Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

A je med vami tud kej takih k poslušate metal?? Blo bi lepo, da bi se nas par motoristov zbral pa šli na kšn koncert skupi.

Na Dunaju bodo Stratovarius?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj metalbike!

poleg starega in hard rocka poslušam tudi metal.sicer bol stare bande,kot so;iron maiden,judas priest,skid row,testament...

lahko se zmenmo za kak koncert,če si z lj pa se po počitnicah kako nedeljo oglas v hound dogu,kjer bom najverjetneje spet vrtel musko s temo BIKERSKI ROCK

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... cisti metalc!!! ne samo poslusat tudi igrat (www.sweet-sorrow.com)

Demons_eye-potem se pa mi poznamo ne... od unga zura nasga v houndu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ... jaz pa nisem zihr če sem za v ta topic (rokenrolforever....) :) ... čeprav ga ni čez dobro žagarijo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spokorno se javljam. Metal up your ass! Na koncerte sem pa pred leti hodil v tujino, pa je ratal predrago, pa še eno veliko razočaranje sem doživel. Priši na Dunaj v snegu in ujmi, pa pred dvorano zvedli, da Marilyn Manson odpade. Pi.da, n'kol več z agencijo na koncert, sem se zaklel. Karto sva z Janjo sicer dobila povrnjeno, prevoza pa ne. In to vse samo zato, ker se agentu ni dalo čekirat, ali koncert je ali ne. Pol smo pa v eni zanikrni oštariji ždel do polnoči, ker smo čakali dve muli, ki sta šli z nami na koncert Eagle eye cherry. Fuck :!: :evil: :evil: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj metalbike!

poleg starega in hard rocka poslušam tudi metal.sicer bol stare bande,kot so;iron maiden,judas priest,skid row,testament...

lahko se zmenmo za kak koncert,če si z lj pa se po počitnicah kako nedeljo oglas v hound dogu,kjer bom najverjetneje spet vrtel musko s temo BIKERSKI ROCK

lp bošti

V haundu sm z kolegom skor vsak dan, sam zdej ni nč kej pamtnga

:P razn k na najino željo kšne maidne zavrtijo. Dejmo se kej zbrt U houndu k se mi zdi še eden najboljš lokalov u Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... cisti metalc!!! ne samo poslusat tudi igrat (www.sweet-sorrow.com)

Demons_eye-potem se pa mi poznamo ne... od unga zura nasga v houndu...

sweet sorrow--zakon pol se zihr saj na vidz poznamo :) oz. saj jz tebe

drgač pa tud jz igram kitaro pr enmu bendu (metal seveda :twisted: ) sam nimamo bobnarja :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer lep pozdrav.Metalbike midva se pa pol na videz tudi najbrž poznava.Če mi bo ratal s Sandijem se zment glede rolanja,se lohka namenmo v jesen za kak žur,pa mi zorganiziramo pa motosvetovce povabimo.

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....He-he, Metalbike, to rad slišm, pred letom sm Stratovariuse zamudu, so bili skupaj z Angro u Grazu....Kdaj pa so zdej?

A si bolj u vodah power metala? Yst sm na valovni dolžini s progresivnim metalom (Symphony X, Empty Tremor, Zero Hour, Angra, Secret Sphere, Shadow gallery, DT....), se pa ne branim raznih Stratovarius, Rhapsody, Blind Guardian, Primal Fear, Gamma Ray in podobnih simfonikov......celo zelo rad bi jih slišu u živo!

Nekoč, nekje....? 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....He-he, Metalbike, to rad slišm, pred letom sm Stratovariuse zamudu, so bili skupaj z Angro u Grazu....Kdaj pa so zdej?

A si bolj u vodah power metala? Yst sm na valovni dolžini s progresivnim metalom (Symphony X, Empty Tremor, Zero Hour, Angra, Secret Sphere, Shadow gallery, DT....), se pa ne branim raznih Stratovarius, Rhapsody, Blind Guardian, Primal Fear, Gamma Ray in podobnih simfonikov......celo zelo rad bi jih slišu u živo!

Nekoč, nekje....? 8) 8)

Well, jaz sem nedolgo tega videl Gamma Ray v zivo s predbendom Sonato Arctico...

Who's the king!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kako se ti je zdelo, je bil šus?

Sonato tut poznam, mam prvo plato, sam so mi malce osladni...rabjo mal več....žmohta, vsaj za moj okus!

Gamma ray bi pa zlo rad slišal, kje so pa bli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jz mam Ecliptico od Sonate Arctice, pa se mi zdi kr uredu, bol na easy ampak uredu.

Stratovariusi so šele aprila na dunaju :(

Novembra bojo pr nas Dark funeral!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer lep pozdrav.Metalbike midva se pa pol na videz tudi najbrž poznava.Če mi bo ratal s Sandijem se zment glede rolanja,se lohka namenmo v jesen za kak žur,pa mi zorganiziramo pa motosvetovce povabimo.

lp bošti

To bi blo pošteno :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kako se ti je zdelo, je bil šus?

Sonato tut poznam, mam prvo plato, sam so mi malce osladni...rabjo mal več....žmohta, vsaj za moj okus!

Gamma ray bi pa zlo rad slišal, kje so pa bli?

Hudo hudo dobr. Predbend so bli pa eni Avstralci Vanishing poing (ce se prav spomnim) - po spilu smo z njimi pili in se pogovarjali - full face tipi.

Sonata so men full dobri - je pa res da na racun glasbenega dela - stvar klapa da ni za verjet.

Gamma Ray pa full zanimivi - Kai se cel cas smehlja, kot da se mu je zgodila najboljsa mozna stvar na svetu (kar pac bi to bilo zanj).

V glavnem, stvar za katero mi ni zal da sem jo videl.

Moj trenutni zanr pa je bolj na geteborg stilu (in flames, Gardenian, CoB, At the Gates,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....avstralci Vanishing Point, mam plato njihovo "Tangled in Dream" (mislm, da je zaenkat tud edina), cool zadeva, melodični progresivci.....

A At the Gates še obstajajo? Mam nekaj njihovega, prav tko od In Flames, celo dve, pa mislim, da jih še kar šopajo....

Drgač so mi bili pred časom zakon Dark Tranqillity s plato "The Gallery", pol pa s še enim šusom "The Mind's I".......Potem so pa tok spremenil stil, da mi niso bili več zanimivi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novembra bojo pr nas Dark funeral!!

No, tole me pa zanima. Že dolgo je tega, kar so pustošili v naših krajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....avstralci Vanishing Point, mam plato njihovo "Tangled in Dream" (mislm, da je zaenkat tud edina), cool zadeva, melodični progresivci.....

A At the Gates še obstajajo? Mam nekaj njihovega, prav tko od In Flames, celo dve, pa mislim, da jih še kar šopajo....

Drgač so mi bili pred časom zakon Dark Tranqillity s plato "The Gallery", pol pa s še enim šusom "The Mind's I".......Potem so pa tok spremenil stil, da mi niso bili več zanimivi.....

At the gates so zal ze nekaj casa nzaj prenehali z delom - pevec je sedaj pri bendu Crown.

Od In Flames imam jaz vse (plus live) - gledal sem jih tudi v zivo, skupaj s Children of Bodom, Dark Tranquility pa se enim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo na zbor od No name raidersov????

ja jaz bom šel v soboto pogledat.na hrbtu mam MDSR,tko da se bomo vedl dobit!

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo na zbor od No name raidersov????

A zdejle ????? ...

Lahko tud :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!