Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

A ve kdo za kako spletno stran na kateri lepo piše, kako se naučiti špilat kitaro - navadno.

Za popolne začetnike. Mam že mal poln kurac, da noben od kolegov ne zna špilat, pa se bom morda nekoč sam mal nauču, sam tuk de mal ropota zravn riganja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Noctiferia? Včeraj so vrteli spot "Fond of lies" v Videospotnicah.  

Solidno, ne pa najboljše (omenjeni videospot)

Tezava je, da so clani popolni debili (lastneizkusnjepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kako spletno stran na kateri lepo piše, kako se naučiti špilat kitaro - navadno.

poglej tukej:

http://vanda.krofek.net/kitara/kitara.htm

drgač sem pa sam začel z učenjem pred 14 dnevi.

Ej hvala za link. A se grev kdo bo prej obvladu, sam eno kitaro še najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si pa že deleč če ti mala šola tud prov preide :lol: :lol: :lol:

Sm že 3X nehu igrat :!: uradno kitaro drgač pa kar mi je pod prste pršl tud bobne.

Edino k me pa res ful mika je pa sa(e)xofon pa še nisem imel šanse probat.

Aja pa dva cdja smo posnel (sam informativno) v studiu od kitarista CALIFORNIJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si pa že deleč če ti mala šola tud prov preide :lol:  :lol:  :lol:  

Sm že 3X nehu igrat  :!: uradno kitaro drgač pa kar mi je pod prste pršl tud bobne.

Edino k me pa res ful mika je pa sa(e)xofon pa še nisem imel šanse probat.

Aja pa dva cdja smo posnel (sam informativno) v studiu od kitarista CALIFORNIJE

Ti se lahk smeješ, ker že obvladaš.

Sam na faks tud ne morš it s 6 leti, je treba prej u malo šolo, itd... !!! :twisted:

Sam mau nakladam .... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje za vse metalce!!!

Ko smo bili muloti,so se povsod po štantih prodajale majice metalskih bandov.Dobile so se še po raznih glazbenih trgovinah in seveda na koncertih.

Zdaj ko sem že malo v letih in mi gre malce na otročje bi si spet nabavu kakšno majico.

Ali kdo ve kje v SLO bi prišel do kake majice metalskih bandov.Ali obstaja kakšna internetna prodaja???

Hvala vnaprej za odgovor.

Aha sej res skoraj bi pozabil...nagrada za koristen odgovor je pivce ali dva,tri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje za vse metalce!!!

Ko smo bili muloti,so se povsod po štantih prodajale majice metalskih bandov.Dobile so se še po raznih glazbenih trgovinah in seveda na koncertih.

Zdaj ko sem že malo v letih in mi gre malce na otročje bi si spet nabavu kakšno majico.

Ali kdo ve kje v SLO bi prišel do kake majice metalskih bandov.Ali obstaja kakšna internetna prodaja???

Hvala vnaprej za odgovor.

Aha sej res skoraj bi pozabil...nagrada za koristen odgovor je pivce ali dva,tri...

Nekaj jih je v Rein Art Tattoo studiu, pa menda bo razsiril ponudbo, drugace pa v tujini na kakih koncertih.

Ce pa isces kako tocno doloceno pa povej, pa ti jo najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje v SLO bi prišel do kake majice metalskih bandov.Ali obstaja kakšna internetna prodaja???

V portorožu na promenadi ... poleti :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje v SLO bi prišel do kake majice metalskih bandov.Ali obstaja kakšna internetna prodaja???

V portorožu na promenadi ... poleti :wink:

... a tam imajo internetno prodajo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje za vse metalce!!!

Ko smo bili muloti,so se povsod po štantih prodajale majice metalskih bandov.Dobile so se še po raznih glazbenih trgovinah in seveda na koncertih.

Zdaj ko sem že malo v letih in mi gre malce na otročje bi si spet nabavu kakšno majico.

Ali kdo ve kje v SLO bi prišel do kake majice metalskih bandov.Ali obstaja kakšna internetna prodaja???

Hvala vnaprej za odgovor.

Aha sej res skoraj bi pozabil...nagrada za koristen odgovor je pivce ali dva,tri...

Največjo izbiro, po moje, imajo v Bofu (rec-rec sekcija). Sicer pa obstaja ena prodaja po pošti, pa moram še izbrskat naslov. Mogoče Ice kaj ve, ker so prodajal v Lendavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A bo kdo prišel to soboto v HD-ja na metal parti.Baje bo predstavitev štirih slovenskih metal bandov oz.njihove kompilacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo prišel to soboto v HD-ja na metal parti.Baje bo predstavitev štirih slovenskih metal bandov oz.njihove kompilacije.

Maybe, maybe! V lubljani tako malo dogaja, da je treba take dogodke proslavljat.

Evo, najdu še podatke:

Nastopajo: Metal Steel, Root A' Balluta, Obidil in Authanasia. Po koncu koncerta erotic show in dj program do jutra. V klubu bo tudi metal market, klub pa bo specialno za ta vecer opremljen v heavy metal stilu.

Vstopnina 1000 SIT oz. 800 SIT z rezervacijo.

In to organizirajo tisti, ki sem jih omenjal v enem zgornjih postov, k so prodajali majce v Lendavi. Obeta se pravi metal fest. 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo prišel to soboto v HD-ja na metal parti.Baje bo predstavitev štirih slovenskih metal bandov oz.njihove kompilacije.

Maybe, maybe! V lubljani tako malo dogaja, da je treba take dogodke proslavljat.

Evo, najdu še podatke:

Nastopajo: Metal Steel, Root A' Balluta, Obidil in Authanasia. Po koncu koncerta erotic show in dj program do jutra. V klubu bo tudi metal market, klub pa bo specialno za ta vecer opremljen v heavy metal stilu.

Vstopnina 1000 SIT oz. 800 SIT z rezervacijo.

In to organizirajo tisti, ki sem jih omenjal v enem zgornjih postov, k so prodajali majce v Lendavi. Obeta se pravi metal fest. 8) :lol:

mogoce pridem, glede na to da smo na tej kompilaciji tudi mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!