Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Pantera je pri meni stalnica zadnjih 15let. Darrela smo skinevali kot nadebudni mladci, tko da te nekaj takega kar pošteno zatrese. Pravijo da se definitivno začneš starat, ko začnejo umirat člani bendov, ki si jih preferiral. Upam, da ne res.

Upam, da bo še naprej dobro žgal "down under" in da bo vse bitchezz tople in voljne do njega. To je imel rad. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Anubis:

tudi pri meni, stari. Ko sm kupil plato »Cowboys from hell« (plato – LP, prosim), pa jo dal na platnšpiler, mi je gate utrgalo.

Model je kitaro igral na tako prfuknjen način, da vsakič, ko poslušam Pantero (in to je vsak dan), še vedno dobim kurjo kožo…

Ko ga je Metallica začela srat, sta od »ta velikih« (vsaj v moji knjigi – upam da ne bom koga s tem užalil) ostala samo Slayer in Pantera. :unsure:

Pa ta zvok kitare od Dimebaga – uhhhh!!!

BTW: Chronix radio - streaming – vsak drugi komad je danes od Pantere – če se komu pač posluša.

Fucking hostile!!!! :yea2:

P.s.: glede starosti pa samo na izi – star si toliko, kolikor se počutiš, tako da ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je v metal zalosti zapisan na prvem mestu in z najvecjimi moznimi crkami v gorece rdeci barvi zaenkrat samo 13.12.2001. Dan ko je umrl Chuck Schuldiner. Se vedno pogledam kdaj pa kdaj na emptywords.org in berem o njemu in o Death ter Control Denied. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je v metal zalosti zapisan na prvem mestu in z najvecjimi moznimi crkami v gorece rdeci barvi zaenkrat samo 13.12.2001. Dan ko je umrl Chuck Schuldiner. Se vedno pogledam kdaj pa kdaj na emptywords.org in berem o njemu in o Death ter Control Denied.  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

Kakor komu….

Se strinjam, da je Chuck mož, ki ga vsi pogrešamo – ampak enako bomo pogrešali tudi Dimebaga.

Obadva sta velika prvoborca švasa.

Kateri stil metala je tu komu všeč, je pa postranskega pomena.

Če pa govorimo o velikih možeh, se je potrebno spomniti tudi na Cliffa Burtona, ki je končal

Pod touring busom Metallice. Kakšna škoda….

R.I.P Chuck, R.I.P. Cliff, R.I.P. Dimebag :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor komu….

Se strinjam, da je Chuck mož, ki ga vsi pogrešamo – ampak enako bomo pogrešali tudi Dimebaga.

Obadva sta velika prvoborca švasa.

Kateri stil metala je tu komu všeč, je pa postranskega pomena.

Če pa govorimo o velikih možeh, se je potrebno spomniti tudi na Cliffa Burtona, ki je končal

Pod touring busom Metallice. Kakšna škoda….

R.I.P Chuck, R.I.P. Cliff, R.I.P. Dimebag :(

No ja zame je Cliff pac samo se en basist (tako kot sem jaz), tko da njega niti ne pogresam. Chuck pa mi je osebno en najvecjih izumiteljev na podrocju extremnega metala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja zame je Cliff pac samo se en basist (tako kot sem jaz), tko da njega niti ne pogresam. Chuck pa mi je osebno en najvecjih izumiteljev na podrocju extremnega metala...

Če si ti tak dober kot Cliff, potem hands down, stari :notworthy:

Pa ne, da bova zdaj začela debato o tem, katera zvrst metala je bolša? :?

Mam tega že glede firme motorjev dovol.

Piss!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ti tak dober kot Cliff, potem hands down, stari :notworthy:

Pa ne, da bova zdaj začela debato o tem, katera zvrst metala je bolša? :?

Mam tega že glede firme motorjev dovol.

Piss!

ne ne bova zacela te debate, ker jo to vse v "eyes of the beholder", drugace pa meni osebno ni Cliff prav nic posebnega... Ce odstejemo Anesthesio je vse ostalo hudo povprecno (no ja tudi metallica je bila v tistih casih - zdej je pac slabsa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne bova zacela te debate, ker jo to vse v "eyes of the beholder"...

Misliš rečt, v ears of the beholder? :grim

Stari piss!

And švas on!

Mi je prav žal da vas v sobot ne morm prit poslušat, da bi kakšn pir spila…

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš rečt, v ears of the beholder?  :grim

Stari piss!

