Skoči na vsebino

Kje ste metalci?


metalbike

Priporočene objave

A kdo kej ve?A pridejo Motorheadi jeseni v Slo al ne?!!

bi bilo fino... , če že ne v SLo pa vsaj kam blizu ... :) ... sicer bodo pa oktobra v UK, jih gremo lahko z Ryan airom gledat :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
13.9. - Kranj - Friendly circle festival - vec na www.sweet-sorrow.com

Zanimiva ponudba bendov. Bi se znal tja namalat, da spet po dolgem času slišim nekaj dobrega slo metala.

A boš ti igral, ali imaš zamenjavo? Tista zadnja novica na strani je slišati precej slabo, ampak glede na to, da sem te videl zadnjič v OLP, najbrž ni več taka jeba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.9. - Kranj - Friendly circle festival - vec na www.sweet-sorrow.com

Zanimiva ponudba bendov. Bi se znal tja namalat, da spet po dolgem času slišim nekaj dobrega slo metala.

A boš ti igral, ali imaš zamenjavo? Tista zadnja novica na strani je slišati precej slabo, ampak glede na to, da sem te videl zadnjič v OLP, najbrž ni več taka jeba.

Bom kar jaz... na sreco je spila med pol ure in 45 minut tko da ni panike... Bo pa dejansko vsaka minuta cisti shuss!

Aja pa se negligence igrajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. 12. HALA TIVOLI= DEEP PURPLE B) B) B) B) B) B)

ej če to ne drži,te bom za ušesa,ker je to moj najljubši band... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na njihovi strani tko piše, pr turnejah, tko da nej bi držal. Sam se je že tolk koncertov odpovedal da nč več 100% ne verjamem :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce koga zanima,sem ravnokar odkril Heavy Metal Fruehshoppen 31.08.2003. od 09:00 - 15:00 v Stadtpark-u v Graz-u.

Menü:

Johnny Dope (DJ, 9:15 Uhr), Slowfox Fastfox (DJ, 9:45 Uhr), Boutique Meteor (Band, 10:15 Uhr), Mr. Elegantnoise (DJ, 12:15 Uhr), Sindustry (Band, 12:45 Uhr), Dr. Mad Pfister (DJ, 13:45 Uhr), Cadaverous Condition (Band, 14:15 Uhr).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdor v soboto ne gre na Siddharto je prisrcno vabljen na Positive circle festival v Kranj - stari bazen pri sejmiscu. Nastopajoci so spisani na www.sweet-sorrow.com med Koncerti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor v soboto ne gre na Siddharto je prisrcno vabljen na Positive circle festival v Kranj - stari bazen pri sejmiscu. Nastopajoci so spisani na www.sweet-sorrow.com med Koncerti.

Ja,šit no, da mora zadeva bit ravno na isti dan. Pa drugič. Dobro žagajte :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, 12.9., orto bar: koncert stirih metalskih bendov...

Ve kdo kaj več o tem - ali boste tam?

Jaz bom na isti dan na Metelkovi na enem koncertu - boljsi bendi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.9.2003 ob 20:30 - Supremacy(promocija novega albuma), Neuraxis (Can), Birdflesh (Swe), Hellblazer (Ger)

Kraj, objekt: Ljubljana, Orto klub

Organizator:

Opombe: Vstopnina 1000 SIT (z rezervacijo) in 1300 SIT (brez rezervacije). Rezervacije na telefon 031 221-651 in e-mail: mmaster_of_metal@hotmail.com.

------------------------------------

Isti dan pa še na metelkovi:

12.9.2003 ob 21:00 - Vargsriket, Darkendome, Gorthaur's Wrath, Scaffold, Negligence

Kraj, objekt: Ljubljana, Metelkova, Channel Zero

Organizator: Leather Throne

Če pridem, bom tudi jaz šel na metelkovo, so mi ljubši bendi ;)

Popravljeno . Popravil šufer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones sm končno dobu u roke novi CD od metallice (sicer spečen, ampak jebiga ;) )

No sm se psihično doma pripravlou (k sm delu iz wav fajlov mp3-je) k sm fen metallice,

to je biu pa po zelo dolgmu času spet neki svežega, u glaunem poslušam... :ph34r:

svašta, bljak, totalno razočaran :cry: :angry: :BUA: škoda da se tako veliko ime

metal muske spustilo čist na podn, vsaj zame, res škoda :( Kje so tisti stari cajti

(kill'em all, ride the lightning, and justice for all, master of puppets)kot so rekl pr kawasakiju "Let The Good Times Roll"

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte nehat nabijat! Dajte konstruktivno kritiko ali pa nič. Hlastanje za kešom je zelo plitek argument. Vsak glasbenik bi se rad s svojo muziko preživljal.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. produkcija na nivoju finskih punk/crass bandov iz 80ih

2. ni solaz

3. hetfield probava pet kot na prvih albumih, pa ne zna vec

4. en riff cez cel komad

5. se enkrat kurceva produkcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. produkcija na nivoju finskih punk/crass bandov iz 80ih

2. ni solaz

3. hetfield probava pet kot na prvih albumih, pa ne zna vec

4. en riff cez cel komad

5. se enkrat kurceva produkcija.

