Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

Po izjavah nekdanjega premierja Tončkovega Ropa, naj bi se takratna slovenska opozicija dogovarjala s hrvaško o namensko/namerno

insciniranimi spori v Piranskem zalivu.Obe strani(Sanader-Janša) zanikata da bi se o tem pogovarjala.Po vašem videnju takratnih dogodkov se vam zdi možen tak scenarij?

Osebno upam , da ne v tako "hudi" verziji kot jo Rop navaja,sem pa prepričan da je na temu veliko resnice.Sanader bo sicer lahko vedno rekel, da so se dogovarjali o Savudrijski vali,Janša pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to ali so se kaj menili ali ne, je naša politika dosegla podn od podna.

To je pa zdej že čez vsako mero. In mi kre* te ljudi tako dobro plačujemo.

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., naj bi se takratna slovenska opozicija dogovarjala s hrvaško o namensko/namerno

insciniranimi spori v Piranskem zalivu...

Bojim se. da ni šlo le za dogovore o insciniranju, temveč da so Hrvati na tej osnovi tudi lepo izkoristili priliko. Saj poznamo zgodbe o merjenju zemljišč ob meji ipd. Ali gre spet samo za insciniranje, izkoriščanje zlate prilike ali pa samo valjenje buč.

Vse skupaj je vredno politike v najslabšem pomenu besede in ovac, ki ji malo pred vstopom obojih v EU tudi nasedajo.

Samo brezvezno mešanje dr..a! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, a se zdej počutite kaj bolj sproščene in uravnotežene? :whistle:

pa sej je jasno že en lep cajt, da so vse oslarije v piranskem zalivu samo farsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ja nor, tole gre pa že prek vseh meja, nisem vedel, da smo en teden pred volitvami. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je g.JJ kupoval in prodajal med drugimi tudi orožje, menim, da je verjetno storil tudi to dogovarjanje. Dobili so ga že na drugih lažeh, s preizkavo Sove ogroža nacionalno varnost, zato menim da je častihlepen. Ampak ljudje, pomislite. S tem, ko se je dogovarjal za incidente v Piranskem zalivu, je izdal in prodal Slovenski narod, kot belogardisi med drugo svetovno vojno. Meni je osegno zalučal nož, in to v hrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se pogovarjal z ribičem, ki je kazal svojo rit nam slovencem, da je zato dobil komando iz Buj, tko da jest bi kar mal verjel v to, da so se mal dogovarjal, čudno je že to, da so bili vsi mediji na licu mesta, kar pomeni da je nekdo moral vedeti že vnaprej, da se bo v piranskem zalivu in na meji nekaj dogajalo, kdo pa stoji za vsem tem, je pa eno veliko ??????? :naughty:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko je reči kej je res ampak kar sem jaz "ulovil na uho" z par domačini...sami pravijo, da je vse ena oslarija in da bi najraje tipe a la Joras in vse politikante(ki mimogrede sploh ni domačin? :unsure: ) privezali namesto boj, ker delajo samo zgago... ne vem mogoče bi lahko kak domačin kaj več povedal kako je v resnici tam ob meji :whistle:

Drnovšek in Račan sta se le trudila uredit zadeve...se ne čudim, da je vse skupaj miniral ravno JJ. Je nagnjen k temu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., je izdal in prodal Slovenski narod, kot belogardisi med drugo svetovno vojno. ...

Zanimiva primerjava. Meni všečna. Očitno se tudi politiki nalezejo navad tistih s katerimi se družijo, pa četudi so sami hodili v "partizanske" šole. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva primerjava. Meni všečna. Očitno se tudi politiki nalezejo navad tistih s katerimi se družijo, pa četudi so sami hodili v "partizanske" šole. :evilgrin:

Saj veš, da bi nam rad še drugo zgodovino vcepil v glavo. Me prav zanima kakšen je sedanji učbenik zgodovine za 9. razred OŠ, napram tistemu izpred 15-ih let :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tud zdel, da so bli zmenjeni... :lol1:.... Brusli alias Podobnik, Riči Gir alias Joras in ostali Van Dammi v filmu Most na reki Dragonji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ni več smešno...če je vse res je to IZDAJA (nič presenetljivega sicer :rolleyes: )...razkrivanje agenture, tudi tuje, ki je sodelaovala z našo, tajni dogovori o "incidentih" za nabiranje političnih točk itd...

in kmalu bomo predsedovali evropski uniji...

