Skoči na vsebino

Pomoč! Honda cbr 125


G4tnk

Priporočene objave

js pa mislm da niso čist usi 125 4takterji čista jajca. Nad tole CBR 125 ""R"" se vsi prtožujejo ker res je za enga qrca!

kaj pa kakšna druga 4t- npr. MZ RT 125.

js sm ga vozu na izpitu (že res da sm 1. motor furov) ampak ta motor je biu res ql- v nagib gre res z lahkoto, 8 je tok lahko narest (večkrat vidm/ slišm da se ljudje prtožujejo nad težavnostjo 8)- pa končna tud ni slaba 123 km/h- sem šel sam pa čeprav povsod piše da je končna 115 km/h :unsure:

drgač sm pa v Motoristu prebrau da so CBR 125 ""R"" prodal že 3000 !!!! :headbang: :headbang: :headbang:

evo spet isto sranje...govoriš čez nekaj kar še nisi probal...mz rt je pa kao car a? k si ga že probu :slap: mal bol že res potegne, še vedno pa je to 4T, vem pa da je moja ybr-jka okretna bolj ko vsak skuter... cbr-ka n epotegne nič kaj dost slabše oz. boljše kot vse ostale 4T prdule...

4T je 4T in bo ostal 4T...če hočeš se lahko zadovoljiš z njim, samo se moraš naučit uživat v čem drugem, kot hitri vožnji...

glede končne: v uradnih podatkih je navedena hitrost, za katero ti garantirajo, da motor potegne...kar pa ne pomeni, da z malo matranja ne premore več

vsi ti motorini pa so valda prodajni hit v "državah v razvoju", ker so relativno poceni in ker so trgi bolj kot ne skromni z ostalimi "stroji"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo spet isto sranje...govoriš čez nekaj kar še nisi probal...mz rt je pa kao car a? k si ga že probu :slap: mal bol že res potegne, še vedno pa je to 4T, vem pa da je moja ybr-jka okretna bolj ko vsak skuter... cbr-ka n epotegne nič kaj dost slabše oz. boljše kot vse ostale 4T prdule...

4T je 4T in bo ostal 4T...če hočeš se lahko zadovoljiš z njim, samo se moraš naučit uživat v čem drugem, kot hitri vožnji...

glede končne: v uradnih podatkih je navedena hitrost, za katero ti garantirajo, da motor potegne...kar pa ne pomeni, da z malo matranja ne premore več

vsi ti motorini pa so valda prodajni hit v "državah v razvoju", ker so relativno poceni in ker so trgi bolj kot ne skromni z ostalimi "stroji"

zakaj vedno braniš 4T 125 ??

(tut drugi smo jih vozil....pa ko smo se usedl na 2t smo opazl razliko...)

si se ti že peljov z rsko odprto al pa mitotom?? :devil: :devil:

sory mišleno za komentar par objav nazaj.... dugače pa tut usi 4T motorji niso enaki...čez varaderota se noben ne prtožuje) :P :P :P

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj vedno braniš 4T 125 ??

(tut drugi smo jih vozil....pa ko smo se usedl na 2t smo opazl razliko...)

si se ti že peljov z rsko odprto al pa mitotom?? :devil: :devil:

sory mišleno za komentar par objav nazaj.... dugače pa tut usi 4T motorji niso enaki...čez varaderota se noben ne prtožuje) :P :P :P

jaz sem se in priznam da bi raje mal 2t ker tisto ti služi za užitek, sploh SS.. samo kurac ko se mi ne da dnara za olje ven metat pa tud poraba je visoka.. malo dnara malo muzike(4t), malo več dnara veliko večji užitek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se in priznam da bi raje mal 2t ker tisto ti služi za užitek, sploh SS.. samo kurac ko se mi ne da dnara za olje ven metat pa tud poraba je visoka.. malo dnara malo muzike(4t), malo več dnara veliko večji užitek :)

ne sej js sm mislu predvsem cestne (ss) motorje....

