Skoči na vsebino

DOGOVARJANJE S HRVATI


GREY WOLF

Priporočene objave

Kako bi pa ti rešil vse skupaj ? Tvoje osebno mnenje me zanima- ker provokacije je najlažje dajati?

Najprej bi sploh pripravil kompetentno poročilo o problematiki za slovenski arod. Da vidimo, če smo sploh upravičeni do pizdakanja glede morja, ali pa morda res gre za 'nenadno povečanje apetitov'. Saj je res, da bi bilo verjetno iz vidika gospodarstva lepo imeti izhod na odprto morje - ampak, roko na srce, kdo od nas tukaj VE o tem dovolj, da je to sposoben kompetentno trditi?

Če se izkaže, da to možnost dejansko imamo, pa obstaja seveda pravna pot. Razen, če si želimo priigrati neko miloščino od nekoga 'večjega' - recimo, da smo v trgovini, vidimo bonbone, ki bi jih radi imeli, nimamo pa v žepu dnarja, da bi jih plačali ... (in naša familija nima 'odprtega računa' v tej štacuni) ...

Skratka - če gre zgolj za blefiranje, da vidimo, če lahko nekaj 'iztržimo' ... nimam rešitve :-)

In še vedno trdim, da se znajo sedaj zadeve med Slovenijo in Hrvaško še bolj zakomplicirati ... Dolgoročno pa - res si ne želim kakšne vojne, oboroženega spopada ... ki pa je vse bolj možen. V veliki meri zato, ker Hrvaškemu narodu gre bistveno bolj za nohte, kot nam, orožja imajo bistveno več (če se ne motim), imajo veliko 'velikih bojevnikov', s katerimi itak ne morejo nič narediti ...

Odstop je bil zanj edina rešitev. Politični rezime, ki ga je imel na glavi v zadnjih letih, naj bi sedajše zabelil z - kot bi to pač 'videli Hrvati', - tem, da bi "dal kos hrvaške zemlje Slovencem"?

Nič še ni jasno li je res ali Samo finta. :whistle:

Kako ni jasno? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ocitno se vam res kolca po marija-tereziji in francu-jozefu. :evilgrin:

ne bo nobenih katastrskih problemov vec...... :krneki: ......kenede, paloma-s?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanader bo zajebal hrvate, da se ne bodo deset let zvlekli iz dreka :rolleyes:

Gledajući VAS ovako sa strane, napaljene do bola i željne malo širenja, metodom beskrajnjih ucjenjivanja, rekao bih da ste vi već odavno upali u septičku jamu. Bit ću sasvim iskren - ja vas čak i žalim! Pokazali ste čitavom svijetu da za vas ne postoji ništa sveto, ništa što ne biste prodali za malo sebičnih interesa.

I sve to pod izgovorom ili krinkom nekakvih "povijesnih" nepravdi, koje su eto - baš Sloveniju teško pogodile. Toliko teško, da ste u zamjenu za kras i brda u zaleđu Trsta, dobili izlaz na Jadransko more.

Slovenija prije WW II http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/t...skabanovina.jpg

Več je počelo :whistle: a sad lepo glavu iz pijeska :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobor jutro palomas!! Poniknil?? Bankrotiral?? Tudi prav...... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobor jutro palomas!! Poniknil?? Bankrotiral?? Tudi prav...... :evilgrin:

:doze: :unsure: :hmm::? :xx: :slap: !! zate grunf pa tole - :zzz: :yawn: :kava::OK: :grim :kva2::lol1: !!! upam da gre ivo na počitnice kam v tujino!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi sploh pripravil kompetentno poročilo o problematiki za slovenski arod. Da vidimo, če smo sploh upravičeni do pizdakanja glede morja, ali pa morda res gre za 'nenadno povečanje apetitov'. Saj je res, da bi bilo verjetno iz vidika gospodarstva lepo imeti izhod na odprto morje - ampak, roko na srce, kdo od nas tukaj VE o tem dovolj, da je to sposoben kompetentno trditi?

Če se izkaže, da to možnost dejansko imamo, pa obstaja seveda pravna pot. Razen, če si želimo priigrati neko miloščino od nekoga 'večjega' - recimo, da smo v trgovini, vidimo bonbone, ki bi jih radi imeli, nimamo pa v žepu dnarja, da bi jih plačali ... (in naša familija nima 'odprtega računa' v tej štacuni) ...

Skratka - če gre zgolj za blefiranje, da vidimo, če lahko nekaj 'iztržimo' ... nimam rešitve :-)

In še vedno trdim, da se znajo sedaj zadeve med Slovenijo in Hrvaško še bolj zakomplicirati ... Dolgoročno pa - res si ne želim kakšne vojne, oboroženega spopada ... ki pa je vse bolj možen. V veliki meri zato, ker Hrvaškemu narodu gre bistveno bolj za nohte, kot nam, orožja imajo bistveno več (če se ne motim), imajo veliko 'velikih bojevnikov', s katerimi itak ne morejo nič narediti ...

Odstop je bil zanj edina rešitev. Politični rezime, ki ga je imel na glavi v zadnjih letih, naj bi sedajše zabelil z - kot bi to pač 'videli Hrvati', - tem, da bi "dal kos hrvaške zemlje Slovencem"?

Ma saj vidiš da da se tukaj na forumu že prerekajo okoli zgodovinskih dejstev.

Ne me pluvat k bom po našem karakterju udaril.

Koliko je meni jasno je fora samo o naši nevoščljivosti in neki trhli črtici pravičnosti.