... se mi zdi, da je janševa reakcija na ropovo "razkritje" podobna tisti, ko nekoga dobiš s spuščanimi hlačami..."sral sem in si kriv ker si me videl" :whistle:

kaj se dogaja v teh sferah je nemogoče oceniti, ma zgleda, da je JJ-jev slonovski način okoli državnega porcelana razbil kako vazo preveč in ni pričakoval odpora, oziroma se niso glih vsi uklonli zastraševanju in njegovim...udbovskim metodam :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se pogovarjal z ribičem, ki je kazal svojo rit nam slovencem, da je zato dobil komando iz Buj, tko da jest bi kar mal verjel v to, da so se mal dogovarjal, čudno je že to, da so bili vsi mediji na licu mesta, kar pomeni da je nekdo moral vedeti že vnaprej, da se bo v piranskem zalivu in na meji nekaj dogajalo, kdo pa stoji za vsem tem, je pa eno veliko ??????? :naughty:

janih

Niti ne v primeru ribiča.Za ribičem Ossich Primo stoji par litrčkov domače malvazije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj bom - mogoče - verjel, ko in če slišim izvirne posnetke.

Drugače se pa strinjam z zgoraj napisanim - nadaljevanje farse na račun ugleda in resnosti države, podobno kot celotno dogajanje okrog Piranskega zaliva. Stranke naj raje kar umaknejo iz imen tisti S, ki stoji za S-lovenijo, ker so se, v svojem prerivanju na kupu gnoja, pripravljeni posrati na vse kar predstavlja državo Slovenijo. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še eno iz prve roke.Dve leti bo tega ko je na slovenski in hrvaški nacionalki bilo govora o incidentu na sredinski črti.Jasno slovenci so kao v hrvaškem lovili,hrvati kao v slovenskem, pa hrvaški patrulci in naš neprekosljivi nikoli delujoči M66 so kao okoli letali...Pa kolega naslednji dan(je bil poveljnik na ribiški ladji izolske delamaris)pravi, da so skupaj s hrvati pekli in delali brodet in se fajn imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje: vse skupaj se mi zdi malo za lase privlečeno. Ne verjamem, verjel bom, ko bom videl dokaze. Ali je kdo to sposoben, ali ne, je pa total irelevantno vprasanje. Dejstvo je, da je Džej Džej z drezanjem v Sovo in razkrivanjem storil izvirni greh, ampak tale Ropova reakcija (ce ni res, kar govori) pa presega vse meje... :headbang:

Zgleda je treba samo "fasten our seat-belts and enjoy the ride". Ker tole bo pa se zanimivo. Politična kariera nekoga se s tem mora zaključit. Videli bomo, čigava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje: vse skupaj se mi zdi malo za lase privlečeno. Ne verjamem, verjel bom, ko bom videl dokaze. Ali je kdo to sposoben, ali ne, je pa total irelevantno vprasanje. Dejstvo je, da je Džej Džej z drezanjem v Sovo in razkrivanjem storil izvirni greh, ampak tale Ropova reakcija (ce ni res, kar govori) pa presega vse meje... :headbang:

Zgleda je treba samo "fasten our seat-belts and enjoy the ride". Ker tole bo pa se zanimivo. Politična kariera nekoga se s tem mora zaključit. Videli bomo, čigava.

Wind prav imaš le dokazi nekaj zaležejo.Ma stvar bo potekala nekako takole.Ustanovila se bo parlamentarna komisija, po možnosti jo bo vodil SDS Jerovšek,Pukšič mu bo pomagal,Irglova bo pa za kuliso.Do konca mandata poročila ne bo,do takrat pa bo zalivov in val še in še.Bodo pa člani komisije veselo pobirali dodatek k plačam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda je treba samo "fasten our seat-belts and enjoy the ride". Ker tole bo pa se zanimivo. Politična kariera nekoga se s tem mora zaključit. Videli bomo, čigava.

