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to ne more bit res grrrr… :x

Ko sem peljal v soboto že nazaj iz Moravč proti LJ sem prisel do ravnine (min. 1km) na kateri je peljal traktor za njim pa voznik sivega avta. Vse lepo, pripeljem do njiju potem smerni kazalec in na desni pas! Se poblendam in PAZI ojoj :shock: :shock: , avto pred mano sunkovito zavije predme, da se pelje skoraj po samo dveh gumah. Mu bledam, mu trobim on pa znotraj maha z rokami???!! Ko je videl da sem se resil desne ograje le zato ker sem predvideval, da me bo izsilil je upocasnil verjetno pa ima pri tem tudi kaj njegova sopotnica saj sta imela se burno debato sodec po mahanju z rokami po kabini.

Pazite se, vam recem da smo motoristi zadnja rupa na sviralu nedeljskim voznikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje iskreno sožalje vsem žalujočim. Ali kdo ve, kdaj in kje bo pogreb (če že ni prepozno)?

Jutri, 6.8. ob 10. uri dopoldne, na Žalah, mrliška vežica sv. Antona. A se bomo motosvetovci kaj zmenili za skupaj it?

Predlagam, da se dobimo recimo nekaj po deveti nekje za Bežigradom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk...

Dolgo sem prebiral teme in nic napisal, sedaj pa si bom le vzel cas,

da izrazim sozalje...

Pocivaj v miru...

Ostali pa pamet v roke... Ocitno smo motoristi tisti, ki najBEEPbemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se s svojim šefom že zmenila in imam frej za pogreb.

Predlagam pa nekje ob 9.15 ali 9.30 na parkirišču pri Festivalni dvorani na tavelikem parkirišču. Ali pa mogoče kje drugje... predlogi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sožalje vsem, ki so s to nesrečo izgubili, nato pa še eno razmišljanje, ki ima belo in tisto črno plat, ki se je sedaj prikazala kot prvič.

Tako kot motosvet združuje (vsak dan nas je več )in ko ti je dobro, če nekje nekoga srečaš, pa če prav je to samo pozdrav in izmenjava nickov. Tako se vedno bolj povečuje tudi možnost, da bomo še kdaj slišali novico kot je danes, katero ne bi rad slišal nihče.

Pupe in fantje potrudimo se, da nas bo na motosvetu vedno več in nick Hitri naj bo edini, ki se ne bo več oglašal na tem forumu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sozalje vsem prizadetim.

Ne prehitevat kolone s polnim gasom, prizgite dolgo luc - da boste bolje videni, odprite rore - da boste bolje slisani!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!