Skoči na vsebino

MAKSI - Motoristični aktivisti Slovenije


HHV

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Motosvetova udba predstavlja fotografije iz sestanka bodočega društva motoristov. Fantje in dekleta očitno res nekaj delajo 8)

20001027_drustvo_01.jpg

20001027_drustvo_02.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetova udba predstavlja fotografije iz sestanka bodočega društva motoristov. Fantje in dekleta očitno res nekaj delajo 8)

He he Noise, hvala za tole udbo - da ne bodo rekli da nič ne delamo, a ne :lol: :lol: Vsaj mizo smo primerno nastlali s papirji.

Da malo pokomentiram dogajanje na slikicah ! Končno lahko rečemo da smo zelo blizu ustanovitvi našega društva MAKSI. Tele slikice so iz sestanka delovne skupine za statut društva kjer smo pravzaprav govorili o finalizaciji in tudi že nekako določili da bi se sama registracija društva zgodila v novembru. Točno kdaj se bo to zgodilo, boste obveščeni.

Vmes je padlo tudi že kar nekaj konkretnih idej o akcijah tega društva, vendar o tem pa drugič.

Še to, kdo smo na slikah ! Prva slikica od leve proti desni :

BMG, PUPA, HHV, Lucky, MaraudeR

Druga slikica od leve proti desni :

BMG, busa in HHV.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, pred časom sem se ponudila za sodelovanje, če lahko kaj pomagam pri nastajajočem društvu, tako samo čisto malo, zdaj sem pa tu...ne vem, kako je do tega prišlo.....

No, pravzaprav je enostavno: prepričana sem, da je res treba kaj storiti, in da se nimam pravice pritoževati, če sama nič ne storim, da bi bilo drugače - boljše. Sploh pa v taki ekipi ni težko delati, ravno obratno, zato imam še toliko več upanja, da bomo uspešni (in sem vesela, da sem lahko zraven). In res delamo na vso moč in na vse pretege...

BMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljam BMG v naši sredini.

Mislim, da je to krasno. Že dalj časa opazujem njeno delovanje, predvsem preko MG portala.

Prepričan sem, da bo precej prispevala k delovanju društva motoristov.

Še enkrat, BMG čestitam k tvoji odločitvi.

:D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Ran. Se bom potrudila, moram pa reči, da so vsi člani ekipe odlični (HHV gotovo že sanja o statutu, tako intenzivno dela na njem, z njim, okoli njega...).

LP BMG

(PS: a te bom končno lahko tudi spoznala??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V uvodniku zadnje revije Motorist urednik piše o društvih in zvezah. Iz napisanega se da razbrati, da je povod za pisanje ravno ustanavljanje Drušva motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V uvodniku zadnje revije Motorist urednik piše o društvih in zvezah. Iz napisanega se da razbrati, da je povod za pisanje ravno ustanavljanje Drušva motoristov...

... in pa pereča debata o ustanavljanju podobnih reči v začetku te teme in v ostalih podobnih temah...

Motosvet spremljajo vsi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se narobe (preveč laično) izrazil. Sem mislil tvoje uprave, tam pa imate ja kakega takega, ki se vsaj malo razume v uporabo čorunalnika. Ali tudi ne? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejž,bejž Marjan,a vaš je glih tak?Naš je vrgu čarunalnik iz kancelarije,da se ga ne b ustrašu ko not stop.Za vsak slučaj ma pa še križ pa česn prpravlen,da se ne bi kaj navleku! :idea: :0X: :shock: :microwave: (CIS-press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak, samo smo ga naučili vsaj bombice odkrivat, pa je zadovoljen.

brrmmm na upravi so že taki, kaj pa jim pomaga če so v beli ljubljani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAKSI tik pred ustanovitvijo

Iniciativni odbor za MAKSI je pripravil vse za ustanovitev, registracijo

in začetek dela Društva Motorističnih aktivistov Slovenije - MAKSI.

Zato vabimo vse motoriste in ljubitelje

motorizma na predstavitveni sestanek o ustanovitvi

Društva motorističnih aktivistov Slovenije - MAKSI

v soboto,16. novembra 2002, ob 16.00 uri v OLP-ju.

več o tem ---> http://www.motosvet.com/index.php?View=000...681&M_ID=112002

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!