Skoči na vsebino

Mini moto obnova mašine


Priporočene objave

Imam en italjanski minimoto mal starejši,ki je zariban,ni čist,je pa veliko rajsic na cilindru in batu,glede bata ni tak problem,se ga da novega pa je,cilinder pa je tudi lepo zrajsan,pa me zanima ,če kdo ve kam bi dal to podrejat,oziroma na koga se naj obrnem,da bi mi to zrihtal??????

Mašinca pa je 30ccm in je italjanskega porekla imena pa žal nisem našel,je pa take vrste,da ima cilinder že malo karterja skupaj.

Hvala za info

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imajo ti minimoto-ti aluminjaste cilindre, tako da ga negre brusit, ampak še moreš novi nikasil dat not. Najbolše in najcenejše verjetno bi bilo, da bi kupil rabljen cilinder, če ima kdo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je,najprej ga je treba brusit,pol pa na novo nikasil gor dat(hartkrom),sam me zanima kdo bi to naredil,oz kje to delajo v slo,če sploh,problem pa je tudi,ker cilinder ni na vrhu odprt,oz.brez kape,je v enem kosu,tko da bi res rabil,info za tole zadevo,rabljeno pa verjetno nemogoče dobit,ker je to racing motor starejšega letnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macilindra skor sigurno nebos dobu ce ga bos pa dau obnovit bo pa velik kostalo :BUA: :BUA: kups novga minimotota za ta dnar :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,to je res,skoraj ni vredno obnavljat .) (malo si sfalo temo,lahko bi pisal pod "vzdrževanja,popravila,okvare",no,pa naj ti bo itak si nov! .) )LP

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Da malo obnovim temo.

Jaz bi potreboval cilinder za mini moto, če se doma komu valja po nepotrebnem mi naj prosim sporoči.

Cilinder mora imeti fi 44.

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!