Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

Trujillo je tko al tko car - bil ze pri Suicidal Tendencies (moj dolgoleten najljubsi band).

Agree! B) B) How will I lough tomorrow....Najbolša plata zame dolgo cajta, še zdej med klasikami mojimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva niste prej povedal da je koncert? :angry:

Jest nič kriv! Nisem vedel vnaprej. Sem slučajno preklapljal med muzičnimi kanali, in vidim v desnem kotu neki metallični M pa live. WTF? Spodaj se je rolal intervju s člani benda in odštevali so čas. Valjda sem gledal in naenkrat mi napovedovalka v živo s štadijona sikne, da bodo čez nekaj minut prenašali v živo! Noro, si rečem in že pišem esemese prijateljem, za katere vem, da jih to zanima. Sem šel pa vmes še na motosvet, pa je zadeva že bila objavljena. Sem pa koncert (pazi to: BREZ reklam) snemal na video, če mogoče še koga zanima.

@Einherjar: Res so ga srali, ampak po toliko letih odstotnosti jim jaz tega ne zamerim. Starajo se, zato so vsaj Trujilla vzeli, da malo skače po odru in spušča grimase. My band is back! :D :) Je*i ga, prodana duša odkar sem prvič slišal zanje. Ko mi bo Sweet Sorrow dvignil pritisk s himnami kot so Creeping death, Harvester of sorrow, Sad but true in Fade to black, bo zame postal legenda, ne glede na to, kako bo v prihodnosti z njimi. Zvestoba do groba! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fusal so vsaj za ene 500% bolj kot mi fusamo. Ampak vidis - folk se vedno trdi da so carji??? Why the fuck?

eeee .... ni vse v točnosti odigranega ... mora biti tudi muzika poslušljiva... a ne ??? ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fusal so vsaj za ene 500% bolj kot mi fusamo. Ampak vidis - folk se vedno trdi da so carji??? Why the fuck?

eeee .... ni vse v točnosti odigranega ... mora biti tudi muzika poslušljiva... a ne ??? ;) :D

to je pa, ce se po Mentalici orientiram: In the eye of the beholder...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavljam: Metallica = pop music ;) :P

Jaz nimam predsodkov pred različnimi glasbami. Od Kelly Family do Burzuma, pa od Straussa do Wagnerja ... Glavno, da mi sede v uho in me veseli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal vceraj koncert na eMpTyVee....

OK, velika scena, hudo dobra oprema, ogromno folka.

Igranje kurcevo, zvok obupen. Fusal so vsaj za ene 500% bolj kot mi fusamo. Ampak vidis - folk se vedno trdi da so carji??? Why the fuck?

Edini dve dobri tocki, da so res samo stare stvari igrali in pa da Lars se vedno zna tudi hitro igrat.

Trujillo je tko al tko car - bil ze pri Suicidal Tendencies (moj dolgoleten najljubsi band).

Ampak kako u kurcu igrajo in kako tudi Jeymz fusha na vokalih - ni za verjet po tolikih letih na sceni, da ne zna se stvari odigrat.

moram pa vseeno še nekaj dodati ...

... glede na to, da je Rock Am Ring festival, kjer je bilo pred metallico še kup drugih bendov, razmere na odru gotovo niso bile idelane ... se je pa zvok od prvih komadov naprej bistveno izboljšal ...

o fušanju pa nebi preveč ...

... Einherjar enkrat si posnemite koncert, ki ste ga odigrali "brez napak" ... boš presenečen nad rezultatom ... ;) B) BTDT ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal vceraj koncert na eMpTyVee....

OK, velika scena, hudo dobra oprema, ogromno folka.

Igranje kurcevo, zvok obupen. Fusal so vsaj za ene 500% bolj kot mi fusamo. Ampak vidis - folk se vedno trdi da so carji??? Why the fuck?

