Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

A ve kdo za kak koncert v SLO ali bližini v prihodnosti, (tak de špilajo kak mal bol znan - npr.Bodom, Maiden, Rammstein (nujn za punco), Manowar, Antrax, Kovenant... ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo za kak koncert v SLO ali bližini v prihodnosti, (tak de špilajo kak mal bol znan - npr.Bodom, Maiden, Rammstein (nujn za punco), Manowar, Antrax, Kovenant... ).

24.4. Stratovarius, Symphony X - Dunaj (ce se ne motim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri cannibal corpse - metelkova...

Koncert je biu razprodan, nekaj ljudi je ostalo kar zunaj, notr se nas je pa trlo kup metalcev, smo bli kot sardine u savni :crazyeyes:

Je blo kar nekaj hrvatou in italjanov, ker je bil ta koncert njim najbljiže.

Skoda pa da Ljubljana ne premore ene večje dvorane za take prireditve.

Drgač pa so se CC kar vredu potrudili in so nam kar dolgo igrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri cannibal corpse - metelkova...

zakaj pa meni nihče nič ne pove da se to še dogaja? :roll: Že predolgo nisem bla na kakem takem koncertu :arrow: se mi full gre nekam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend - gornja radgona!!! :D :twisted: :lol:

pi es: ne bojo glih metalci, bojo pa motoristi!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem šel na koncert, sem pa z mopedom uletel mal pogledat, kako se reveži zunaj perejo na dežju :lol:

provzaprov niti kolegov nisem povprašal, kako je blo, čist pozabu :oops:

verjetno zakajeno in vroče :lol: če je bla gužva

sej bo kmal spet en koncert, ne vem sicer kaj, ampak doblekar&Co organizacija mi gre na K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa meni nihče nič ne pove da se to še dogaja? :roll: Že predolgo nisem bla na kakem takem koncertu :arrow: se mi full gre nekam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

26.5.2003, 14:56

Razprodani Iron Maiden

Vstopnice za koncerte njihove svetovne turneje gredo za med.

Eden največjih heavy metal bendov vseh časov doživlja pravo renesanso. Vstopnice za njihovo poletno turnejo, ki so jo poimenovali Give Me A Bigger Ed!, gredo za med. V Zagrebu, kjer bo skupina nastopila 17. junija, so koncert Iron Maiden preselili iz dvorane za 7.000 ljudi na stadion Radnik, ki sprejme 20.000 ljudi. Podobne odzive bend doživlja tudi drugod po svetu. Vstopnice za njihov nastop v elitni newyorški dvorani Madison Square Garden so pošle v nekaj urah. Prav tako so Iron Maiden takoj razprodali vse tri skandinavske koncerte, vključno s tistim na stadionu v Stockholmu, ki sprejme 31.000 obiskovalcev. Iron Maiden bodo zvezde vsaj enega dneva na večini evropskih velikih festivalov. Posebej veliko pa je pričakovanje na njihov nastop na prerojenem festivalu v Doningtonu, ki se sedaj imenuje Download Festival.

Iron Maiden obljubljajo brezkompromisen napad. Pevec Bruce Dickinson pravi: "To bo totalno Maiden poletje, najprej v Evropi, nato še v ZDA. Pravkar smo zaključili še zadnje podrobnosti na našem novem albumu. Zaradi njega smo vsi vznemirjeni in komaj čakamo, da gremo na turnejo in pokažemo naš spektakularni novi šov. Fantastična novica je, da razprodajamo koncerte, oziroma, da bomo ponekod igrali na še večjih prizoriščih. Vedno smo govorili, da se bo metal vrnil na veličasten način. Temu so se mnogi smejali, ampak ta dan je definitivno tu!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na turneji po ameriki z Maidni igrajo tudi motorhead ... v EU žal ne :( ... ampak pridej pa jeseni kar sami :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na turneji po ameriki z Maidni igrajo tudi motorhead ... v EU žal ne :( ... ampak pridej pa jeseni kar sami :)

:o :D :D :D SE že veselim! Doslej sem namreč trikrat stal pod odrom (Motorhead-moj omiljeni band), videl sem jih pa samo enkrat (v drugih dveh poskusih so zmagale opojne sestavine-zvoki so se čist zmixal, slika je bila zamegljena, v spominu je bela lisa) ;) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol Dickinson definitivno spet poje zraven, al je spet kakšen vpad?

Dickinson poje "spet" pri njih ze nekaj let!!! ze Brave new world album je ponovno z Dickinsonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maidni brez Dickinsona so precej medla slika tistega, kar dejansko predstavljajo. Bruce ima karizmo in Maiden attitude, ki ga ne more noben drug zamenjat...

Videl sem nadomestek v akciji pa je pustil samo slab priokus. Pol je bil pa original in je zares sekal...

Zagreb al kjerkol drugje - to je samo treba it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maidni brez Dickinsona so precej medla slika tistega, kar dejansko predstavljajo. Bruce ima karizmo in Maiden attitude, ki ga ne more noben drug zamenjat...

Videl sem nadomestek v akciji pa je pustil samo slab priokus. Pol je bil pa original in je zares sekal...

Zagreb al kjerkol drugje - to je samo treba it.

Se čist strinjam. Sem videl Blaze Baileya v živo in to pač ni to... Res, da je skušal na vse kriplje oponašati Dickinsona, ampak le en je pravi Dick :D

Bruce Dickinson = Iron Maiden (OK - Steve Harrisa ne smemo spustit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bruce Dickinson = Iron Maiden (OK - Steve Harrisa ne smemo spustit).

Brez Harrisa ni Maidnov, sej je avtor skor useh komadov, kokr vem...Bruce je pa odličen izvajalc, definitivno "prijetnejši" kot Kai Hansen kot pevec svojih bendov... :D :D B) , pa da ne bi omenjal Accept, sploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej na MTV-ju sm slišu in vidu komad St. Anger, morm rečt, da spet neki zlo odličnega od njih, po dolgem cajtu....Prijetno presenečen, mogoče produkcija malce...hm, bobni niso zlo basovski, kva pa vem, ampak komad je pa zlo kul! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!