Skoči na vsebino

Biti ali ne Biti oz. Imeti ali ne Imeti?


robberrt

Priporočene objave

Se mi zdi da eno pivo sploh ni tak problem.

Problem je pol k se spomneš da si že prej dva tri ali več spil :!:

Men se pa zdi da je lih en pir nevarn. Čutš ga ne, reakcijske sposobnosti pa vseeno zmanjša.

Po moje motor in alkohol ne gresta skupej niti v majhnih količinah.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim,da morš zmeraj mal mislit na to kaj se lahko zgodi za ovinkom ali pa kaj če te kdo izsili. vendar vse v mejah normale. ravno toliko da ne voziš na "ful", da maš mal rezerve. če te je pa preveč strah pa raje ostani doma, ker takrat se ti bo veliko prej zgodila kšna pizdarija. alko in motor pa itak nista za skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat da je tale tema kakor nalašč povezana z mojim in verjamem s problemom še koga. Vedno sem razmišljal, kaj pa če se kdaj kej hudga zgodi na cest. No pa se je lani res. Pijan voznik me je nabil....šraufi,žice....skratka pizdarija. To me je precej potolko...veš čas oprezam za debili na cesti, se ustrašim ob situacijah,ki sploh niso tok krizne. Skratka sranje. Začel sem delati mal na svoji psihi,kr vem, da tko ne morš uživat na motorju. Pa evo vidi,sm zadnjič spet ruknu zarad mulca, ki je iz stranske ceste izza tovornjaka zapeljal pred mene. Dons sm se po petih dneh prvič usedu na motorja. Če greš razmišljat da se lahko zaradi neprevidnosti enega samega človeka ustavi življenje človeku ki umre in vsem tistim ki ostanejo za njim, pol te mine vse skupi. Vem, tko obremenjen se ni dobro vozit okoli....je treba velik narediti na psihi, sploh če se te take stvari dotaknejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Samo, saj imaš prav. Mimogrede lahko naletiš na sranje na cesti. Samo motorizem, to je tako kot življenje. Pa ne tisto, običajno, ukalupljeno. Tisto, ta pravo, živahno. Polno je preprek, težav, obenem pa tako polno lepih nepozabnih trenutkov. zato, zaenkrat mislim, da ga ni vraga, ki bi mi preprečil motor (tok, tok, po lesu). Smo pa posledično motoristi tiste sorte ljudje, ki smo ali zelo razumni in odprti ter dojemljivi za življenje okoli nas, ali pa na žalost nekateri zelo egoistični in samozadostni. Teh na srečo osebno ne poznam, jih pa vidim na cesti. Ti se kar nas ta prvih drži, pa boš videl, še nam bo lepo!

LP HHV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Samo, saj imaš prav. Mimogrede lahko naletiš na sranje na cesti. Samo motorizem, to je tako kot življenje. Pa ne tisto, običajno, ukalupljeno. Tisto, ta pravo, živahno. Polno je preprek, težav, obenem pa tako polno lepih nepozabnih trenutkov. zato, zaenkrat mislim, da ga ni vraga, ki bi mi preprečil motor (tok, tok, po lesu). Smo pa posledično motoristi tiste sorte ljudje, ki smo ali zelo razumni in odprti ter dojemljivi za življenje okoli nas, ali pa na žalost nekateri zelo egoistični in samozadostni. Teh na srečo osebno ne poznam, jih pa vidim na cesti. Ti se kar nas ta prvih drži, pa boš videl, še nam bo lepo!

LP HHV :D

Hvala kumarat....mal pa pomaga slišat kej tazga :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!