1. je spet v modi. To so storili povsem namenoma, ker so bili naveličani poliranja v studijih. Glasbi, ki jo igrajo danes, to povsem ustreza

2. niso več v modi. Kirk se je moral presneto nazaj držat, saj mu običajno kar letijo izpod prstov. Hotel se je oddaljiti od metalskega mainstreama. Tovrstni garažni glasbi tudi nekako ne ležijo

3. ne more več? Mislim, da je pot nazaj, ko si enkrat izšolal glas precej zajebana. Res pa ni ne vem kako fenomenalen

4. In? AC/DC, Black Sabbath rulz. Bek to the toots. Sofistikacijo so očitno pustili ob strani

5. mislim da je to danes teže doseči, kot pa nekaj izpiljenega. Se je treba znat brzdat z vso mašinerijo, ki je na voljo.

Skratka, vse je na moč premišljeno, še najmanj pa, da bi se prodajalo. Kar je očitno iz brutalnega, surovega izdelka, ki so ga navrgli. Moraš met jajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. produkcija na nivoju finskih punk/crass bandov iz 80ih

2. ni solaz

3. hetfield probava pet kot na prvih albumih, pa ne zna vec

4. en riff cez cel komad

5. se enkrat kurceva produkcija.

1. je spet v modi. To so storili povsem namenoma, ker so bili naveličani poliranja v studijih. Glasbi, ki jo igrajo danes, to povsem ustreza

2. niso več v modi. Kirk se je moral presneto nazaj držat, saj mu običajno kar letijo izpod prstov. Hotel se je oddaljiti od metalskega mainstreama. Tovrstni garažni glasbi tudi nekako ne ležijo

3. ne more več? Mislim, da je pot nazaj, ko si enkrat izšolal glas precej zajebana. Res pa ni ne vem kako fenomenalen

4. In? AC/DC, Black Sabbath rulz. Bek to the toots. Sofistikacijo so očitno pustili ob strani

5. mislim da je to danes teže doseči, kot pa nekaj izpiljenega. Se je treba znat brzdat z vso mašinerijo, ki je na voljo.

Skratka, vse je na moč premišljeno, še najmanj pa, da bi se prodajalo. Kar je očitno iz brutalnega, surovega izdelka, ki so ga navrgli. Moraš met jajca.

Zal sem vsaj jaz in tudi vecina (ce ne vsi) slovenski metalci nad plato zgrozen (ne sicer toliko kolikor nad prejsnjima dvema). Sicer pa, ce so s prejsnjima dvema platama pridobili country fane, potem jim je tudi s to plato pridobili nu-metal fane.

Kakorkoli ze, fantje ze dolgo niso vec metalci, tako da mislim, da so za v to temo popolnoma odvec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli ze, fantje ze dolgo niso vec metalci, tako da mislim, da so za v to temo popolnoma odvec.

E vidiš, tu si pa zadel bistvo vsega! In se popolnoma strinjam s tabo. Metalci niso več že dolgo, ampak žgejo pa še vedno dobro. Zanje so časi thrasha minili. Sicer pa, kje so pa danes Anthrax? We've come for you all. A ja, kam nas pa vlečete, k Limp Bizkit na kosilo?

Če spremeniš svoj slog, še ni nujno. da si za odmet. Podobnih primerov je v glasbi vse polno. Jaz pač potujem še vedno z njimi, Wherever they may roam. A ni tisti klasični musical divergence preveč oguljen izgovor za razpad benda? Hail Immortal, Emperor, Morbid Angel, Testament ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli ze, fantje ze dolgo niso vec metalci, tako da mislim, da so za v to temo popolnoma odvec.

E vidiš, tu si pa zadel bistvo vsega! In se popolnoma strinjam s tabo. Metalci niso več že dolgo, ampak žgejo pa še vedno dobro. Zanje so časi thrasha minili. Sicer pa, kje so pa danes Anthrax? We've come for you all. A ja, kam nas pa vlečete, k Limp Bizkit na kosilo?

Če spremeniš svoj slog, še ni nujno. da si za odmet. Podobnih primerov je v glasbi vse polno. Jaz pač potujem še vedno z njimi, Wherever they may roam. A ni tisti klasični musical divergence preveč oguljen izgovor za razpad benda? Hail Immortal, Emperor, Morbid Angel, Testament ... :yea2:

Hja.. meni je prav zal ampak ne rabis podpirat bande ki so v kurcu, se vedno obstoja miljauznt bendov, ki trenutno delajo super musko.

Npr: In Flames, Children of Bodom, Cradle of Filth, Dimmu borgir, Terror 2000, Soilwork, Falconer, Lost Horizon,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!