Skoči na vsebino

MAKSI - Motoristični aktivisti Slovenije


HHV

Priporočene objave

MAKSI tik pred ustanovitvijo

Iniciativni odbor za MAKSI je pripravil vse za ustanovitev, registracijo

in začetek dela Društva Motorističnih aktivistov Slovenije - MAKSI.

Zato vabimo vse motoriste in ljubitelje

motorizma na predstavitveni sestanek o ustanovitvi

Društva motorističnih aktivistov Slovenije - MAKSI

v soboto,16. novembra 2002, ob 16.00 uri v OLP-ju.

več o tem --->http://www.motosvet.com/index.php?View=0002&A_ID=681&M_ID=112002

Predstavitve se bom z zanimanjem udeležil in morda tudi profesionalno poročal za Delo :]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali poznamo termin upravičeno odsoten? Jaz se vnaprej opravičujem, ker bom ta dan jadral po slovenskem primorju z regatno barko.

Škoda. Svoj dolg sem mislil poravnat !

No ja, maš dober razlog. Uživaj in misli na nas.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na urednikovo besedo iz uvodnika revije Motorist, Bojana Črnologarja in njegovo skeptičnost okli MAKSI-ja, bi bilo lepo, da se kot glavni in odgovorni urednik revije Motorist udeleži sobotnega srečanja. Je pa res, da njegov uvoden komentar v marsičem drži.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še v informacijo:

Do sedaj prijavljeni kandidati za sledeče organe društva:

1) Predsednik:Busa

2) Podpredsednik:HHV

3) Tajnik:Barbara MG

3) Blagajnik:Pupa

4) Nadzorni odbor:Lojzi,Lucky,MaraudeR,Roni

5) Disciplinska komisija:Marijan,Easyrider,Fifty,

V soboto bo možno izpolniti prijavnice za članstvo v društvu. Na prijavnicah boste lahko obkrožili odsek v katerem bi radi delovali. Izmed teh članov bo občni zbor izvolil tročlansko vodstvo odseka.

Malo razmišljajte koga bi radi imeli v vodstvih odseka in pripravite kadidate. Do občnega zbora seveda, ne že v soboto.

Toliko le v vednost.

Se vidimo v soboto,

HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, moja napaka!

"Zato vabimo vse motoriste in ljubitelje

motorizma na predstavitveni sestanek o ustanovitvi.."

Za vse bo to predstavitveni sestanek, kjer bo "iniciativni odbor" predstavil dosedanje delovanje - priprave na ustanovitev društva.

Tisti, ki to želijo, pa bodo lahko prisotni tudi na ustanovnem zboru. Pogoj je po zakonu o društvih, notarsko overovljen podpis. Jaz bom za ta denar raje spil dve pivci. Kdaj bo ustanovni zbor, bo še sporočeno. Torej, kdor želi titulo "ustanovni član" ima možnost. Ne bo pa med ustanovnimi in "običajnimi" člani nobene razlike.

Namen predstavitvenega sestanka pa je ljudem v živo povedati kaj smo pripravili, kaj želimo in kako bomo to počeli. Obenem se bomo včlanjevali tisti, ki ne bomo med ustanovnimi člani.

Po zbranih prijavnicah bomo tudi videli zasedenost odsekov in do rednega občnega zbora pozvali kandidate za vodstva odsekov da se prijavijo.

Še kaj nejasnosti? Na plan z vprašanji!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem jaz tudi tako razumel, generalka.

Zato pa ne razumem, zakaj na generalko prav posebej vabiti novinarje. Če se kdo čisto slučajno znajde tam, ga ne bomo ven metali, da bi jih pa posebej vabili pa na generalko ne. Morajo udariti iz vseh novinarskih kanonov iz ustanovnega zbora. Zato nima smisla, da preje trošijo dragoceno municijo (stolpce in vrstice in minute v svojih občilih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIŠUKA, saj imaš prav!

Očitno meni danes bioritem pa zvezde pa take stvari nagajajo. :oops: :oops:

Dejte mal počakat, bo še kdo od iniciatorjev bolj točno povedal. Please, time out zame. :cry: :oops: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem jaz tudi tako razumel, generalka.

Zato pa ne razumem, zakaj na generalko prav posebej vabiti novinarje. Če se kdo čisto slučajno znajde tam, ga ne bomo ven metali, da bi jih pa posebej vabili pa na generalko ne. Morajo udariti iz vseh novinarskih kanonov iz ustanovnega zbora. Zato nima smisla, da preje trošijo dragoceno municijo (stolpce in vrstice in minute v svojih občilih).

kot vem novinarji niso bili posebej vabljeni...če pa so prebrali vabilo na Motosvetu in bodo prišli na predstavitev pa tudi ne bo nič narobe :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavitve se bom z zanimanjem udeležil in morda tudi profesionalno poročal za Delo :]

...kaj nisi prepričan če boš zmogel (želel,...) profesionalno poročati :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavitve se bom z zanimanjem udeležil in morda tudi profesionalno poročal za Delo :]

...kaj nisi prepričan če boš zmogel (želel,...) profesionalno poročati :?:

Ja, v bistvu res nisem...

Pač ne vem, ali bo vse skupaj izpadlo kot zgolj še ena "iniciativa" ali pa se bo tudi res kaj dogajalo... Vsekakor bom tja prišel firbec popast v prvi vrsti kot motorist, da vidim, kaj želite doseči, kako itd... Potem pa morda še v drugih svojih funkcijah. Saj veš - "tresla se je gora,... " Zato je pa treba zadevam slediti od začetka... In potem poročati.