Če se izkaže da Rop prodaja buče, se njegova definitivno bo. V primeru da se izkaže da je JJ v resnici kuhal polento pa mislim da se njegova ne bo( bo letel kot premier in to je to), ker še vedno preveč folka verjame v to da je njihov idol največji sovrag hudobnih hudobnih komunistov in vedno ter povsod išče (in najde) pravico.

Je pa šansa da ko se prah malo poleže tole zadevo pomete pod preprogo in bomo kmalu vsi pozabili na to, ker bo na vidiku kaka druga superduper zanimiva afera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili živi pa vidjeli ,je nekoč v YU veljalo.Pozicija zahteva odstop Ropa (kot poslanca) ?, hrvatom se zdi izjava Ropa malo dane vojna napoved.Domačini pa modro molčijo.A ja, borec za južno mejo g. Joras pa oder za fasado postavlja. :hmm:

Ve več kot mi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, tole postaja vse bolj podobno King Size Big Brotherju - pol bajte bluzi, druga polovica se pa jebe :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator kot provokator bo sebi in drugim postavil malo provokantno vprašanje.

Zakaj je Janša sploh šel drezat v SOVO?

Ker je mogoče vedel, da imajo kake podatke o njem, pa jih je hotel najti, preden pridejo v javnost?

In ker provokator včasih bere krimanalne romane, si tu in tam sestavi kako teorijo ....

recimo tole:

Po moje je JJ zvedel, da so posneli, ko se je dogovarjal s Hrvati. In verjetno mu je nekdo prišepnil, da imajo tole petardo pripravljeno za naslednje volitve, pa je zato zadnjih tednov naredil vse, da bi med preiskavami pri SOVI našel posnetke, storil pa je tudi vse mogoče, da bi SOVO diskreditiral....

Kajti pred celo gonjo proti SOVI, pred kakima dvema mesecema recimo, bi tale novica o dogovarjanju zvenela malo drugače, kot sedaj.

V vsakem primeru pa je vseh udeleženih lahko sram, da se ukvarjajo s takimi desktruktivnimi stvarmi.

In potem sem jaz baraba, ker se peljem 62 skozi naselje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem sem jaz baraba, ker se peljem 62 skozi naselje.....

Jep, ko si pa sam priznal :evilgrin:

Vsi ostali, vpleteni v razne sovine zgodbice o zdravilcih itn., se še vedno, precej uspešno, delajo Francoze. Mar bi šli v Francijo kandidirat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini problem je, da je opozicija, začela prehitro z predvolilnim bojem, ROP je orenk zajebu, če če pahor zmagat, se bo moral eldeesovcev znebiti iz svoje stranke, če ne bo JJ ZOPET zmagal, sem pa včeraj gledal hrvaška poročila, pa je videti, da tudi njihovi opoziciji tale aferica kar malo paše, le kaj se bo iz tega izcimilo, tresla se gora, rodio se miš! :naughty:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljanje Provokatorja mi ni novo in se pridružujem.Nič se še ni zgodilo slučajno, kao šli pa našli.Plejerji v tej igri igrajo z velikimi vložki in nagrada bo temu primerna.V svojo lastno varnostno organizacijo ne pošiljaš amaterjev ki iščejo rezalnike papirja in potem v časopisih razbobnajo svoje sklepe itd.JJ se je večkrat iskazal da zna zamehliti stvari,bo tokrat Ropa uspel deskreditirati.Bomo doživeli kaj v slogu ameriških predvolilnih bojev? zakaj ne , naši so cari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakujem, da bo kdo začel tulit kako Rop izdaja nacionalne interese.

Saj smo objektivni. Aneda?

In da če smo samo malo politično in pravno zreli eden (JJ ali Rop al pa še kdo z njima) nima v politiki v bodoče kaj iskat.

Sam, a se vam ne zdijo eno stvari do konca nelogične na eni strani in nespametne na drugi strani.

Sem mislil, da smo tak nivo političnega delovanja in obračunavanja v SLo prerasli in da

Vendar ta petarda (to ni pasja bombica) bo naredila s časom jasnejše podnebje na političnem nebu. Vse bolj padajo feređe na eni in drugi strani.

Kar je prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!