Skoči na vsebino

MAKSI - Motoristični aktivisti Slovenije


HHV

Priporočene objave

OK, Kekec III, pošlji, bomo videli, če smo kaj zamočili, pozabili ipd.

LP HHV

Danes sem ti po mailu poslal statut .

pred leti sem tudi sam ustanovil društvo (po službeni dolžnosti)-zato ti lahko pomagam da preboliš otroške bolezni pri nastajanju društva.

Predlagam da se statut prepiše iz obstoječega statuta in se samo vpišejo druge številke in imena.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem razmišljal v smeri kratice, ki bi bolj prišla do izraza. Primeri tujih se mi zdijo prav dobri: MAG - motorcycle action group, DMC - Danish motorcycling council, FFMC - Federation francaise des motards en colere (jezni motoristi), MID - motorrad initiative deutchland ... Predvsem me moti tisti naziv društvo. Če bomo že to po statutu, ni nujno, da se tudi imenujemo tako, da bo vsak mislil, da gre spet za en klub.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pozno... sam sm rabu kr neki cajta da sm cel topic prebral. Midva s Kat sva tudi pripravljena aktivno sodelovati v društvu. Kat je že poslala Pupi statut našega društva, če ga slučajno ni dobila in ga še vedno potrebujete nama pošljite PM al pa e-mail.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, o imenu:

Šmorn je ta, da zakon o društvih določa, "Iz imena društva mora biti razvidno, da gre za združevanje po tem zakonu in dejavnost društva."

Torej ta pogoj lahko izpolniš le tako da si Društvo za ....bla, bla.

Se bi pa itak na logotipu oz. štampiljki tako naredilo, da bi bila beseda društvo čisto sama na vrhu ali spodaj , na drugi strani pa ostalo ime. Saj mogoče pa v logotipu oz. štampiljki ni potrebno navajati celega imena, mislim, če se lahko tam beseda društvo lahko izpusti.

Ok, odpiram novo temo "Ime društva", da vidimo....

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natecaj za ime drustva!!! Predlagajte ime drustva, pa se bomo nato odlocali.

Moji predlogi:

1. Drustvo slovenskih motoristov (DSM) 8)

2. Drustvo motoristov Slovenije (DMS) 8) 8) 8)

Neki s Slovenijo mora bit, sploh ce zelimo se se neki navzven povezovat. Aja, upajmo, da nas ne bodo zamenjevali s slovaskim drustvom. :lol: :lol: :shock: :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Master, beseda Slovenija odpade! Glej novo temo "Ime motorističnega društva".

Odpade al ne, jest sem za Slovenijo. ;) 8)

Drugace sem pa danes govoril s kolegom iz POP TV ter mu mal razlozil zadevo glede drustva in je bil pripravljen predlagati urednikom, da se naredi prispevek. Seveda moramo zadevo najprej postaviti na noge, imenovati glavne clani, izbrati tiskovnega predstavnika drustva ter jasno zacrtati cilje drustva. Kompletno zadevo je potrebno vmestiti v kaksne kontekst (npr. statistika porasta zrtev moristev na slovenskih cestah v zadnjih petih letih in nato..... DRUSTVO; kaj zeli narediti v tej smeri,....)

Zapisite me za promocijo drustva v medijih ( beri POP TV)! Bom se potrudil, da bo sla zadeva skozi. 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapisite me za promocijo drustva v medijih ( beri POP TV)! Bom se potrudil, da bo sla zadeva skozi. 8) 8)

Eto sva ze dva. Jaz se tudi že pogovarjam z njimi.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapisite me za promocijo drustva v medijih ( beri POP TV)! Bom se potrudil, da bo sla zadeva skozi. 8) 8)

Eto sva ze dva. Jaz se tudi že pogovarjam z njimi.

busa

Bolje dva kot nobeden. Bo sej bolj pomembno vse skupi zgledalo. ;) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauv!!!!!! Tkle je (sicer mal pozn ampak vseen!!!!!!!!!!!!) JST SM ZRAVEN! :lol: Če lahka pomagam KAKORKOLI ŽE me ruknte. To je ena fina poteza ČESTITAM! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nč foruma ne berem :( No ne pravih tem... :(

Sorry

Štejte me zravn in če se kej rabi in če lahko kakorkoli pomagam potem.... I WILL BE AROUND, IF YOU NEED ME JUST SCREAM!!! :lol:

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se meni samo zdi al je tole neki zamrlo. :?

Kaj če bi še kej na forum napisal, da bomo tut tisti, ki ne hodimo v OLP zvedl kaj se z idejo dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem zraven. Stvar 100%podpiram!!!

Od PUPE sem slišal, da naj bi spomladi dal gor jumbo plakate, na katerih bi bla slika motorista z dodanim komentarjem "tudi mi smo na cesti". Dobra ideja in tudi medijsko zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem zraven. Stvar 100%podpiram!!!

Od PUPE sem slišal, da naj bi spomladi dal gor jumbo plakate, na katerih bi bla slika motorista z dodanim komentarjem "tudi mi smo na cesti". Dobra ideja in tudi medijsko zanimiva.

Ja ampak do takrat je še jalova, trda pot..... upam, da nam bo uspelo... in to je bilo bolj kot ideje mišljeno... torej, ne me potem daviti, če ne bo šlo :roll: :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se meni samo zdi al je tole neki zamrlo. :?  

Kaj če bi še kej na forum napisal, da bomo tut tisti, ki ne hodimo v OLP zvedl kaj se z idejo dogaja.

Nič ni zamrlo, vsak svoje dela! Nekateri smo bili pa odsotni. Evo jaz sem danes nazaj, vendar si moram še vzeti čas in pošlihtati in pregledati, pa nove sodelavce v seznam vpisati. Kasneje! Kdo bi že rekel TRPI, jaz pa dodam še ČAKAJ! :wink: :wink: :lol:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po včerajšnjem lapsusu imamo spet anketo o imenu društva. Trenutno je še v "K'r neki", a kasneje pričakujem, da jo Noise prestavi sem (je že tu). Sorry tistim, ki ste že glasovali. Prosim za ponovitev. :oops:

LP HHV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram vso stvar skupaj z našim klubom. Če boste rabili pomoč pri medijih lahko s klubom pomagamo pri objavah na TV Kopr, RA Koper in Primorskih novicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram vso stvar skupaj z našim klubom. Če boste rabili pomoč pri medijih lahko s klubom pomagamo pri objavah na TV Kopr, RA Koper in Primorskih novicah.

Vsekakor zelo zaželjeno. Imamo pa že tudi zamišljeno hudooo dober scenarij za posnet za na TV.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!