Štos sega v konec 2 vojne ko so zavezniki z Rusijo v pičlem 1 tednu razdelili evropo. In kot veš so Italiani kot v zahvala za pomoč pri sodelovanju odstranjevanja fašizma dobili Trst, Gorico - in ozemlje ki je včasih pripadalo Slovencem. V zameno je Jugoslavija pridobila Istro - ki se je vedno počutila italiansko (še danes tam mulci govorijo italiansko). No in sedaj so naši umi politikov in modrecov nekako stuhtali, da zakaj bi samo mi izgubili ozemlje. Čeprav vemo, da je v celotnem Piranskem zalivu naseljena slovenska populacija. In sedaj se začne spor, korist od njega imajo Politiki, Luka Koper, Slo- Železnice (pa še te so podpisale dogovor da lahko po naših tirih vozijo Avstici- druga zgodba) in seveda nacionalni huskači in veljaki. Kot sem napisal že v prejšnih modrenjih mejo naj odločajo na lokalnem nivoju in ne državnem saj vsi vemo da je najbolj pametno modrovat o sosedovi hiši nam pa streha zamaka.

Vojna z Hrvati - Ja je mogoča samo vedi da bo spet tako kot je bilo vedno - Domačini bodo trpeli- Na meji pa bodo Vukovarski - Zagrebški .... domobranci.

A ja naši - pri naših ne bo nič verjetno bodo kako protestno noto spisali- kot so jih do sedaj 12 let pisali.

Vedeti pa moramo da je ta tako opevani oh in sploh kapitalizem povzročil en dvorezni meč imenovan TEKMOVALNOST. Ta tekmovalnost je zelo zdrava, dokler spodbuja in motivira človeka, vendar kot iz dneva v dan opažam stranke efekte te tekmovalnosti mi gre pa na bruhanje. Ljudje so pripravljeni tudi prijatle zajebat samo da bo bil on za odtenek materialno bolši al pa da bi imel v kopalnici lepše ploščice kot prijatel- sosed...... In kle se tekmuje z Hrvati ali imamo mi prav ali oni in se ustvarja neka trma iz obeh strani in tekmuje za prestiž. Seveda bodo pa tudi stranski efekti te tekmovalnosti ki pa se že tudi kažejo...........

logout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobor jutro palomas!! Poniknil??

Ti..mene že tut mal skrbi kje je :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti..mene že tut mal skrbi kje je :unsure:

Išče dovolj prepričljiv argument za Ivekov beg zagovarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Išče dovolj prepričljiv argument za Ivekov beg zagovarjat.

Gotovo so krivi slovenci, da je Ivek spizdil in pustil potonit ladjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj vidiš da da se tukaj na forumu že prerekajo okoli zgodovinskih dejstev.

Ne me pluvat k bom po našem karakterju udaril.

Koliko je meni jasno je fora samo o naši nevoščljivosti in neki trhli črtici pravičnosti.

Štos sega v konec 2 vojne ko so zavezniki z Rusijo v pičlem 1 tednu razdelili evropo. In kot veš so Italiani kot v zahvala za

To je meni vse jasno, ampak zame, kot laika, še vedno ne obstaja nobeno kompetentno poročilo, pač pa le nekaj INTERPRETACIJ, za katere pa niti ne vemo, na čem temeljijo. Če drugega ne, lahko vladne službe pripravijo bukvo s poteki dogodkov in pri vsakem prelomnem datumu objavijo dokument, označijo, katere so ključne postavke v njem in opišejo ,zakaj je ta dokument sporen v vidiku za nazaj in tudi za naprej.

Po drugi strani - je možno organizirati kak plebiscit v Istri, pa da se jim odcepi in se pridruži Sloveniji, Italiji ali pa postane 'samostojna' ? :P

Dobor jutro palomas!! Poniknil?? Bankrotiral?? Tudi prav...... :evilgrin:

Dal je odpoved v službi, pa so mu službeni komp vzeli. Baje je delal nekje v državni upravi, menda celo nekje 'blizu vlade' :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dal je odpoved v službi, pa so mu službeni komp vzeli. Baje je delal nekje v državni upravi, menda celo nekje 'blizu vlade' :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima časa....rešuje 40 miljardni dolg v ojrih..... :naughty: :whistle:

Tudi mi nismo daleč od te cifre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če PALOMAS prebereš nazaj in dodaš na koncu črko A, ti pride značilnost pravega HRVATA to je: SAMO LAPA :naughty:

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobor jutro palomas!! Poniknil??

Tu je Palomas, ne morate se brinuti za njega! :rolleyes:

Bavio sam se nekim poslovima oko vikendice na moru, pa trenutno nemam vremena biti puno na netu! Ljeto je, sezona godišnjeg odmora, putovanja i slično... Vjerojatno me sljedećih dana uopće neće ni biti, tek toliko da znate. Da vam mašta nebi odmah radila 200 na sat!

Popravljeno . Popravil palomas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Palomas!

Predlagam da na tvoji vikendici na morju organiziraš en piknik za motosvetovce in se bo vse rešilo ob hladnem pivu ... :)

Sem prepričan, da bi jih kar nekaj prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi nismo daleč od te cifre.

ne nismo, samo oddaljujemo se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je Palomas, ne morate se brinuti za njega! :rolleyes:

Bavio sam se nekim poslovima oko vikendice na moru, pa trenutno nemam vremena biti puno na netu! Ljeto je, sezona godišnjeg odmora, putovanja i slično... Vjerojatno me sljedećih dana uopće neće ni biti, tek toliko da znate. Da vam mašta nebi odmah radila 200 na sat!

Hej Palomas!

Predlagam da na tvoji vikendici na morju organiziraš en piknik za motosvetovce in se bo vse rešilo ob hladnem pivu ... :)

Sem prepričan, da bi jih kar nekaj prišlo.

končno nekaj pametnega ... Palomas ... povabi in se vse zmenimo ob pečenki in hladnem pivu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!