Skoči na vsebino

Pomoč! Honda cbr 125


G4tnk

Priporočene objave

čaki sej sm reku tud da rs 125 pa ybr 125 ni isto ;) s 50 nism probu sploh, ampak vem da ni blo šans. (proti rs 125 stock)... za 4T pa ne vem če bi šlo skozi :) oz. sva šla z strojčijem... pa je šu moj motor malenkost bolš... on te z tzr ko njegovo 100% dol poč

p.s. gre mu pa bolš kot rs 50.... preverjeno ;)

to verjamem, sej me tud 70cc sport gilera pokne dol, v pospeških...dokler bi ga pa js s končno ujev, bi pa že pobegnu, tako, da to nima lih veze... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prej si reku, da me z rs50 pokneš dol, kadar hočeš...to je razlika...da dam js 170cc kit gor, bo tud druga pesem

pa ja :lol1: :lol1: :lol1: a nitro tud :lol1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to verjamem, sej me tud 70cc sport gilera pokne dol, v pospeških...dokler bi ga pa js s končno ujev, bi pa že pobegnu, tako, da to nima lih veze... :whistle:

no ok... tzr 50 te poč dol :D brez blokad seveda

za to sm 100% sam za rs ko pa nism, ampak sm skor prepričan da nimaš šans

to ti že skos govorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za info.....RS-ka z jollyem je hitrejša od TZR z arrowom :P

no ja... mogoče da res... sej je jolly res komplet 500€ :wacko: pol bi pa un čifur iz ledine z vsemi pometu... in z flemčijem , s tabo in z cavalirjem B) sej se hecam... un je kreten k se sploh pelat ne zna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja... mogoče da res... sej je jolly res komplet 500€ :wacko: pol bi pa un čifur iz ledine z vsemi pometu... in z flemčijem , s tabo in z cavalirjem B) sej se hecam... un je kreten k se sploh pelat ne zna

A motorista saleta mislš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je..te,kaj bo,ko boste enkrat mel prave mortorje upam,da bo do takrat omejitev v SLO 30 v naselju,60 izven naselja in 100 Km/h na AC. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je..te,kaj bo,ko boste enkrat mel prave mortorje upam,da bo do takrat omejitev v SLO 30 v naselju,60 izven naselja in 100 Km/h na AC. :worship:

omejitve so zato da se kršjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res...za razliko od kakega SiR-a...k mi grejo kr dlake pokonc k samo vidm tist njegov znak v kakšnem postu. :krneki: Sej kdaj pa kdaj napiše tud kj pametnga...ampk to je 1 na 100 objav...ni čudno, da jih ma največ na forumu...mater pametuje čis v vsaki temi

ja vem ja... ko neke vprašam glede motorja mojga pa mi že napiše post vprašaj mehanika. bi že vprašal če bi mel namen pa sn raje tu vprašal :doze: drugače pa bolj pogrešam gattolino kot bi pogrešal njega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res...za razliko od kakega SiR-a...k mi grejo kr dlake pokonc k samo vidm tist njegov znak v kakšnem postu. :krneki: Sej kdaj pa kdaj napiše tud kj pametnga...ampk to je 1 na 100 objav...ni čudno, da jih ma največ na forumu...mater pametuje čis v vsaki temi

ja vem ja... ko neke vprašam glede motorja mojga pa mi že napiše post vprašaj mehanika. bi že vprašal če bi mel namen pa sn raje tu vprašal :doze: drugače pa bolj pogrešam gattolino kot bi pogrešal njega :D

nič ne skrbite, se že nekaj dela glede tega :devil:

no ok... tzr 50 te poč dol :D brez blokad seveda

za to sm 100% sam za rs ko pa nism, ampak sm skor prepričan da nimaš šans

to ti že skos govorim

jst pa tebe počm dol pa kaj, pa imam isto 4T kot cavalier :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se dela glede tega? samo morte vedet da če bo kdo sira dol vrgo, glede na to kolko časa preživi tu gor dnevno, se mu lahko zabliska in še ki stori samomor...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ok... tzr 50 te poč dol :D brez blokad seveda

za to sm 100% sam za rs ko pa nism, ampak sm skor prepričan da nimaš šans

to ti že skos govorim

z toto izjavo pa si butno v 3pm.. aprilia RS in yamaha TZR imata isti mašini.. minarelli am6..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z toto izjavo pa si butno v 3pm.. aprilia RS in yamaha TZR imata isti mašini.. minarelli am6..

no to ne vem... vem pa da stroj z arrowom poč dol flamčija... :winkiss:

jst pa tebe počm dol pa kaj, pa imam isto 4T kot cavalier :P

a sm lohk tvoj prjatu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to ne vem... vem pa da stroj z arrowom poč dol flamčija... :winkiss:

a sm lohk tvoj prjatu :blush:

Lohk si tud muj - se mi dopade kaku lepu ščiješ OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej maš še 40% fore :lol:

Nevem,če bo držalo 40% ICE mi je zagrozil sam še enkrat,pa me likvidira -sem ga užalu,ker sem pisal slabo o banditu in tudi vse slike od mojega BMW-eja je dol zmetou.Se pa dost nesekiram in mnenja o Banditu nisem zaradi tega spremenil- imam dosti boljši Nemški forum,kjer se komunicira res poplnoma drugače. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to ne vem... vem pa da stroj z arrowom poč dol flamčija... :winkiss:

jap na končni me je tm za par kmh (pa s tem da majo oni 16 fergazer moj pa 12 :winkiss: )

pa use original sm meu seveda... no realno bi me mogu za minimalno 15kmh (tok da avspuh pa pač večji fergazr)

ampak me pa je dobr prehitu in tko da ma res bolse komponente gor.. se pozna :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tisti, ki se zadovoljijo z 50ccm pač niso neki motoristi in imajo pač moped za vsakdanjo uporabo.

