Skoči na vsebino

Pomoč! Honda cbr 125


G4tnk

Priporočene objave

no dobr lej...sej ne, da si nočem priznat, da nikamor ne gre, ampak js se še vedno usedem gor, brez cilja in na dan komot nardim 200 kilometrov

kakor kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa ne vem...al ti tista javabusa res tok slabo vleče :hmm:

ne vem no...glej...js sm se motorja tud že ful navadu, ampak naveliču se ga pa nisem. vsakič rata več kilometrov. sej 80-90 se pelješ, tam do 100, kar je pa itak čist ok. al s čim močnejšim se pelješ pa tam 120-130...misliš, da to vsi sam gonijo na ful... :whistle:

mislim...ne vem no...vsakemu svoje. meni je trenutno ql, ker vem, da bom še vsaj eno leto ostal pri tem.

ja slabo vleče, tako kot ybr-ka (z njo sem namreč delal izpit in je isto sranje), prej ko sn mel še gume z malo bolj offroad profilom je blo vredi, ker sn edino na gozdnih cestah se lahko malo našopal z adrenalinom, na cesti pa je ta motor res, ena vlka jajca, tako kot ybr... no sej glavno da je tebi všeč, ampak moti me to da drugim priporočaš ta motor, ker vsak ki vsaj malo ljubi hitrost in adrenalin bo po dveh tednih vožnje s takim motociklom razočaran in mu bo vsaj malo žal nakupa, čeprav ne bo upal priznati....thats the fact!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej...če bi mev dost denarja, verjemi, da bi bla ybr-jka že zdavnaj od hiše...ampak se nekako še poizkušam malo zadovoljiti z njo, ker če se predam potem zgubim voljo do tega, da se vsedem nanjo in še kam odpeljem...po enem letu smiljenja samemu sebi bi me pa verjetno vse skup minilo...tako še vztrajam :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je tudi prav :) če si zadovoljen, zakaj bi menjaval :) on pač ima motor za druge namene in zaradi tega potrebuje kaj drugega :P

in to drugo mora zaj čimprej prit, ker če ne se mi bo zmešaloooo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja slabo vleče, tako kot ybr-ka (z njo sem namreč delal izpit in je isto sranje), prej ko sn mel še gume z malo bolj offroad profilom je blo vredi, ker sn edino na gozdnih cestah se lahko malo našopal z adrenalinom, na cesti pa je ta motor res, ena vlka jajca, tako kot ybr... no sej glavno da je tebi všeč, ampak moti me to da drugim priporočaš ta motor, ker vsak ki vsaj malo ljubi hitrost in adrenalin bo po dveh tednih vožnje s takim motociklom razočaran in mu bo vsaj malo žal nakupa, čeprav ne bo upal priznati....thats the fact!!! :D

mislm...priporočam...sej ne direktno :whistle:

ne vem no...mogoče bi se pa ravn tko zadovoljil s 4T jajcem...eni so manj zahtevni...kako se pa lahko folk zadovolji s 50cc :whistle:

v vsakem postu pa sem napisal, da kaj kmalu rata premalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se pa lahko folk zadovolji s 50cc :whistle:

folk kupuje 50ccm pri 14 letih ker za drugo nimajo izpita, pri 16 se kupuje 125 in tukaj se pa da kupit kakšen bolj navit stroj pa si lahko še vedno legalen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm...priporočam...sej ne direktno :whistle:

ne vem no...mogoče bi se pa ravn tko zadovoljil s 4T jajcem...eni so manj zahtevni...kako se pa lahko folk zadovolji s 50cc :whistle:

v vsakem postu pa sem napisal, da kaj kmalu rata premalo

no tisti, ki se zadovoljijo z 50ccm pač niso neki motoristi in imajo pač moped za vsakdanjo uporabo, pol ko pa so pri dnarju pa si kupijo raje avto....poznam veliko takih.... meni je pa na prvem mestu motor in če v vožnji ne uživam, si ne mislim brezveze dopovedovat kak je to vseeno dovolj pa vredu, ampak delam vse na tem da nabavim nekaj močnejšega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

s tem se pa strinjam

sam, če ne gre, ne gre...z glavo čez zid ne moreš :xx:

vse gre će hočeš, pač traja nekaj več cajta če ti noben ne pomaga, ampak slejkoprej se sanje uresničijo če si res želiš...zato pa pravim da se ne smeš zadovoljit s tem jajcem, ker pol še en čas ne boš mel kaj močnejšega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...pomoje bom kr cbrko kupu...sm se odloču...dans sm biv na testni vožnji (popravek: ta je 2004 letnik) in sploh nisem dobil slabega vtisa o njej...edino kar me moti je njena majhnost, kar se pa hitrosti in lege na cesti tiče pa sem dobil pozitivno mnenje...v petek bo moja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...pomoje bom kr cbrko kupu...sm se odloču...dans sm biv na testni vožnji (popravek: ta je 2004 letnik) in sploh nisem dobil slabega vtisa o njej...edino kar me moti je njena majhnost, kar se pa hitrosti in lege na cesti tiče pa sem dobil pozitivno mnenje...v petek bo moja! :D

