Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Ja če bi to včeri prebral, bi jo že pozdravu, tako jo bom pa naslednjič ko jo vidim.

Kako je blo pa kaj v Houndu, je blo dosti ljudi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi to včeri prebral, bi jo že pozdravu, tako jo bom pa naslednjič ko jo vidim.

Kako je blo pa kaj v Houndu, je blo dosti ljudi ?

Nisem bil tam, ce sprasujes za Noctiferio - so mi hudo prevec zoprni, da bi sel tisto prostovoljno poslusat...

Pa se zdravje me jebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folka je blo kr dost.

Glede Noctiferie bi pa js reku,da niso lih dobr špilal.Odkar je nov pevc in ni več Arturja mi niso več isti.Stare plate zlo mal špilal(k je huda 8) ) ,bol nove stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil tam, ce sprasujes za Noctiferio - so mi hudo prevec zoprni, da bi sel tisto prostovoljno poslusat...

Pa se zdravje me jebe...

Hja, no, ljudje smo pač taki, da težko konkurenco prenašamo ... :wink: :lol:

A kdo ve, če se obeta kak dober koncert po novem letu kje naokrog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, metalske korenine so mi že mal zbledele. Tale topic mi je ravno prav prišel, da sem mal po eMuleu pobral glazbo raznoraznih skupin, katere omenjate.

Tnx vsem :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
28.1. 2003 K4: Rotting christ, Enthroned, Primordial ...

Hudo, šele zdele vidu. Pa ravno zdej, ko se mi na platenšpilerju rolajo tanovi rottingi. Sej ne morem verjet, da se to pri nas še dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil tam, ce sprasujes za Noctiferio - so mi hudo prevec zoprni, da bi sel tisto prostovoljno poslusat...

Pa se zdravje me jebe...

Hja, no, ljudje smo pač taki, da težko konkurenco prenašamo ... :wink: :lol:

A kdo ve, če se obeta kak dober koncert po novem letu kje naokrog?

Brez strahu, ce bi imel njih za konkurenco, bi bil prevec pateticen. Sicer pa raje poslusam Hipocrisy, ki so vsaj original verzija Noctiferije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez strahu, ce bi imel njih za konkurenco, bi bil prevec pateticen. Sicer pa raje poslusam Hipocrisy, ki so vsaj original verzija Noctiferije.

Joooj, no, kakšne reakcije!! A si spregledal :wink: ? Pa res nobenga heca ne razumeš. Sicer ste pa vsaj po mojem vi boljši, sam škoda da Seba ne bo več pel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez strahu, ce bi imel njih za konkurenco, bi bil prevec pateticen. Sicer pa raje poslusam Hipocrisy, ki so vsaj original verzija Noctiferije.

Joooj, no, kakšne reakcije!! A si spregledal :wink: ? Pa res nobenga heca ne razumeš. Sicer ste pa vsaj po mojem vi boljši, sam škoda da Seba ne bo več pel...

Nisem nic reagiral, samo povem moje misljenje o njih. Sicer je pa bend ze sestavljen na novo in tudi pevec je v podobnem razponu kot seba, tko da bo tudi to cool.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo ve za kakšne datume koncentriranja Symphony X?

Pa čimprej novo plato! 8)

ce se prav spomnim gredo na turnejo po evropi s Stratovariusi letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so marca Maidni u Zagrebu? Kirga?

Ne bo držalo. Prvi koncert na letošnji turneji po izidu nove plate je predviden 25. junija v Parizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo ve za kakšne datume koncentriranja Symphony X?

Pa čimprej novo plato! 8)

Evo tinajbližje koncerte.

Apr-12-2003 Palavobis Milan, Italy

Apr-24-2003 Planet Music Vienna, Austria

Apr-25-2003 Petofi Hall Budapest, Hungary

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lucy, od kje tebi info, da je danes v K4 koncert Rotting Christ in ostalih? Sem gledal malo po netu, pa nkjer nč ne piše. :cry:

Rottingi majo na svoji strani vpisan datum 26 januar v K4. Ampak sej nič ni blo. :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve, če Porky še organizira prevoze za koncerte v tujini?

Al pa, če si lohka naročim karto prek interneta, jo dobim domov, al jo imam rezervirano tam?

Nameravam na Symphony X in Stratovariuse na Dunaj, pa ne bi šel rad zastonj tja, če bi bile karte slučajno razprodane...edin če jo dobim na črnem trgu za trojno ceno :(

Pa ZELO! priporočam novo plato Symphony X - "The Odyssey"!!! :D 8) 8)

Lucky, to morš slišat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve, če Porky še organizira prevoze za koncerte v tujini?

Al pa, če si lohka naročim karto prek interneta, jo dobim domov, al jo imam rezervirano tam?

Nameravam na Symphony X in Stratovariuse na Dunaj, pa ne bi šel rad zastonj tja, če bi bile karte slučajno razprodane...edin če jo dobim na črnem trgu za trojno ceno :(

Pa ZELO! priporočam novo plato Symphony X - "The Odyssey"!!! :D 8) 8)

Lucky, to morš slišat! :D

Verjetnost da bo razprodano je skoraj nikakrsna, vsaj 10x sem sel ze "na blef" v avstrijo ali italijo na koncerte, pa nikoli nisem brez kart ostal, tko da tega se ni za bat...

Mogoce bom pa tudi jaz sel na Dunaj na tole... bomo videli, samo bi blo fajn, ce bi se nas za en avto nabral... Sicer grem pa ze 6. gor na Cradle of filth...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da maš prov, Ein...

Zdele sm zvedu, da je cena karte 21 eurov + neke tri jurje za poštnino. Če ne bo res kej pršlo vmes, šibam gor 24.4..

Lep se mej na Cradlih, Lucky pa v jok... :D :D :D :D :wink: :wink: LP Roby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!