no to ni res... obstajajo izjeme k nrdijo v ezoni pa pol 18k prevoženih (jst) pa velik jih je blo tut tko za užitk.. usaj pol

Sej prodajalc všeteje krsto že zravn .) BloodyShadow, pel ti YZF-R1 z 190KM pa boš poj reku, če je to "spodoben" motor, ker je čist prehud za naše ceste...Že 600 maš čez glavo :emm:

ma nima R1 nikol 190 na kolesu tm ene 180jih zmore še to nevem če morm pogledat na teste pr akrapoviču.. k te itak sekajo take japonci... pol pa na prenosih zgubijo 10km+

r1 pol čez 2 leti ko si se tako navado na hitrost in brutalne pospeške na cbr-ki..

brutalne pospeške na cbri :kva2:

sm se že pelu js vs. rs50 :grrr

pa še nekje na forumu je en omenu xt125 vs rs50 :grrr

jst grem stavt da se z mojo bivšo peljem zraven tebe tja do 100kmh.. če bi meu pa avspuh te pa počm :grim

si TI že probu to?

js sm se že sprijaznu. v jeseni gre v prodajo ;) in ravno to kar si ti povedal, js tupim od kar sem na forumu. ni primerjave. čeprav tisto o 50cc bi se dalo še debatirat, ker sm se tud js že zraven kakšne 50cc pelu, pa naj bo aprilia rs50 al pa gilera runner al pa yamaha dt al pa karkol...70cc je druga stvar...

le počak nejko, sej bo spomladi akcija ;) :OK: pol se bova pa midva smejala :naughty:

jst sm probu z predelano proti cbr125 pa je bla uzadi zlooooo... sam je bla 80cc pa jolly pa pac 70% masine zamenjano ampak ok... drgač gre pa samo z jollyem 115 moj (bivši) mopedek BP. seprav te popečem ;) O:-)

am ne... furov sm se pa z zaprto aprilio proti rs 70 (flamčy edition... al 80 clo kva pa vem) pa je šla glih tok k moja... pa morš gledat da rs 125 zaprta gr kr dost bolš k tvoja ybr ka :winkiss: tko da je možno da gre hitrejš ampak gre res za kocine... tko k rs vs. mito... tko da če imaš na rs ki enga k zna vsaj mal štartat in to, pol bi ti kr težka predla .)

:grim :grim 80 je bla drgač... aveš pa lahk je 50 pa to..

no ja... mogoče da res... sej je jolly res komplet 500€ :wacko: pol bi pa un čifur iz ledine z vsemi pometu... in z flemčijem , s tabo in z cavalirjem B) sej se hecam... un je kreten k se sploh pelat ne zna

ma ni 500 je brez popusta jst sm dov 380 zanga :P prodov sm ga pa temu saletu za 300 mensezdi al tm nekje :P in ja me je pometu itak za 15kmh :huh:

aja se en primer bom dov... heh učeri jst se furam z spain's in tko pred mano en z cbr flat out 110kmh mogoce 112 tko za vizirjem not in tko jst mim prletin pa tko pogledam nazaj tko dvignen sm biu pol pa zbremzam na 110 pa grem tko k on cist za oklep flat out 110 se je matru ko kurba da bi su vec in jst se smejim mu not in sam gasa do 145... nikol več ga vidu... :lol1: :lol1: mi je kr polepšal dan ja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja se en primer bom dov... heh učeri jst se furam z spain's in tko pred mano en z cbr flat out 110kmh mogoce 112 tko za vizirjem not in tko jst mim prletin pa tko pogledam nazaj tko dvignen sm biu pol pa zbremzam na 110 pa grem tko k on cist za oklep flat out 110 se je matru ko kurba da bi su vec in jst se smejim mu not in sam gasa do 145... nikol več ga vidu... :lol1: :lol1: mi je kr polepšal dan ja :lol1:

ja waw zaj si pa boga za jajce prijel al kaj...tipično razmišljanje nedoraslega 15-letnika... no daj idi še malo z tomosi tekmovat, da ti bo še malo zrasto ego, pa čimvečkrat jeseni mimo šole se furaj, pa prehitevaj sesalce, da bojo ja vidli kaki car si... pol pa se nekateri nad čefurji zgražajo ne, a naši zizniki so isti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waw zaj si pa boga za jajce prijel al kaj...tipično razmišljanje nedoraslega 15-letnika... no daj idi še malo z tomosi tekmovat, da ti bo še malo zrasto ego, pa čimvečkrat jeseni mimo šole se furaj, pa prehitevaj sesalce, da bojo ja vidli kaki car si... pol pa se nekateri nad čefurji zgražajo ne, a naši zizniki so isti... :D

podpis :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waw zaj si pa boga za jajce prijel al kaj...tipično razmišljanje nedoraslega 15-letnika... no daj idi še malo z tomosi tekmovat, da ti bo še malo zrasto ego, pa čimvečkrat jeseni mimo šole se furaj, pa prehitevaj sesalce, da bojo ja vidli kaki car si... pol pa se nekateri nad čefurji zgražajo ne, a naši zizniki so isti... :D

tud jst se podpišem pod to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se strinjam z nejko-m, sploh pa kdo ne zna iti naravnost na polno :slap: , pojdi čez ovinke, tam pokaži kolko si upaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se strinjam z nejko-m, sploh pa kdo ne zna iti naravnost na polno :slap: , pojdi čez ovinke, tam pokaži kolko si upaš

tam ga ja lahko razbije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!