Sem bil žal že vse prevečkrat deležen tresenja,... pa so se na koncu izrodile kilave organizacije, zasebni klubčki (pa ne na motorističnem področju, ampak princip je vedno isti), ki dejansko niso meli pravega smisla - razen za predsednika, podpredsednika, člane nadzornega sveta, člane upravnega odbora in tajnika ter blagajnika.

Saj veš - najprej lepo nekaj naredit, potem pa čast in slava...

Kdor si pa novinarje predstavlja kot brezplačna trobila, se malce moti. Oglasom so namenjeni oglasni prostori, ...

Predlagam, naj nihče od ustanoviteljev ne pričakuje strašne publicitete zgolj ob ustanovitvi. Bo bolj koristno, če medije obvestijo ob prvih uspešno izvedenih akcijah - takrat nihče ne bo mogel več dvomiti o zadevi, ...

Kot motorist take zadeve seveda pozdravljam, kaj bo pa iz tega nastalo, pa bomo videli verjetno šele drugo sezono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem povabil motoriste novinarje. Stropnika in Uršiča. Bolj zato da vedo za kaj se gre. Mislim da to ni nič narobe, saj so motoristi.

busa

Kaj pa "motoristi novinarji" Gust (Mitja Gustinčič), pa Delovi specializiranci (Teodor Jesih in Boris Sambolec) ? Ce se že izrecno "vabi" novinarje, naj se vabi vse... Ce se jih eksplicitno ne vabi kot "novinarje", pol pa nimam argumentov. :lol:

Svoje mnenje okoli vabljenja novinarjev pa sem ze podal v prejsnjem postu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Symru, kar tako naprej, kar fino nas spljuvaj, še preden se sploh vidimo in se imamo priložnost predstaviti.

Le zakaj te še ni na tisti listi na prvi strani, kjer so se nabrali tisti, ki želijo pomagati?

In le zakaj se mi zdi Luckyjevo vprašanje umestno?

:cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V izogib morebitnim nesporazumom:

v soboto bo predstavitveno srečanje. Ne bo včlanjevanja, ne bo sprejemanja sklepov in ne bo časti in slave. Bodo vse informacije, predstavitve, pogovori in dogovori. Vabljeni vsi. Tudi novinarji, ki mogoče niso motoristi, pa jih to zanima (med motoristi-novinarji in motoristi-xxx ne bi delala razlik, vsak lahko pride samo kot motorist). Če in kaj se jim bo zdelo smiselno objavljati, se bodo itak odločili sami.

Nekateri smo vložili v priprave veliko časa in energije, izključno z namenom, da bodo rezultati. To pa bo odvisno od vseh. Imam pa občutek, da bo sobotno srečanje ključno pri nadaljevanju - da vidimo, ali smo sposobni delati skupaj, konstruktivo. Vsi različni pogledi, ki grejo izven namena Maksi-ja, lahko ostanejo na drugih srečanjih in forumih. Namen Maksi-ja pa je delati skupaj tam, kjer lahko. Vsaj poskusimo.

Se veselim srečanja z vsemi, BMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali poznamo termin upravičeno odsoten? Jaz se vnaprej opravičujem, ker bom ta dan jadral po slovenskem primorju z regatno barko.

Škoda. Svoj dolg sem mislil poravnat !

No ja, maš dober razlog. Uživaj in misli na nas.

busa

Busa, še bojo priložnosti, upam da veliko !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa "motoristi novinarji" Gust (Mitja Gustinčič), pa Delovi specializiranci (Teodor Jesih in Boris Sambolec) ? Ce se že izrecno "vabi" novinarje, naj se vabi vse... Ce se jih eksplicitno ne vabi kot "novinarje", pol pa nimam argumentov. :lol:

Svoje mnenje okoli vabljenja novinarjev pa sem ze podal v prejsnjem postu...

SymRu, tole še ne bo novinarsk konferenca, kot si verjetno videl. Omenjena vabim zato, ker smo jim obljubili da jih bomo informirali in ker že dolgo časa vesta za zadevo. Kot motorista.

Mislim da bomo za novinarje zreli šele po formalni ustanovitvi, takrat pa seveda mislim iti na tiskovno konferenco.

Ok ?

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Symru, kar tako naprej, kar fino nas spljuvaj, še preden se sploh vidimo in se imamo priložnost predstaviti.

Le zakaj te še ni na tisti listi na prvi strani, kjer so se nabrali tisti, ki želijo pomagati?

In le zakaj se mi zdi Luckyjevo vprašanje umestno?

:cry: :cry:

Ne pljuvam. Izražam pomisleke in na forumu, ki je odprt za vse, pač povem svoje mnenje.

Nisem že vnaprej pljuval - sem pa, kot nekdo, ki se ga tema tiče (motorist pač) izrazil bojazen na podlagi svojih izkušenj s svetom pač. Sem pa še mlad, zato se lahko hitro zmotim.

Glede pomoči v društvu - to so intimne odločitve posameznikov, vsak se odloči na podlagi svojih hotenj, želja, zmožnosti.

In še pomislek - če se aktivno udeležim v društvu, se avtomatsko izključim kot opazovalec-novinar. In obratno. Če pač hočem v katerikoli od teh dveh vlog (aktivni član ali dober novinar) biti dober.

Ne pravim pa, da mi karkoli od tega sploh lahko dobro uspeva. Sam izberem fronto.

In končno - nisem še rekel, da ne bi rad aktivno sodeloval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam tečkasto delujete tle gor pa v tej temi.....sm se odločila, da vam sladkor dvignem... dans v OLP-u.... od 16h pa do takrat, ko bojo zaloge trajale..... pridem s pecivom, ki bo imelo okus in ime...

O & P

VeRonika

_________________

Če bo ploščato, bo bo biskvit! Če bo na pekoče, bo čili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!