Skoči na vsebino

MAKSI - Motoristični aktivisti Slovenije


HHV

Priporočene objave

zakaj se ne da novi statut tudi sprintat, a sem kaj narobe naredil? :shock:

..pojma nimam...meni ga čisto lepo natisne...probaj datoteko (statut_maksi.pdf) shraniti na disk, jo odpreti z Acrobat Readerjem in nato natisniti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za šefe.

A lahko dodam svoje podatke kar z računalnikom, sprintam in se samo lastnoročno podpišem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za šefe.

A lahko dodam svoje podatke kar z računalnikom, sprintam in se samo lastnoročno podpišem?

Absolutn pridna! Tako naredi, prepogni, vloži v kuverto, z jezičkom potegni po njej, zapri, spet jezička na znamko, znamko na koverto, pa v kaslc s tem.

Še enostavneje, daš v OTPju ali OLPju enemu od nas. Je tako ostali?

HHV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za šefe.

A lahko dodam svoje podatke kar z računalnikom, sprintam in se samo lastnoročno podpišem?

Vpis podatkov v prijavnico z računalnikom ni možen...Adobe Acrobat Reader omogoča samo pregled in izpis dokumenta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, zezni Marauderja, pa izberi Free Text Tool, pa mu nad pikce ime pa priimek nalimaj, če ti je to lažje. :twisted: :twisted:

Šlik,šlak, Marauder, da se, da se! :lol: :lol: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, zezni Marauderja, pa izberi Free Text Tool, pa mu nad pikce ime pa priimek nalimaj, če ti je to lažje. :twisted: :twisted:

Šlik,šlak, Marauder, da se, da se! :lol: :lol: :wink: :wink:

Pojma nimam kaj je to Free text tool, ampak copy/paste v word čist lepo dela 8no, mal truda je vseen potrebno z naknadnim oblikovanjem, ampak reč je že pripravljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, zezni Marauderja, pa izberi Free Text Tool, pa mu nad pikce ime pa priimek nalimaj, če ti je to lažje. :twisted: :twisted:

Šlik,šlak, Marauder, da se, da se! :lol: :lol: :wink: :wink:

In kje se ta Free Text Tool nahaja v A.Readerju ...kot mi je znano lahko z A.Readerjem izpolnjuješ obrazce...pod pogojem da je pdf dokument tako pripravljen..ta pristopna izjava pa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka, zezni Marauderja, pa izberi Free Text Tool, pa mu nad pikce ime pa priimek nalimaj, če ti je to lažje. :twisted: :twisted:

Šlik,šlak, Marauder, da se, da se! :lol: :lol: :wink: :wink:

In kje se ta Free Text Tool nahaja v A.Readerju ...kot mi je znano lahko z A.Readerjem izpolnjuješ obrazce...pod pogojem da je pdf dokument tako pripravljen..ta pristopna izjava pa ni

A bi lahko nehali :?: :cry: Hvala.

Ker je tako lepo prijavnico sam sprintat, si jo položit na mizo, vzet nalivnik (al pa kuli), z očmi še enkrat preletet vsebino, se naslont na levo roko, z desno pa z ljubeznijo napisat svoje podatke... 8)

Priznam, pri datumu in LETNICI rojstva sem nekaj časa razmišljala, obhajale so me čudne misli in pokvarjene ideje o tem, da bi si kratkomalo pet (do deset) let odpičila stran :lol: ... sam je zmagala poštenost 8)

Nč tipkat, kar na roko!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Priznam, pri datumu in LETNICI rojstva sem nekaj časa razmišljala, obhajale so me čudne misli in pokvarjene ideje o tem, da bi si kratkomalo pet (do deset) let odpičila stran :lol: ... sam je zmagala poštenost 8)

Nč tipkat, kar na roko!!!! :wink:

I love you 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upss, zdej si pa otroc še nagajat ne smemo več? :cry: :oops:

OK mama Manuela, sem že objel Marauderja, pa lupčka na lička dal, pa rokco, pa oblubim, da bom pliden naprej. Nč več nagajal. :roll:

OK?

