Skoči na vsebino

MAKSI - Motoristični aktivisti Slovenije


HHV

Priporočene objave

Tudi meni je bil prispevek v ND, kjer piše o nastajajočem društvu in razlogih zanj, zelo všeč. Hvaležen sem vsem, ki se trudite za motoriste. V kakem letu, ko bom za sabo pustil obveznosti, ki mi zdaj jemljejo ves moj čas, se vam zanesljivo pridružim kot aktivist po svojih najboljših močeh... Prepričan sem, da dela tudi takrat še ne bo zmanjkalo. Do takrat pa - še enkrat hvala vsem, ki se trudite za nas.

V ND pa že ves čas spremljam "Buki-ND"-jeve prispevke in akcije z motorjem. Prepričan sem, da pripomorejo k popularizaciji "motorizma" pri nas. ND pač bere veliko ljudi. V akcijah npr. nagrade na vse konce Slovenije prinaša motorist. Ljudje ga povsod prijazno sprejmejo, občudujejo motor, se fotografirajo z njim ob motorju, potem pa seveda še preberejo članek s slikami v časopisu. Stavim, da marsikdo shrani izrezan članek kot prijeten spomin. In če je delček prijetnega spomina tudi motorist, je to dobro za vse nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me zvečer na sestanek ne bo, sem poslal Horjotu, Bladzotu, Busi, Pupi in Luckyju moj pogled na statut in njegovo predelavo.

Prosim natisnite in odvlecite na sestanek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm,

Horjo mi je včeraj povedal da bo nedosegljiv, na sestanek pa seveda pride. Bomo sprintali in upoštevali.

Mimogrede, med drugim sem na sestanek uspel dobiti tudi Legan Braneta, s katerim že dalj časa komuniciram in pozna zadevo, statut itd. Tudi on bo povedal svoje mnenje in hkrati močno upam da bo postal naš aktivni član.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič videt. je to velika skrivnost.

Poleg tega bi bilo pa neprimerno, če bi se v naprej zvedelo, da notri piše, da bodo vsi motorcikli v SLO prešli v last mene in še nekaterih in da vam jih bomo potem za drag denar po kapljicah dajali v najem.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič videt. je to velika skrivnost.

Poleg tega bi bilo pa neprimerno, če bi se v naprej zvedelo, da notri piše, da bodo vsi motorcikli v SLO prešli v last mene in še nekaterih in da vam jih bomo potem za drag denar po kapljicah dajali v najem.

:lol:

... ne po kapljicah ... po šraufih ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buki & the gang!

In zakaj zaboga niste poslali članka tudi k nam, da ga objavimo na prvi strani?!?!?!?!?!?!?!?!

Svašta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buki & the gang!  

In zakaj zaboga niste poslali članka tudi k nam, da ga objavimo na prvi strani?!?!?!?!?!?!?!?!

Svašta!

Link je bil objavljen v temi o nesreči. Tukaj sem dal samo tisti del, ki se tiče DMS. Če bo še kaj podobnih člankov, pa ti takoj pošljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sem člank prebral!

Žalostno je to da se o motoristih govori ko umre ZNAN Slovenski motorist!Ko so prej umirali neznani ljudje je blo vseeno!!!

Ideja o društvu je pa spodbudna in upam da bo uspela!!!Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link je bil objavljen v temi o nesreči. Tukaj sem dal samo tisti del, ki se tiče DMS. Če bo še kaj podobnih člankov, pa ti takoj pošljemo.

Sem šel še enkrat prečekirat celo temo. Tam so samo linki do novic v Dnevniku, ne pa do tega super članka v ND (sem šel kupit nedeljca samo zaradi tega)...

Buki-ND, bi prosil, če nam lahko na editor@motosvet.com pošlješ elektronsko verzijo članka, da jo objavimo tudi pri nas. Se da?