And švas on!

Mi je prav žal da vas v sobot ne morm prit poslušat, da bi kakšn pir spila…

Skoda... ker enkrat za razliko ne bom jaz vozil na spil.... Pa bi z uzitkom kaj spil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda... ker enkrat za razliko ne bom jaz vozil na spil.... Pa bi z uzitkom kaj spil.

Jeba.

Mogoče pa mi bo vseeno ratalo prit.

Drugače pa no sweat – še bodo druge priložnosti… :grim

Še malo črnega humorja: upam, da vam med koncertom ne bo noben manijak s samokresom gor vletu. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je ze dabata na to nanesla, se bom se jaszt malo p..... sem zraven

Zame je legenda Bruce Dickinson......Ce malo citiram svojega strica (samo da on ni govoril o njemu) Drugi najboljsi pevec vseh casov; za prvega si moras vedno pustiti prostor :P

Pa to ne mores verjeti, kaj delajo tipi s kitarami... Ko da bi same pele...
Pa bobni....kot bi s kolom po glavi tolkli.....

Zelezna Devica je sklenjen krog......Vse ostalo je samo glasba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je ze dabata na to nanesla, se bom se jaszt malo p..... sem zraven

Zame je legenda Bruce Dickinson......Ce malo citiram svojega strica (samo da on ni govoril o njemu)  Drugi najboljsi pevec vseh casov; za prvega si moras vedno pustiti prostor :P

Pa bobni....kot bi s kolom po glavi tolkli.....

Zelezna Devica je sklenjen krog......Vse ostalo je samo glasba.

Tebi so pa teli maidni zelo vsec a? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi so pa teli maidni zelo vsec a? :)

Z krajsimi (vecletnimi) prekinitvami so mi zadnih skoraj 20 let ( :blink: kwa, a tolk je ze :kva2: ) glavna in najljubsa droga ....

:yea2: :smoke: :music2: :yea2:

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe....

kot sem rekel: vsakemu svoje.

Ce kdo hoce bangat in slamat na Maidne, zaradi mene naj kar.

Ce kdo hoce na kaksn drug svas, pa tudi prav.

Samo da ni maderfakin techno pa helena blagne pa Cuki pa Verboten pa narodnjaki pa tako dalje. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z krajsimi (vecletnimi) prekinitvami so mi zadnih skoraj 20 let ( :blink: kwa, a tolk je ze  :kva2: ) glavna in najljubsa droga ....

  :yea2:  :smoke:  :music2:  :yea2:

hehe...moja najljubsa droga je pa pivo (ampak se zdalec ne edina :kva2: )

eeeeeh..hecam se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moja najljubsa droga je pa pivo...

Hehe :devil:

Nasreco sem opazil, da mi vse ostale droge ali skodujejo, stanejo (pa se zima je B) ) ali pa redijo....

Go Bruce go....

:yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bruce Dickinson - Tears of the Dragon (koncertna izvedba) :kva2: :notworthy:

Ampak zame so Blind Guardian še vedno tanajtabulši :yea2:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zame so Blind Guardian še vedno tanajtabulši :yea2:

Lih jih poslušam zdejle, in to njihovo meni najboljšo plato "Somewhere far beyond"!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Tud na najnovejši plati od prog Angre je Hansi Kursch gost na super komadu enmu. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste slisal za un pokol k je bil v ameriki na koncertu ene metal skupine! u glavnm model je prletu not pa ubil kitarista pa se njegovga brata pa kelnarja pa se enga pol je zacel med folk strelat in 2 zadel en je v hudem stanju pol so pa policaji not prletel pa so se njega ubil!

u glavnm en ornk pokol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste slisal za un pokol k je bil v ameriki na koncertu ene metal skupine! u glavnm model je prletu not pa ubil kitarista pa se njegovga brata pa kelnarja pa se enga pol je zacel med folk strelat in 2 zadel en je v hudem stanju pol so pa policaji not prletel pa so se njega ubil!

u glavnm en ornk pokol!

Na vrhu prejsnje strani pa je link kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
www.sweet-sorrow.com/samples.php

Nas novi demo.

ssssseeekajjjj :yea2: :yea2:

Bravo. Vse pohvale. :OK: Res vas morm enkrat spet v živo prit pogledat - mi je še zdaj ful žal za tisti špil v Ormožu, ko nism mogu pridt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!