Edini dve dobri tocki, da so res samo stare stvari igrali in pa da Lars se vedno zna tudi hitro igrat.

Trujillo je tko al tko car - bil ze pri Suicidal Tendencies (moj dolgoleten najljubsi band).

Ampak kako u kurcu igrajo in kako tudi Jeymz fusha na vokalih - ni za verjet po tolikih letih na sceni, da ne zna se stvari odigrat.

moram pa vseeno še nekaj dodati ...

... glede na to, da je Rock Am Ring festival, kjer je bilo pred metallico še kup drugih bendov, razmere na odru gotovo niso bile idelane ... se je pa zvok od prvih komadov naprej bistveno izboljšal ...

o fušanju pa nebi preveč ...

... Einherjar enkrat si posnemite koncert, ki ste ga odigrali "brez napak" ... boš presenečen nad rezultatom ... ;) B) BTDT ...

Imam posnetek iz Graza - b.p. Za ostale zal ne vem.

Razmere na odru so bile garant idealne - glede na to, kaj in kdo so metallica nima nobene veze s tem koliko bendov je blo pred njimi. Ni to slovenija, pa da tonci nimajo pojma, kaj delajo. (videl v Grazu na lastne oci, kako deluje)

kar se zvoka tice se mi zdi da je bil v kurcu najbrz samo zvok na TVju, da je pa v zivo cisto v redu zvenelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bili na koncertu Maidnov, kar solidno (ne bi lih dol padu), edino mal predaleč smo stal, pa pogrešaw sem kakšne komadiče iz Powerslave, Seventh son..., pa še kakšnega iz Somewhere in Time... :(

Skupn vtis - 8 od 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robycop tole bos pa ti enkrat mogel malo bolje opisat!!!se bomo enkerat dobil s Mitjatom da nas bo seznanu:ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj so bili Metallica v živo na nekem nemškem TV kanalu (zdaj so na evropski turneji). Odlično odigrali -- kaj odigrali -- _odpilili_ Frantic iz novega albuma. Vrhunsko.

Sicer pa je zame St. Anger album leta. Končno avtentičen album s poudarkom na muzki, z _namerno_ slabšo produkcijo kot vsi njihovi albumi iz 90ih in kot večina zdajšnjih new-metal plošč. In kar je najpomembnejše.. it talks volumes.. emocije s katerimi se lahko poistovetiš in čista surova energija...

Od Metallice po zadnjih 4 albumih nisem pričakoval tako dobre plate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

St. Anger ni niti približno podobna plati Kill' em all, Master of Puppets al pa Ride the Lighting. Čisto druga muzika :angry:

Če ne bi bilo tiste tipa iz Suicidal Tendencies, ki jim daje hitrost, bi bla Metallica podn, tko pa je saj za poslušat.

Mene niso prepričal, :angry:

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je zame St. Anger album leta. Končno avtentičen album s poudarkom na muzki, z _namerno_ slabšo produkcijo kot vsi njihovi albumi iz 90ih in kot večina zdajšnjih new-metal plošč. In kar je najpomembnejše.. it talks volumes.. emocije s katerimi se lahko poistovetiš in čista surova energija...

Od Metallice po zadnjih 4 albumih nisem pričakoval tako dobre plate.

Se popolnoma strinjam....

St. Anger ni niti približno podobna plati Kill' em all, Master of Puppets al pa Ride the Lighting. Čisto druga muzika 

Če ne bi bilo tiste tipa iz Suicidal Tendencies, ki jim daje hitrost, bi bla Metallica podn, tko pa je saj za poslušat.

Mene niso prepričal, 

Res je, če bi bila plata enaka, v čem bi bil napredek, dosežek. Omenjene plate (osebno so mi zelo všeč) spadajo v osemdeseta, glasba današnjega časa je malenkost drugačna, se ti ne zdi. Tudi poslušalci smo malce drugačni, a ne? Metallica - da je komerciala? St. Anger po moje ne bo ravno komercialen uspeh. Je pa plošča, ki bo verjetno pravim ljubiteljem metallice všeč. In je prava osvežitev ob poplavi raznih Nu metal (kaj sploh je to????!) bendov.

