Skoči na vsebino

Yamaha Dt 50 R ( 2007 ) predelava


lazarov

Priporočene objave

Zdravo!

Pred kratkim sem kupil 50ccm yamaho in mislim najprej naredit nekaj km in nato dat not 80ccm kit. Ker pa ne vem kater kit in kako pa bi rabu zato pomoč.... Najlepša hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Pred kratkim sem kupil 50ccm yamaho in mislim najprej naredit nekaj km in nato dat not 80ccm kit. Ker pa ne vem kater kit in kako pa bi rabu zato pomoč.... Najlepša hvala

prvo poglej TALE link

nato TEGA

LOCK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt u temo od rs50 pogledat kr itak je ista masina tm smo pa ze dost razpravljal o tem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,o tem je pa že res polno sranja! :closedeyes:

e vids, take poste rabmo do popolnosti foruma.

nebi ti modelu dal se kakega linka da bi mu pomagu alpa usaj tiho bil, poste si pridobivej s pritrjevanjem ze povedanega. bravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste zrušl na mene ko ... :unsure: neč mal sem pogledu okrog in vlko tega zvedo. Zanima pa me če kdo pozna kakšnega prodajalca in serviserja ( privat ) iz okolice brežic saj morm še el. blokado ven fuknt -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

dobr dan!

js sm kupiv yamaho dt 50 r!pa sm jo naročo!ampak js mislim to prerihtat!če dam js gor 70cmm celinder pa avspuh LEOVINCI-ja pa če še zamenjam zobnik!kolko to potem ima končno hitrost približn?kaj pa če bi še bat zameno?am no hvala na odgovori!

lp jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj....

ja newem če obstaja za to kit 70...vem pa da obstajajo 80ccm kit-i....ja s tem kar si omenjov ti hitrost 110-120 skoraj nebi smela uiti...ampak moreš vedet da je to le endura, kljub temu da je mašina skoraj anaka kot od cestnih motorjev, zaradi drugačnih prenosov in drugačnega položaja cilindra ne boš nikoli dosegel tako velikih hitrosti kot z cestnim motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr dan!

js sm kupiv yamaho dt 50 r!pa sm jo naročo!ampak js mislim to prerihtat!če dam js gor 70cmm celinder pa avspuh LEOVINCI-ja pa če še zamenjam zobnik!kolko to potem ima končno hitrost približn?kaj pa če bi še bat zameno?am no hvala na odgovori!

lp jernej

ce das 70ccm cilindr, mors itak menjat tudi bat, ker cilindr z original batom nebo laufu, verjemi da ne

pa tud nisi povedu kaksne prenose, ne za pospeske al koncno hitrost.

pol je pa tuki se karburator, dej gor 19mm dellorto alpa mikuni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jest sem končno neki spravo skup pa me zanima al bi mogu še kej dodal da bi moja yamahca šla ene 90 ( REALNIH ) :

-70ccm polini racing kit

-uplinjac dellorto 19

-leovinci v6 izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jest sem končno neki spravo skup pa me zanima al bi mogu še kej dodal da bi moja yamahca šla ene 90 ( REALNIH ) :

-70ccm polini racing kit

-uplinjac dellorto 19

-leovinci v6 izpuh

ce ima zdej vec ko 10 konju, bi js dal se zobnike oz. prenose za koncno hitrost

drugac pa drugega itak nimas kej nardit .. razn se mocnejsga cilindra in vecjega karburatorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No o zobnikih sem tudi jest razmišlu zato ker ma yamaha original mislm da kr ene 52 :huh: . Drgač pa me vse to ne bi pršlo več kot 500 EUR ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP

Js mam zdaj naretih 300 km z to yamaho dt 50 r (2007) pa mi deluje mal preslabotno....zdy me pa zanima kje so v tem motorju blokade? al ti jih lahko serviser na 1. servisu odstrani? prosim za odgovore....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko ti jih odstrani pri 1. servisu ali pri 1000km (priporočljivo)

to te bo drago stalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to te bo drago stalo :hmm:

Eh ni res men je dal uno blokado v auspuhi ven pa mi ni neč zaračuno ... Jutr pa grem še da mi da električno ven = zastoj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jou! Mam problem in ne vem kako bi se ga loto( ker se mi ga na servis ne da pelat ) in sicer: čez zimo motorja nisem vozo in sem ga včeraj spet hoto oživet in sploh mi ne daje kontakta vendar ko ga probam vkurblat se mi na ekrančku zasveti rumena lučka in se mi na ekranu izpiše : rb 47:06 ???? Plis help me :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jou! Mam problem in ne vem kako bi se ga loto( ker se mi ga na servis ne da pelat ) in sicer: čez zimo motorja nisem vozo in sem ga včeraj spet hoto oživet in sploh mi ne daje kontakta vendar ko ga probam vkurblat se mi na ekrančku zasveti rumena lučka in se mi na ekranu izpiše : rb 47:06 ???? Plis help me :unsure:

Akumulator prazn, probi ga užgat na potisk. Samo ne wem če je ravn to ker ti lučka svet an. Če ne pa poglej u navodila, nekje na koncu so ponavad opisani problemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo

Js mam yamaho dt 50 sm...in hočm kupt leovince v6 enduro (kr sm sliso da je najbolsi,poveca hitrost 15km/h in bolse pospeske)...me zanima kje si ga lahko kupm oz. naročim.Proso bi za linke.In ce js zamenjam celinder morm tut obvezno bat?

hvala na odgovoru :worship:

lp Knežo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiujo :D jest mam pa Rieju smx 50 pa ma isto od DT-jke mašino....pa me zanima če kdo ve ket u bližin Krana bi se dal dobit zobnik?? :worship: Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravleni!

Jaz mam tudi yamaho DT 50R sicer letnik 2000

Pa imam problem ker je celinder zbrušen na 42mm in takšenga bata orginal več nedobim... :blush:

Ve kdo kje bi dobil bat..... ali kakšen koli norti paše.....

Ali mi ne ostane druga kod da kupim novi cilinde oz kit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 let pozneje...

Zdravo, usem skup mene pa zanima sledeče...

Sam mam yamaho dt50r in me zanimajo blokade, blokado v zvezi z avspuhom sem odstranil, zdaj me pa še bega tista pod zicom, vem da je blo, kar nekaj objav na to temo ampak, me zanima, če jo je kdo odstranu/prevrtu,no vem da ste nekateri, zato prosim poglejte, pri sebi al morebitnem prjatlu, ki ima motor in je prevrtu, pač tisto škatlo, čez O. Zanima me pa katero žico/žice je s tem onesposobu.. (barva) In če se bi dalo tisto žico tko zvezet na neko stikalo da če bi hotu, bi delovala, če ne pa ne... Prosim odgovorte! - Hvala!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ej a bi mi kdo znav povedat kje se da kupit dodatne dele??? Prosim za kakšno spletno stra.

Hvala! Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!