supermoto so men hudi...tut 4T

to ni motorčk za ovinke terat pa zalagat pa kolenčkat ampak tko k ma hude pospeške in tko :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

parkirišče prazno ob nedeljah pa SM pa more bit hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vem...lej zanč sm se tud js useu na 2T mašino, pa sm se sam enih 50m zapelov, takoj občutu razliko. sej vem. sam po 4T pa spet ni treba tolko pluvat. sploh pa kr neki pluva folk po motorjih, k jih verjetno od blizu še vidl niso. kot sem že miljontič povedu na tem forumu... VSAKA STVAR JE NARJENA ZA SVOJ NAMEN in ne moreš nekaj brezveze primerjat. sej že sama cena dovolj pove.

pa v vsaki objavi sm tud povedu, da 4t je zakon, ampak prekmalu rata premalo.

najbolj me razpizdi (pa ne zato ker je to tema o 4T, ker ga imam sam...sploh ni naslov bistvo) to, da kar naenkrat se pojav en tip pa začne: "to je tak jajc, da ni večjega, motor ni vreden pou kurca, bla bla bla"...fura se po možnosti s frčijem. pa dej človek, povej normalno. "ta motor je zame prešvoh, ne zgleda mi baš lepo, jaz osebno ga nebi mel..." kej v tem stilu.

pa da povem še za tist prej:

js ne pravim, da je moj motor jajc. je jajc, če se hočeš furat kam dlje, če hočeš jit v štric z 2-taktaši, če hočeš jit kam z večjimi motorji...ampak za to ni niti namenjen, kar sem pa vedu že pred nakupom. sam sem se odločov med skuterjem in tem motorinom (zaradi cene!!!) in tako je naneslo. in ga ni 50cc, k bi lahko reku, da je boljš k moj. potem sm se začeu pa mal več furat, ker malo dlje kot s skuterjem se je le dalo jit, zdej je pa enostavno premalo za takole furat se.

da sem to prej vedu, da ga ne bom meu sam za v šolo pa tako mal, bi malo počaku, še mal našparu pa nekej jače kupu. zdej mam to, pa bom še mal potrpeu, dokler ne presedem.

torej še miljonprvič: VSAKA STVAR JE NARJENA ZA SVOJ NAMEN!

v prejšnjem postu nisem pa nikjer pohvalu 4T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še jst dodam :)

Ne vem če je ybr res bolj okretna kot skuter, jst bi reku da ni :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in ga ni 50cc, k bi lahko reku, da je boljš k moj...

z rs 50 te dol poči kdor koli (brez blokad seveda) ... ;) pa brez zamere, ampak drži .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede 4T... nihče še ni nič rekel čez csh wsm, ch wxe, mz rt, rieju rs2,... cbr 125 pa je jajca od jajce in mi gre na bruhanje ko pomislim da ji ob strani piše gor CBR :closedeyes: tak da za ta motor lahko rečem da je jajca, niso pa vsi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z rs 50 te dol poči kdor koli (brez blokad seveda) ... ;) pa brez zamere, ampak drži .)

se strinjam, samo ne mi prosim odpirat debate od teh 4 taktnikih, ker je že besed škoda zgubljat ob njih :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

se strinjam, samo ne mi prosim odpirat debate od teh 4 taktnikih, ker je že besed škoda zgubljat ob njih :BUA:

tud res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se že pelu js vs. rs50 :grrr

pa še nekje na forumu je en omenu xt125 vs rs50 :grrr

dej men eno rs ko 50 brez blokad pa de dol počm... brez problema...

sicr pa škoda besed .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier ti se pač sprijazni, da tako kot meni, tudi tebi motor nikamor ne leti, in ni motor narjen za neko polaganje pa hitrosti ampak pač vsakodnevno vožnjo, pa bilokake primerjave z dvotaktniki, pa magari 50ccm so brezvezne, ker malo bolj spedenan te z lahkoto dol poči.... zato sn jaz raje tiho v takih zadevah ker res škoda besed, pol ko bo pa pravi motor pri bajti, pol bomo pa lahko glasni :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej men eno rs ko 50 brez blokad pa de dol počm... brez problema...

sicr pa škoda besed .)

si TI že probu to?