LP HHV :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Priznam, pri datumu in LETNICI rojstva sem nekaj časa razmišljala, obhajale so me čudne misli in pokvarjene ideje o tem, da bi si kratkomalo pet (do deset) let odpičila stran :lol: ... sam je zmagala poštenost 8)

Nč tipkat, kar na roko!!!! :wink:

I love you 8)

Normalno. Se ne moreš drgač, kot da me ne bi mel rad.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upss, zdej si pa otroc še nagajat ne smemo več? :cry: :oops:

OK mama Manuela, sem že objel Marauderja, pa lupčka na lička dal, pa rokco, pa oblubim, da bom pliden naprej. Nč več nagajal. :roll:

OK?

LP HHV :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock:

Kdo je reku, da ne smeš nagajat :?: :shock:

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Priznam, pri datumu in LETNICI rojstva sem nekaj časa razmišljala, obhajale so me čudne misli in pokvarjene ideje o tem, da bi si kratkomalo pet (do deset) let odpičila stran :lol: ... sam je zmagala poštenost 8)

Nč tipkat, kar na roko!!!! :wink:

I love you 8)

Normalno. Se ne moreš drgač, kot da me ne bi mel rad.... :wink: :D

Ajde vidva u hormonca!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Priznam, pri datumu in LETNICI rojstva sem nekaj časa razmišljala, obhajale so me čudne misli in pokvarjene ideje o tem, da bi si kratkomalo pet (do deset) let odpičila stran :lol: ... sam je zmagala poštenost 8)

Nč tipkat, kar na roko!!!! :wink:

I love you 8)

Normalno. Se ne moreš drgač, kot da me ne bi mel rad.... :wink: :D

Ajde vidva u hormonca!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Greš zraven :?: :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Priznam, pri datumu in LETNICI rojstva sem nekaj časa razmišljala, obhajale so me čudne misli in pokvarjene ideje o tem, da bi si kratkomalo pet (do deset) let odpičila stran :lol: ... sam je zmagala poštenost 8)

Nč tipkat, kar na roko!!!! :wink:

I love you 8)

Normalno. Se ne moreš drgač, kot da me ne bi mel rad.... :wink: :D

Ajde vidva u hormonca!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Greš zraven :?: :twisted: 8)

Dva je prav prijetno......TRIJE JE ŽE GUŽVA....v najmanjši meri rahlo perverzno :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderator, spucaj tole temo. Čist neresna že zgleda.

in kaj je tu neresnega :?:

Ena sama smejalnica ki nima nobene veze z Društvom motoristov. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderator, spucaj tole temo. Čist neresna že zgleda.

in kaj je tu neresnega :?:

Ena sama smejalnica ki nima nobene veze z Društvom motoristov. :evil:

Če lahko samo dodam : pa ima vezo, še kako ima vezo! Kje pa piše, da je društvo z vsemi svojimi odseki mišljeno kot antieksterna in introvertirana skupnost, ki bo ( pa čeprav pod naslovom Društvo motoristov) komorno prebirala statut in modro načrtovala akcije povezovanja z drugimi društvi in skrbela za vse tisto, kar je Busa napisal v novički...Seveda tudi to, ampak ne izključno.

Važno in še kako pomembno je, da smo ljudje, ki smo pripravljeni delati in sodelovati, med sabo povezani, se znamo skupaj smejati in biti žalostni, če gre kaj narobe ( ne poznam te, pa držim pesti, da bi bil čimprej "dol z oddelka stara travma" )....

Pomembno je tudi to, da temo nisem zanalašč ( ker nekako slutim, da je tako mišljeno) preusmerila, vse reakcije, ne samo moje, so bile spontane... potem bi temo lahko kenslali že na točki, ko so se začeli pogovarjati, komu dela printer in zakaj ne... se ti ne zdi?

Prijetno mi je, da sem zraven in da vem, da lahko marsikaj ( nekaj sem že) postorim z namenom, da bi društvo čimprej zaživelo tako kot je treba in zaradi česar je bilo ustanovljeno.

V spomin nekomu, ki je pred letom in pol "po pomoti" srečal divjega voznika, doživel z njim bližnje srečanje grozovite vrste ( na mestu mu je odtrgalo levo roko in nogo, čez teden dni pa je v KC umrl).

Tudi zaradi "pravkar rojenega" društva je kepa v grlu manjša. Verjemi.

In lahko se spet smejim in lahko spet normalno razmišljam in živim.

Dragi Hanzi, čimprej okrevaj! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!