Skoči na vsebino

Polini XP4 110ccm


SANDI46

Priporočene objave

A kdo mogoče prodaja motor Polini XP4 110 cross al pa supermoto izvedbo- KUPIM TAKOJ!!!!! Al pa če vsaj kdo ve kje bi ga lahko kupu v sloveniji??? Nikjer ga ne najdem!!! :headbang: :headbang: :headbang: :whistle: :whistle: Prosm za odgovor če ko kj ve!!!!!! :unsure: :unsure: :unsure: POLINI XP4 110 Supermoto , POLINI XP4 110 Cross

Pripeti thumbnail(s) img-resized.png Reduced 68%post-16238-1182245047_thumb.jpg 460 x 917 (211.99k)//img-resized.png Reduced 55%post-16238-1182245084_thumb.jpg 460 x 654 (151.23k)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www. lindempa.si/polini.html (presledek je zato da link ostane)... vidm so me ze prehitel.. No uglavnm skor sigurno so v italiji cenejsi zato se splaca it pogledat v italijo...sej ni tok dalec...pa v trstu bi ga dobil skor sigurno... Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www. lindempa.si/polini.html (presledek je zato da link ostane)... vidm so me ze prehitel.. No uglavnm skor sigurno so v italiji cenejsi zato se splaca it pogledat v italijo...sej ni tok dalec...pa v trstu bi ga dobil skor sigurno...

A pol mislš da jih v trstu majo,a pa veš mogoče kje al pa a maš mogoče kkšn http naslov al pa kj tazga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj to sm že use pogledu sam k se na nobeni strani ne moršprpričat da jih res majo, k večinoma jih ma sam te dele od polinija pa kite pa te stvari.Edin na hrvaškem sm najdu eno trgovino GIGANT in tm ga majo sam k ne piše cene pa tud cenika nimajo in pol sm najdu njihovo tel. cifro pa sm šou klicat sam zgleda da ni taprava k je kr skoz zasedn.Morm jih pa obit da vidm če jih majo na zalogi sploh a nam za brezveze ke hodu. Pa tut mail sm jim že poslau sam bogve če bojo kj odgovoril :whistle: :whistle: :whistle: Drgač se mi pa da ker že od 9ih zjutri iščem use o tem motorju pa trgovine! :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač zgleda ful v redu, še posebi supermoto izvedba sam mi je čudn da je 2t kr drugi miniji so res skor usi 4t.

Grafike bi pa drgač res mal bl dodelal:

Honda CRF50 z One grafikami:

one-07-crf50-camo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj res, potem je tudi APN, pa automatik 4T. (ker nima "resonance")

tole na sliki je 2T, se lepo vidi po zasnovi cilindra. .)

Ne moreš tukej primerjat apna pa avtomatika ker so čist za časom... včasih sploh niso vedl kaj resonanca je ,danes majo pa itak vse blokade v auspuhu, tko da taka primerjava ni čisto na mestu...

drgač pa, ti pod slikco tistga 110cc ''cross-a'' piše da je 4t, pod slikco supermota pa da je 2t

če si pa za tole hodo crf 50 mislu... ti pa ta f pove da je four strokes, se pravi 4taktna :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpuščati pa božansko :D

sejsmžepozabukdojetoizjavupress :whistle:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač zgleda ful v redu, še posebi supermoto izvedba sam mi je čudn da je 2t kr drugi miniji so res skor usi 4t.

Grafike bi pa drgač res mal bl dodelal:

Honda CRF50 z One grafikami:

one-07-crf50-camo.jpg

Ne, ne sj je 4 takt,100 %, sj sam poglej krivine pa ti bo use jasn! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač zgleda ful v redu, še posebi supermoto izvedba sam mi je čudn da je 2t kr drugi miniji so res skor usi 4t.

Grafike bi pa drgač res mal bl dodelal:

Honda CRF50 z One grafikami:

one-07-crf50-camo.jpg

Mislm za polini supermoto izvedbo: to je 4 takt 100% če prou piše da je 2 taktr! Je 10000% 4 takt ker ga ma moj sosed! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sj na sliki zgleda kr hud sam u resnici pa mau čudn zadn konc mau čudn zgleda ker ma oboje gume po 10 col, tko a bi si mogoče pol k si ga bom kupu (sm zdj končno najdu trgovino u trstu kjer ga majo :worship: ) dal gor večje supermoto gume gor.Sam drgač pa gre k urezan!!! Res, ta moj frend k ga ma je šou mert tko da se je auto zravn pelu in je pokazal mau mn k 115 km/h pa me še zmer use serijsko gor!!!!! Pa zvok je res ubijalski!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: Komi čakam august da grem ponga!!!!!!!!!!!! :rolleyes: :naughty: :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač zgleda ful v redu, še posebi supermoto izvedba sam mi je čudn da je 2t kr drugi miniji so res skor usi 4t.

Grafike bi pa drgač res mal bl dodelal:

Honda CRF50 z One grafikami:

one-07-crf50-camo.jpg

pizda je grda :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se da tak motor registrirat k tu je men kr nek ej...majhnu in use skp...nism jst za take stvari

ne, to je mišljeno za tamale, od 5-8 let kot cross motor če si mislu to hondo crf 50

midi moto 110cc pa tud vrjetno ne, če nima luči pa tega, čeprav se zadne cajte najdejo kkšni po avtonetu k imajo kao papirje za homologacijo :rolleyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lj, če bi pa rd z aregistrerat mam pa zate še enga Polinija! :naughty: Je lih tko supermoto izvedba,sam da je 125ccm lih tko 4 taktn,črne barve pa razlika je seveda tut v ceni Polini xp4 street(to je ta o katerem zdaj govorimo) stane nov 2600 eurou, supermoto izvedba-nehomologiran 110ccm(un prej-moder) pa stane nov 2100 eurou.Bom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!