moje sožalje!! :D ... drugač pa srečno vožnjo, upam da se ne boš čez 2 tedna tolko po glavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj vsi kritizirate CBR-ko? edino en pameten v tej temi in pove kot je res. Priznam..tudi meni osebno na videz ni lep motor.....gume so prozke....oz. cel motor je preozek in premajhen. Vem da so ostali dosti lepši na izgled, ter hitrejši...ampak tut draži v vzdrževanju. Kdor hoče met motor za leto dve....in je začetnik...in kupi hondo CBR 125 se ni nič zmotil. vsak ve kaj potrbuje. pa še cenejše vzdrževanje bo...in lahko denar prihraniš....pa potem kupiš nekaj....."spodobnega"....npr.... YZF-R1 :rolleyes: :evilgrin: :worship:

p.s: tudi sam bom kmalu postal lastnik Honde CBR 125 :OK:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vsi kritizirate CBR-ko? edino en pameten v tej temi in pove kot je res. Priznam..tudi meni osebno na videz ni lep motor.....gume so prozke....oz. cel motor je preozek in premajhen. Vem da so ostali dosti lepši na izgled, ter hitrejši...ampak tut draži v vzdrževanju. Kdor hoče met motor za leto dve....in je začetnik...in kupi hondo CBR 125 se ni nič zmotil. vsak ve kaj potrbuje. pa še cenejše vzdrževanje bo...in lahko denar prihraniš....pa potem kupiš nekaj....."spodobnega"....npr.... YZF-R1 :rolleyes: :evilgrin: :worship:

p.s: tudi sam bom kmalu postal lastnik Honde CBR 125 :OK:

Ja ja najbol.....s cbr125 na R1.

Toooooo careeeeee :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja najbol.....s cbr125 na R1.

Toooooo careeeeee :worship:

Sej prodajalc všeteje krsto že zravn .) BloodyShadow, pel ti YZF-R1 z 190KM pa boš poj reku, če je to "spodoben" motor, ker je čist prehud za naše ceste...Že 600 maš čez glavo :emm:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj vsi kritizirate CBR-ko? edino en pameten v tej temi in pove kot je res. Priznam..tudi meni osebno na videz ni lep motor.....gume so prozke....oz. cel motor je preozek in premajhen. Vem da so ostali dosti lepši na izgled, ter hitrejši...ampak tut draži v vzdrževanju. Kdor hoče met motor za leto dve....in je začetnik...in kupi hondo CBR 125 se ni nič zmotil. vsak ve kaj potrbuje. pa še cenejše vzdrževanje bo...in lahko denar prihraniš....pa potem kupiš nekaj....."spodobnega"....npr.... YZF-R1 :rolleyes: :evilgrin: :worship:

p.s: tudi sam bom kmalu postal lastnik Honde CBR 125 :OK:

r1 pol čez 2 leti ko si se tako navado na hitrost in brutalne pospeške na cbr-ki.. pol še raje malo bol dolgo cbr-ko vozi pa prišparaj dnar za spomenik, da neboš šel s sveta z dolgovi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj če greš iz RS-ke al pa mitota na YZF-R1 je čist ista pizda :) tistih par km kaj greta tota2 motorja več od cbrke tut ni tak dosti, glede na to kolk r1 gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ti še očitno nisi vozil rske pa mitota :) to gre malo bolj ko tvoja nsrka :) drugače pa tudi it mitota ni nikakor dobro it na R1 , more bit še 600 vmes :) ker 125ka je vseeno vsaka jajca proti R1

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ti še očitno nisi vozil rske pa mitota :) to gre malo bolj ko tvoja nsrka :) drugače pa tudi it mitota ni nikakor dobro it na R1 , more bit še 600 vmes :) ker 125ka je vseeno vsaka jajca proti R1

sem fural sem :) ni neke vlke razlike :) v pospeških ne sam v končni :) pa še to tistih par km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa mislm da niso čist usi 125 4takterji čista jajca. Nad tole CBR 125 ""R"" se vsi prtožujejo ker res je za enga qrca!

kaj pa kakšna druga 4t- npr. MZ RT 125.

js sm ga vozu na izpitu (že res da sm 1. motor furov) ampak ta motor je biu res ql- v nagib gre res z lahkoto, 8 je tok lahko narest (večkrat vidm/ slišm da se ljudje prtožujejo nad težavnostjo 8)- pa končna tud ni slaba 123 km/h- sem šel sam pa čeprav povsod piše da je končna 115 km/h :unsure:

drgač sm pa v Motoristu prebrau da so CBR 125 ""R"" prodal že 3000 !!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje no :trance_33_sleep: Glede R1 sm se samo hecal........Itq da mora bit še 600 vmes....že to je velik skor....iz 125...4T.....na 600 kubičnega supersportnika :lol: drgač pa....R1 Rulezzz in upam da bom kdaj njen lastnik :OK:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele cbr 125 so pomoje prodajni hit v Indiji, kjer imajo radi take male motocikle :rolleyes:

Drugače pa mene prav mika preiskusiti kako je peljati R1, da vidim kako je peljati tako moč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!