cavalier ti se pač sprijazni, da tako kot meni, tudi tebi motor nikamor ne leti, in ni motor narjen za neko polaganje pa hitrosti ampak pač vsakodnevno vožnjo, pa bilokake primerjave z dvotaktniki, pa magari 50ccm so brezvezne, ker malo bolj spedenan te z lahkoto dol poči.... zato sn jaz raje tiho v takih zadevah ker res škoda besed, pol ko bo pa pravi motor pri bajti, pol bomo pa lahko glasni :D

js sm se že sprijaznu. v jeseni gre v prodajo ;) in ravno to kar si ti povedal, js tupim od kar sem na forumu. ni primerjave. čeprav tisto o 50cc bi se dalo še debatirat, ker sm se tud js že zraven kakšne 50cc pelu, pa naj bo aprilia rs50 al pa gilera runner al pa yamaha dt al pa karkol...70cc je druga stvar...

le počak nejko, sej bo spomladi akcija ;) :OK: pol se bova pa midva smejala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si TI že probu to?

am ne... furov sm se pa z zaprto aprilio proti rs 70 (flamčy edition... al 80 clo kva pa vem) pa je šla glih tok k moja... pa morš gledat da rs 125 zaprta gr kr dost bolš k tvoja ybr ka :winkiss: tko da je možno da gre hitrejš ampak gre res za kocine... tko k rs vs. mito... tko da če imaš na rs ki enga k zna vsaj mal štartat in to, pol bi ti kr težka predla .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier ti se pač sprijazni, da tako kot meni, tudi tebi motor nikamor ne leti, in ni motor narjen za neko polaganje pa hitrosti ampak pač vsakodnevno vožnjo, pa bilokake primerjave z dvotaktniki, pa magari 50ccm so brezvezne, ker malo bolj spedenan te z lahkoto dol poči.... zato sn jaz raje tiho v takih zadevah ker res škoda besed, pol ko bo pa pravi motor pri bajti, pol bomo pa lahko glasni :D

Tud pol nesmeš bit glasen te moderatorji takoj utišajo,če svojga hvališ pa naj bo še taka zverina OK!!!!!!!!! :headbang: :headbang:

Ps:sam doživljam sem pred izključitvijo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tebe brumer pa res ne smejo bannat ker vedno neke pametnega poveš pa na enostavn način razložiš kak kaj deluje

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tebe brumer pa res ne smejo bannat ker vedno neke pametnega poveš pa na enostavn način razložiš kak kaj deluje

Pravjo,da smo pred zakonom vsi enaki OK. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ne... furov sm se pa z zaprto aprilio proti rs 70 (flamčy edition... al 80 clo kva pa vem) pa je šla glih tok k moja... pa morš gledat da rs 125 zaprta gr kr dost bolš k tvoja ybr ka :winkiss: tko da je možno da gre hitrejš ampak gre res za kocine... tko k rs vs. mito... tko da če imaš na rs ki enga k zna vsaj mal štartat in to, pol bi ti kr težka predla .)

čak, čak...pa kaj mešaš štrene...od kdaj pa je 50cc = 70cc al pa 80cc :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak, čak...pa kaj mešaš štrene...od kdaj pa je 50cc = 70cc al pa 80cc :nono:

čaki sej sm reku tud da rs 125 pa ybr 125 ni isto ;) s 50 nism probu sploh, ampak vem da ni blo šans. (proti rs 125 stock)... za 4T pa ne vem če bi šlo skozi :) oz. sva šla z strojčijem... pa je šu moj motor malenkost bolš... on te z tzr ko njegovo 100% dol poč

p.s. gre mu pa bolš kot rs 50.... preverjeno ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tebe brumer pa res ne smejo bannat ker vedno neke pametnega poveš pa na enostavn način razložiš kak kaj deluje

ampak res...za razliko od kakega SiR-a...k mi grejo kr dlake pokonc k samo vidm tist njegov znak v kakšnem postu. :krneki: Sej kdaj pa kdaj napiše tud kj pametnga...ampk to je 1 na 100 objav...ni čudno, da jih ma največ na forumu...mater pametuje čis v vsaki temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki sej sm reku tud da rs 125 pa ybr 125 ni isto ;) s 50 nism probu sploh, ampak vem da nima šans.... za 4T pa ne vem če bi šlo skozi :) oz. sva šla z strojčijem... pa je šu moj motor malenkost bolš... on te z tzr ko njegovo 100% dol poč

ja prej si reku, da me z rs50 pokneš dol, kadar hočeš...to je razlika...da dam js 170cc kit gor, bo tud druga pesem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!