Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

sam še zmer so najhujš slovenci k grejo na hrvašk na morje, pa misljo da je use njihov :krneki: k da so doma... pa žal niso....

da ne bi še kero rekla o obnašanju :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal nabijaš ali posplošuješ?

Tisto so bili vojni veterani, invalidi in svojci žrtev

Poznam Hrvate, ki še zdaj prisegajo na Bora Čorbo

Drugi, bi ga seveda na Vrbe

Potem tudi nabijajo v dokumentarni oddaji na hrvaški TV v kateri so eno uro nabijali samo o tem koncertu, ki sem jo gledal par dni nazaj kjer so predvajali tudi posnetke koncerta kjer fahreta prepeva srbskim vojakom ko so se še tolkli s hrvati. Se mi zdi da ti tudi veliko posplošuješ. :yawn: Žal, nekatere stvari pa uidejo tudi tvojemu radarju :P VSEMOGOČNI vučko

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pitanje granica je bilateralni problem dviju država, i takve se stvari u normalnim i civiliziranim državama rješavaju izlaskom pred međunarodni sud. Slovenija je jedina država Europe, koja je kod tajništva UN-a deponirala izjavu kojom odbacuje sve obvezujuće presude sudova po pitanjima granice.

Pošto je Slovenija svjesna da svoje teritorijalne pretenzije nema šanse ostvariti na nikakvom sudu, ne preostaje joj ništa drugo nego ucjenjivanje i prijetnje. Kao što vidimo, i ti si jedan mali, fino podmazani kotačić u toj izmanipuliranoj mašini.

če je to "samo" bilateralni problem,potem ne rabimo nobenega sodišča ampak bi se lahko zmenili sami. samo ne na tak način kot 1991 ko je bil dogovor da hrvaška stran blokira jna v primeru da ta zapusti vojašnice in se usmeri v slovenijo,

tanki pa so čisto brez vseh težav prišli v slovenijo.s tem si je hrvaška seveda naredila medvedjo uslugo, kajti točno ti tanki so odšli iz kopra z ladjo v črno goro, od tam pa na bojišča na srbsko hrvaški fronti. količina vojakov in opreme iz te pošiljke je podaljšala vojno za 6-12 mesecev.

kao što ti vidiš, bar sam jedan super nauljen točkić u tom motoru koji vama stvara probleme a ne neki zahrđao

lager od kurblvele koji stoji vani na kiši več dugo vremena pa ga niko ne šlivi 5 posto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, hej, mal obdržite nivo komuniciranja.

Navsezadnje....a niste vsi motoristi? :P

a nivo komuniciranja pri politiki ? tega pa jst u enmu stavku skupej že dolg nism slišal! a je to kak nov namaz?dej no :unsure:

ja smo! pa če bi mu na cesti zmankal bencina bi tud cevko dol potegnu pa b mu dal 1 liter al pa 2 de se prvleče do taprve pumpe pa še za pir bi mu dal če bi bil bl broke! zmerej(no sej če bi mel jst sam za enga bi tud kakšn šluk naredu)!!

sm pa jst z motorjem(res de je star, ampak kva pa čem če se je pa že tolk navezu name)že stal ob cest pa šraufov po mašin pa me ni noben motorist povohov - tko de nebi preveč o tem!

sam vsem se zmer tolk hudo nekam mudi,namest de bi ustavu pa reku : ej kolega, nared mal pauze a ne vidš kolk je vroče, dej te pelem ke na en pir,sej te bom pol tud nazaj prpelu de boš lohk u mir naprej šraufov! ne ,to je pa le mal preveč. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sm pa jst z motorjem(res de je star, ampak kva pa čem če se je pa že tolk navezu name)že stal ob cest pa šraufov po mašin pa me ni noben motorist povohov - tko de nebi preveč o tem!

...

Važn da so te pozdravljal! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam še zmer so najhujš slovenci k grejo na hrvašk na morje, pa misljo da je use njihov ...

Tiste lohk kar tam obdržijo.

Od 1991 sem Kravatarjem samo za kofe pa nekaj giric kun pustil.

Je mnogo boljših in prijetnejših destinacij na tem svetu.

Samo kaj ko so marsikateri Janezi pa i Janezi sa Mačkove tako navezani na tiste usrane vrtičke okoli prikolic na Jadranu.

Jebeš tak dopust, ko se zmerom na istem koncu valaš pa po piru in travarci smrdiš.

Svet je širen, pa bom zmerom na usrano krvatarsko obalo rinil?

No way!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nivo komuniciranja pri politiki ? tega pa jst u enmu stavku skupej že dolg nism slišal! a je to kak nov namaz?dej no :unsure:

Nivo komuniciranja ni odvisen od teme pogovora temveč od etike človeka.

Žalostno, da tega ne veš. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nivo komuniciranja ni odvisen od teme pogovora temveč od etike človeka.

Ali pa od količine pokonzumiranih opojnih substanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svet je širen, pa bom zmerom na usrano krvatarsko obalo rinil?

No way!