Hvala za podporo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat se je 55 članov motosveta prijavilo za člane novega društva. Kar še nekaj jih je pristop tudi že najavilo. Dobro nam gre!! :lol:

Tudi organi se že oblikujejo. Pa ne jetra. :wink: :lol:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauv!!!!!! Tkle je (sicer mal pozn ampak vseen!!!!!!!!!!!!) JST SM ZRAVEN! :lol: Če lahka pomagam KAKORKOLI ŽE me ruknte. To je ena fina poteza ČESTITAM! :D

No a sm ži povedu svoje a :?: :twisted: :o :shock: :? :cry: :wink: :roll: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem zraven. Stvar 100%podpiram!!!

Od PUPE sem slišal, da naj bi spomladi dal gor jumbo plakate, na katerih bi bla slika motorista z dodanim komentarjem "tudi mi smo na cesti". Dobra ideja in tudi medijsko zanimiva.

men se pa tole ne zdi glih posrečeno...... mislm, da smo v celoti sposobni za samostojno udeležbo v cestnem prometu in za to ni potrebno opozarjati, da bi drugi moral posebno paziti na nas (kot na otroke, starejše, invalide, slepe...)... tud sami se mormo držat pravil..... nič nimam proti jumbo plakatom in kakšnim opozorilom... ampak ne to "tudi mi smo na cesti"..... tud mi se mormo obnašat kot enakopravni udeleženci..... mogoče bi rajš opozarjali tiste motoriste, ki se tega ne držijo ???

da ne bi slučajno potem kakšno avtoprevozniško društvo al pa sindikat dal nalimat obvestila..... tudi tovornjaki so na cesti...

sam moje mnenje

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No a sm ži povedu svoje a :?: :twisted: :o :shock: :? :cry: :wink: :roll: :!:

No Poldy, sej si že na seznamu. Povej, če te zanima kakšno konkretno delo v organih društva, sicer pa se vidimo na ustanovni skupščini. :)

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še malo poročilce:

Skupina za statut dela s polno paro. Ko smo že mislili da smo pri koncu nas je BMG zasula s kopico upravičenih pripomb in nasvetov. BMG, hvala!

Okvirno smo tudi že pripravili listo kandidatov za funkcije v društvu.

Easyrider, je tudi že pripravil osnutek pravilnika disciplinske komisije in ga bo obdelal z ostalimi kandidati za pripadajoče funkcije. Ga ne boste n'č biksal! :twisted: :wink: :lol:

OK, skratka lepo teče, mi pa se veselimo vsakega, ki se še odloči, da se nam pridruži. :D

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Od PUPE sem slišal, da naj bi spomladi dal gor jumbo plakate, na katerih bi bla slika motorista z dodanim komentarjem "tudi mi smo na cesti". ....

men se pa tole ne zdi glih posrečeno...... mislm, da smo v celoti sposobni za samostojno udeležbo v cestnem prometu in za to ni potrebno opozarjati, ....

lp

Konkretne akcije in njihova ne/upravičenost bomo debatirali na sestankih odsekov za posamezna področja. Vsi bomo imeli dovolj dela.

Kar veselo razmišljajte o konkretnih dejavnostih in nabirajte ideje!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jst sem že med člani?? :?:

Od zdaj naprej si med kandidati za člane. Ko boš pa prišel na prvo skupščino boš pa lahko postal član, tako kot mi vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo sezname pa članarino pa statut pa vodilne ljudi teganašega društva na plan :!: :D

Dajmo mi še mal dodelat statut najprej. Saj veš, da vedno najdemo še kaj za popravit. Kar se pa tiče ljudi, bi bilo fino. če bi se še kakšen prijavil za nadzorni odbor in disciplinsko komisijo, da ne bomo podvajal funkcij. No ajde, še kakšni trije roke gor!

Kar pa se tiče statuta, bo kmalu. Potrpte. Po Brdih enkrat pa pričakujte ta prvo skupščino.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!