Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

Te zopet daje torija zarote, anede? :naughty:  Ratal politični analitik po novem? :evilgrin: Prmejduš, koga vse ne srečaš na Motoskretu tu pa res postaneš vseznalac :whistle:

ka pa če je tle SF eden redkih, kateri misli s svojo glavo.

mene pa zanima, a so hrvati kej dal za uparjalnike, ki so jih pred nekaj leti zamenjali v krškem... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

ISTRA JE V EU MEDTEM KO NI V SLOVENIJI. Mi nimamo nič z janezi, vi nimate nič z politiko o piranskem zalivu in okolišu. Vtikajte se v svoje stvari, to bomo rešili mi.

Hvala lepa, lep pozdrav

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No povej čemu sedaj tale znak in zakaj se ne strinjaš z mojim mišljenjem - argumentiraj

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako tako kot je SF dejal, imam občutek da je vsa ta burleska zaslonka za dejanske probleme in pri nas in pri njih.

Sploh pa so razni nacionalistični izpadi ipd. kretnje znak maloumnosti človeka. To je zelo preprosto politična spletka, kateri prenekater človek nasede.

Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če je tle SF eden redkih, kateri misli s svojo glavo.

mene pa zanima, a so hrvati kej dal za uparjalnike, ki so jih pred nekaj leti zamenjali v krškem... :evilgrin:

V življenju je vse mogoče :winkiss: Na Motoskretu pa še posebej.... B)

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj gre? Pahorjevi vladi paše, da bi oči javnosti speljala stran od nesposobnosti pri problemih z tako imenovano gospodarsko krizo...

Pa mi povej, katera vlada na svetu pa je trenutno sposobna resevati gospodarsko krizo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi povej, katera vlada na svetu pa je trenutno sposobna resevati gospodarsko krizo?

Kubanska :whistle: tam je kak je in zgleda,da še neki časa bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butast problem med dvemi bananistani je eskaliral v EU. Na momente me je prav sram zaradi naših, Hrvate je pa lahko zaradi njihovih.

In kot pravi bmw, se lahko pridružimu splošnemu mnenju v obeh državah: "Bee-ee, bee-ee..."

i ja jedva čekam da prođe ova demokratia, pa da opet živimo ko ljudi. . . .

Kubanska :whistle: tam je kak je in zgleda,da še neki časa bo :whistle:

takole superduper megafajn je na kubi te dni, in še neki časa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domačica, bajadera, 505, morje, severina....! ni blo težko, jaz sem ZA!

Fuj te bodi....še za ožujsko nečeš dat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domačica, bajadera, 505, morje, severina....! ni blo težko, jaz sem ZA!

... in Goli otok - si morete misliti - na njemu pa naši Rupe pa njihove Rupe pa "tucajo" kamen dokler ne nehajo delati sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole superduper megafajn je na kubi te dni, in še neki časa bo.

Iz raja liberalnega kapitalizma (ZDA, seveda) je na spletu na tone podobnega materiala.

Blog iz linka je eden najnižjih intelektualnih dosežkov na spletu, v slovenščini, nasploh.

Citat iz bloga:

"V tekmi družbenih sistemov je laissez faire kapitalizem porazil vse alternative. Skupnosti, ki so ga negovale so v tristo letih navidez kaotičnih interakcij na trgu ustvarile blagostanje, kakršnega alternativne niso v tisočletjih.

Dejavnikov uspeha prosto-tržnega kapitalizma je več, med najpomembnejšimi pa je mehanizem nagrajevanja koristnosti ljudem oziroma racionalna humanost. To, da tisti, ki najbolje zadovoljujejo potrebe svoje okolice najbolje živijo; ljudi vzajemno motivira, da prisluhnejo drug drugemu."

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superduper megafajn je na kubi te dni, in še neki časa bo.

Nihče ni reko,da je super.Jz mislim,da jim je enako :whistle: Evo ene slikce od naše lanske taksistke

post-18324-1230113578_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ni reko,da je super.Jz mislim,da jim je enako :whistle: Evo ene slikce od naše lanske taksistke

In ona je kaj? Manekenka?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj.....ravno zaradi tega ni vredna niti fotke ob dveh lampastih dedih.... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cicija....ne virtualno...resnično.....pa kakega Skenderbega lahko zraven prineseš.....

skenderbega dobiš, pir pa ko se boš sem pripelo.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mi povej, katera vlada na svetu pa je trenutno sposobna resevati gospodarsko krizo?

Katerakoli, ker krize proizvajajo vlade. Simpl. Še kakšno vprašanje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bo Hrvaška imela Jadransko magistralo, bo moja dobra prijateljica. Drek pa naj jejo tisti, ki jim zato menda plačujemo . bogato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!