Kok so šele usrane druge obale.....heh :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste lohk kar tam obdržijo.

Od 1991 sem Kravatarjem samo za kofe pa nekaj giric kun pustil.

Je mnogo boljših in prijetnejših destinacij na tem svetu.

Samo kaj ko so marsikateri Janezi pa i Janezi sa Mačkove tako navezani na tiste usrane vrtičke okoli prikolic na Jadranu.

Jebeš tak dopust, ko se zmerom na istem koncu valaš pa po piru in travarci smrdiš.

Svet je širen, pa bom zmerom na usrano krvatarsko obalo rinil?

No way!

Meni je hrvaška obala čisto všeč. No, tudi druge so mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je hrvaška obala čisto všeč. No, tudi druge so mi.

Cool. Uživaj!

Jaz grem pa raje na obalo kakšnega visokogorskega jezera jajca hladit. .)

Kar se kravatarjev tiče, mi je pa všeč Istra kot taka in ne samo obala. Predvsem v suhih zimskih mesecih ni lepših furc.

Pa saj Istra je itak naša! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nivo komuniciranja ni odvisen od teme pogovora temveč od etike človeka.

Žalostno, da tega ne veš. :trance_33_sleep:

oprosti, zgleda da mam pretrgano lajtngo pa te res ne razumem! človeška etika pa zaenkrat res nima nobene veze z nivojem komuniciranja v politiziranju in v politiki ,ker je to najbolj neetično področje v civilnem svetu v času miru! kar naše neetične politike poglej, v vsaki vladi se jih najde v javnosti vsaj ene par ( pol pa eni vsaj odstopijo ali pa jih vržejo iz vlade, drugim pa se to ne zdi pametna poteza(golubič : izjava draga kos-a , protikorupcijska komisija: zamudili smo enkratno priložnost (ker golubič ni odstopil iz etičnih načel, kamoli zaradi zatajitve podatkov o osebni kapitalski udeležbi, čeprav je bil izvoljen!!!!)

v nečem pa se čisto strinjam s tabo : Žalostno !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da so te pozdravljal! :evilgrin:

ne boš verjel ampak niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zato, ker so politiki takšni, to opravičuje tvoje vedenje in nivo komunikacije? :wacko:

no sej u končni fazi maš pa res čist prov ! a se mi je bilo res treba spustit na nivo komunikacije enih hrčkov! zgleda da mi je cukr padu

pa se mi je čist mal tema na oči spustila! bom pa zdele not prnesu, grem z mopedom na "anu kafe brez szi prosem" pa na en tamal pir!

alla,najlepša hvala ke si me ujela u trenutku prisotnosti drgač bi ostal žejen! pa dej jih mal ahti pa merki, je ene par preveč živčnih modelov tuki not,ga bojo reveža čist raztrgal(no ja sej kaj je pa mislu,de si bo vzel sestro od kkšnga tuki za ženo??) adje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš verjel ampak niso.

Ja takrat verjamem, da so raje stran gledali, prej, ko si bil b.p, pa so te, kajne?

Povprečna moto populacija to potrebuje za vzdrževanje svojega ega. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej u končni fazi maš pa res čist prov ! a se mi je bilo res treba spustit na nivo komunikacije enih hrčkov! zgleda da mi je cukr padu

Ja, hrčki pa zlovenci..neznosna lahkota dehumanizacije ljudi. Mislim, da bi vsem takšnim, na obeh straneh meje priporočil enak recept kot vsem, ki še niso zaključili 2. svetovne vojne: "Ogradimo vam en velik poligon, npr. Poček in vam dovolimo paintball s tapravim orožjem in strelivom. Do zadnjega..."

Hrvatje imajo veliko problemov a tudi pokončne novinarje - http://www.youtube.com/watch?v=cM7VQDQAFN4...feature=related

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja takrat verjamem, da so raje stran gledali, prej, ko si bil b.p, pa so te, kajne?

Povprečna moto populacija to potrebuje za vzdrževanje svojega ega. :evilgrin:

sej ta piiiip ego je res ena navadna k...a! je pa tako ,da povprečje dobiš iz min + max : 2 ! in tak minimum ti tudi pove ,da se noben max pač ni peljal mimo(močno upam)-nažalost! sam me je pa life tolk izpilu, de prej zavoham pezdeta kt dobrga,pa sej kt pravjo tud za politiko - na koncu pride najslajše! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hrčki pa zlovenci..neznosna lahkota dehumanizacije ljudi. Mislim, da bi vsem takšnim, na obeh straneh meje priporočil enak recept kot vsem, ki še niso zaključili 2. svetovne vojne: "Ogradimo vam en velik poligon, npr. Poček in vam dovolimo paintball s tapravim orožjem in strelivom. Do zadnjega..."

Hrvatje imajo veliko problemov a tudi pokončne novinarje - http://www.youtube.com/watch?v=cM7VQDQAFN4...feature=related

kapo dol tip ma cohhones!

sam neki bi pa vprašal : a se kdo upa stavit 10 e da bo umrl naravne smrti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!