... sicer pa stvar okusa....

lp,

p.s. aja včeraj videl na A kanalu Lemmya in njegove pajdaše - Brave new world. Bolj so stari - bolj so nori. Pohvalno!

Popravljeno . Popravil RoadKill
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ti živiš, človek? Ker band pa danes dela musko izpred 15 let? Mogoče AC/DC, pa še ti se trudijo biti kanček inovativni. Jest ne rabim Kill'em all 2, Master 2 itd... Te plate so in bodo ostale mejniki v metalu, nima pa smisla pogrevati starih zadev. Tudi thrash, ki zdaj doživlja svoj revival, ni več tak, kot so ga igrali Exodus, Testament, Metallica, Anthrax ... Spreminja se svet, spreminja se glasba. Jest sem master of puppets poslušal takrat ko je prišel ven. In se mi je dogajal. Danes je pa Metallica St. Anger in St. Anger je Metallica, všeč ali ne. Men se dogaja. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

St. Anger ni niti približno podobna plati Kill' em all, Master of Puppets al pa Ride the Lighting. Čisto druga muzika :angry:

Če ne bi bilo tiste tipa iz Suicidal Tendencies, ki jim daje hitrost, bi bla Metallica podn, tko pa je saj za poslušat.

Mene niso prepričal, :angry:

MM

No ja Trujillo jim na plati bolj en kurc daje tempo. Bass je na plati odigral Bob Rock (producent).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje ti živiš, človek? Ker band pa danes dela musko izpred 15 let? Mogoče AC/DC, pa še ti se trudijo biti kanček inovativni. Jest ne rabim Kill'em all 2, Master 2 itd... Te plate so in bodo ostale mejniki v metalu, nima pa smisla pogrevati starih zadev. Tudi thrash, ki zdaj doživlja svoj revival, ni več tak, kot so ga igrali Exodus, Testament, Metallica, Anthrax ... Spreminja se svet, spreminja se glasba. Jest sem master of puppets poslušal takrat ko je prišel ven. In se mi je dogajal. Danes je pa Metallica St. Anger in St. Anger je Metallica, všeč ali ne. Men se dogaja. B)

Hotel sem povedat, da ni več tistih lepih melodij, začetkov, uvodov i n ostalega.

Komadi so si zelo podobni,

Lars ima bolj malo prehodov, všeč mi je le James, ki s svojim glasom napravi komade poslušljive.

Ne vem no fantje so se približal bolj hc al pa punku, kot svojim koreninam

Sej to je samo moje mnjenje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem povedat, da ni več tistih lepih melodij, začetkov, uvodov i n ostalega.

Komadi so si zelo podobni,

Lars ima bolj malo prehodov, všeč mi je le James, ki s svojim glasom napravi komade poslušljive.

Ne vem no fantje so se približal bolj hc al pa punku, kot svojim koreninam

Sej to je samo moje mnjenje  :P

a tako .... ti bi primorski hevi metal rad poslušal :D :D ...

... malo se še besedilom posveti ... pa bo prec lažje ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako .... ti bi primorski hevi metal rad poslušal :D :D ...

Sleaze-metal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tako .... ti bi primorski hevi metal rad poslušal :D :D ...

Sleaze-metal :)

Vi se hecate, :D :D :D :D

Niste resni :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bili na koncertu Maidnov, kar solidno (ne bi lih dol padu), edino mal predaleč smo stal, pa pogrešaw sem kakšne komadiče iz Powerslave, Seventh son..., pa še kakšnega iz Somewhere in Time... :(

Skupn vtis - 8 od 10

srečko.

Sm hotu it pa me je matura zajebala. Maidni so carji B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!