Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

No k že vsi neki naštevate bom pa še jest mal bl popoln napisov sam bo pa kr preveč si bo mal več cajta vzel :lol: :

AC / DC ,Accept, Anthrax, Bad Brains, Bad Religion, Biohazard, Blind Guardian,

Body Count, Bolt-Thrower, Bonfire, Cannibal Corpse, Carcass, Carnivore, Clavfinger, D.O.A., D.R.I., Deep Purple, Deicide, Dio, Dire Straits,

Doom, Eagles, Entombed, Exciter, Exodus, Exploited, Faith no More, Foo Fighters, G.B.H, Gary Moore,Van Halen, Green Day, Guns`n`Roses, H-Block, HammerFall, Helloween, Iron Maiden, J.B.O., Judas priest, Kid Rock, Krokus, Laibach, Leed Zeppelin, M.S.G., Machine Head, Manowar, Megadeath, Metallica, Motorhead, Napalm Death, Nazareth, Nirvana, Nofx, Nomeansno, Obituary, Offspring, Oi , Ozzy Ozbourne, Pankarti, Pantera, Paradise Lost, Pavel Kavec , Pearl Jam, Pink Floyd, Possessed, Pretty Maids, Pro-Pain, Pungent Stench, Punk Chartbusters, Queen, Quiet Riot, Rainbow, Reo Speedwagon, Rhapsody, Runing Wild, Sank Rock, Saxon, Scorpions, Siddharta, Slade, Slayer, Spin Doctors, Stratovarius, Sufocation, Sugar Ray, The Cult, The Drinkers, The Dubliners, The Toy Dolls, The Unimogs, Turbo(MOJA MALENKOST PRED 10 LETI), Twisted Sister, Ugly kid Joe, Uriah Heep, Van Halen, Venom, Virus 100, Viu Drakh, W.A.S.P., Warant, Warlock, White Lion, White Zombie, WhiteSnake, Yello, Yngwie Malmsteen, Zablujena Generacija, Zaklonisce Prepeva, Zmelkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, Blade, pa kar po abecedi. A si svojo zbirko gledal in po vrsti pisal? :wink: Imaš pa v redu okus, moram reč.

Ma ja no sam če bi vse hotu napisat bi placa zmankal pa kšn band sm sigurn zgrešu.Ma to CD-ju da niti ne vem kva točn imam.Nekej originalov pa nekej original kopij :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, glede na to, da sem bil zraven, ko se je HM rojeval (Deep purple, Thin lizzy, Black sabbath, Led Zeppelin...) in sem generacija očetov HM ter še vedno oboževalec: HM Z VSEMI PODVRSTAMI JE ZAKON!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kaj na Judas Priest ste pa pozabil. Zame najboljši metal bend vseh časov.

MM

No glih najboljš mi ni, je pa gotovo med najboljšimi.

Novega nisem nič pametnega slišal od njih, majo pa tudi na Rocka Rolla, Defenders of the Faith in ostalih starih albumih kar nekaj zlo dobrih komadov (tud bajkerskih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še jst.

moram priznat, da kakšno težko žaganje zame glih ni. Ampak vseeno pa rad slišim kakšen HM komad, ki mi gre v ušesa. Predvsem od Metallice, Aerosmith, Motley Crue, Led Zeppelin, Scorpion, pa tud še od kašnih drugih. Važen je sam, da mi je komad ušeč.

Mislim pa, da so najboljš balade prav od HM bendov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Od domačih pa vsekakor Šank Rock, Prospect,...

Eno vprašanje: A je mogoče kdo slišu že za Requiem ?

Men so za Slovence kar v redu. Mogoče ma kdo kaj od njih (jast sam staro šmečo kaseto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še jst.  

..., Led Zeppelin, Scorpion, pa tud še od kašnih drugih. ...!

Kaj si jih slišu z mojga računalnika al kuga, jih glih vrtim. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa, da so najboljš balade prav od HM bendov!

Popolnoma strinjajoč! Deleč najlepše....

Za Roka: Requiem so učasih igral skor na usakem slovenskem motozboru, zdej pa ne vem kwa počnejo....So bli kao bajkerski bend, kr solidni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Od domačih pa vsekakor Šank Rock, Prospect,...

Eno vprašanje: A je mogoče kdo slišu že za Requiem ?

Men so za Slovence kar v redu. Mogoče ma kdo kaj od njih (jast sam staro šmečo kaseto).

Jaz imam prvi dve plati na CDjih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Roka:  Requiem so učasih igral skor na usakem slovenskem motozboru, zdej pa ne vem kwa počnejo....So bli kao bajkerski bend, kr solidni....

Zgolj v info, glede na to, da jih poznam osebno. Fantje dokoncujejo svoj 4.(?) album. Pevec pa veselo koncertira po zborih s svojim drugim bendom - Razvaline, ki ga najbrz poznate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razvaline, ki ga najbrz poznate.

Ja, Razvaline pa razturajo muzko Deep Purplov, samo je že malo preveč, ko na vsakem zboru trikrat slišiš Child in time pa Smoke on the water.

Requiem mi pa tudi niso preveč všeč ... mogoče pa imajo kake dobre starejše komade, ki jih ne poznam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razvaline, ki ga najbrz poznate.

Ja, Razvaline pa razturajo muzko Deep Purplov, samo je že malo preveč, ko na vsakem zboru trikrat slišiš Child in time pa Smoke on the water.

Requiem mi pa tudi niso preveč všeč ... mogoče pa imajo kake dobre starejše komade, ki jih ne poznam?

Sem govoril s Sergejem (pevcem), koliko casa jih bomo gledali kamorkoli pridemo - pa je enostavno odgovoril, da dokler se jih ne bodo vsi navelicali, ko jih ne bodo vec na spile vabili, bodo pac nehali. Tipi so sicer po mojem ne skromnem misljenju za to, kar delajo, carji, samo muska je cist zgresena...

Requiem so bolj tko-tko, ampak Mare (sef, pisec glasbe, kitarist) pravi da bo ta stvar ki zdej ven pride bolj "trda"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!