Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Ne vem, prijatelj, a si ti samo polpismen ali tričetrt?! Če že nekaj komentiraš, vsaj poskušaj prebrati do konca. Ostalo je blamiranje.

Napisal sem, da je JJ pred volitvami govoril, da krize NE BO, ali vsaj da bo minimalna. Kaj ti tukaj ni jasno?!

Ostalo, kar si napisal, je brez pomena, ker že v štartu totalno zgrešiš poanto.

Se skromno in samokritično umikam iz debate s tabo.

Priznavam in vedno sem; mentalno intelektualno in politično vseznalno veličino.

Pri poskusih preglasit, nadglasit in degradirat nekoga takega izpadem še manjši in bougi. :?

Pismenost (tudi priznam)mi nikoli ni bila vrlina in če doma ne bi meli kmetije in kdaj kak ceker nesli v šolo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ono z ustavno presojo (za mejo) se pa men zdi malo tako tako in do zdaj res nisem mel pomislekov glede ustavnega sodišča. Sem najprej, ko sem JJ poslušal mislil, da zopet nekaj v prazno serje, sam potem ko sem Cerarja poslušal in še nekaj pravnikov :hmm:

Ustavno sodišče dopušča možnost neustavnega stanja?! :eek:

Pa naj bo zdaj kdo brihten in se vrže na mene!

Sem za sporazum(ureditev odnosov), in radi mene (osebno) tud če jim damo 100 metrov, sam ne me :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že videvamo na ulicah, cestah in drugih poteh saj pomlad je tu. Motoristi se tudi med seboj pozdravljamo z roko ali nogo saj ni važno samo da se vsaj tisti kulturni. Morda je pa JJ to mislil, ko je rekel se vidimo spomladi na ulicah in si je kupil motor.

chipolino---elektricni-motocikel-828231_175x175.jpg

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

in ti mu vse verjameš :eek:

Jaz verjamem, da rad zganja paniko in štalo, tak je pač njegov način soustvarjanja "razvojne klime" v državi. Če ni ON glavni, naj pač drugi nimajo lahkega dela pri vladanju ... Polena pod noge, meglo v oči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in razlika napram "drugim" je kaksna ze?

S.S.D.D.

Najslabše je stran stati in se ne ukvarjati s tem - potem pa šimfati, "kakšni so" ...

Vsak se sam odloči, kje vidi razlike in zakaj so mu všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mal zanimivega branja.

Da je bila Slovenija marca 1994 blizu državljanske vojne, ni nič novega.....tudi akterji so znani....in tu malo ozadja.

http://mikstone1.wordpress.com/

Ne bi bilo slabo, če bi bil Mitja Kunstelj malce bolj pismen (vsaj za bralca).

Še eden izmed vojačkov, levih in desnih, ki so velikim vodjem pomagali razprodajati oborožitev nekdanje TO in JLA. Škoda je dvojna..to da nismo tedaj več tega železja odprodali, kar bi lahko, če bi to počeli enotno in seveda to, da nihče ne ve koliko denarja se je med tem odtujilo. In ker so to počeli tako Janševi kot Kučanovi, obstaja konsenz med obema stranema, da se to nikoli ne bo razvedelo. No, razen, če bi iz Hrvaške prišli kakšni dokumenti.

Je pa zanimivo oz. za tranzicijsko Slovenijo 'normalno', da nek Andrej Lovšin, sicer tedanji šef vojaške obveščevalne službe iz te zgodbe pride kot novopečeni bogataš, čeprav pred osamosvojitvijo ni imel niti za burek. Ampak to je to naredil, ker je 'domoljub', pravi desničar slap.gif, tako kot Zagorac na hrvaškem. Medtem, ko so ljudje umirali na bojiščih je tip pobiral denar namenjen za orožje in si pripenjal medalje. Gnoj od gnoja .SS.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj to vsi policaji Ljubljanski vejo, če drugi ne ... so bli takrat vsi v pripravljenosti, če se užaljenemu generalu sfuka ... tipi so v polni bojni opremi doma sedeli ... tudi đeneral ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi bilo slabo, če bi bil Mitja Kunstelj malce bolj pismen (vsaj za bralca).

Še eden izmed vojačkov, levih in desnih, ki so velikim vodjem pomagali razprodajati oborožitev nekdanje TO in JLA. Š

O teh svinjarijah je pisal tudi Matjaž Frangež, v svojih dveh knjigah: Kaj nam pa morete - od trgovine z orožjem do Depale vasi in Kaj nam pa morete - Orožarski tajkuni.

Zanimivo, da ga Janša vse do sedaj ni upal tožiti. Pred kratkim je na SLO 3 javno celo izjavil, da še nikoli ni slišal za Frangeža.

Knjigi vsebujeta vrsto dokumentov in ostale dokumentacije. Groza. Zanimivo je dejstvo, da si novinarji o tem ne upajo govoriti, pisati in Janši postavljati dodatnih vprašanj na to temo?

Je prisoten tako veliki strah?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dve knjigi bi si morali prebrati vsi Slovenci, vključno s Cankarjevimi Hlapci. Prepričan sem, da nihče več ne bi šel na volitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te tri knjige bi si morali prebrati vsi Slovenci. Prepričan sem, da večina državljanov ne bi šla več na volitve.

post-9142-0-18566100-1294145711_thumb.jpg

post-9142-0-80571300-1294145721_thumb.jpg

post-9142-0-05777800-1294145877_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.....tega tipa bi bilo potrebno že davno zapret.......za vse večne čase......in mu onemogočit stik s komer koli.......k sam drek mešal, tko, kot to dela že ves čas.

Goli otok.......ma ni druge rešitve za to ubogo Slovenijo........res ne......no vsaj jaz jo ne vidim!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah.....tega tipa bi bilo potrebno že davno zapret.......za vse večne čase......in mu onemogočit stik s komer koli.......k sam drek mešal, tko, kot to dela že ves čas.

Goli otok.......ma ni druge rešitve za to ubogo Slovenijo........res ne......no vsaj jaz jo ne vidim!!!!

Dobr da Slovenci nimamo otokov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O teh svinjarijah je pisal tudi Matjaž Frangež, v svojih dveh knjigah: Kaj nam pa morete - od trgovine z orožjem do Depale vasi in Kaj nam pa morete - Orožarski tajkuni.

Zanimivo, da ga Janša vse do sedaj ni upal tožiti. Pred kratkim je na SLO 3 javno celo izjavil, da še nikoli ni slišal za Frangeža.

Knjigi vsebujeta vrsto dokumentov in ostale dokumentacije. Groza. Zanimivo je dejstvo, da si novinarji o tem ne upajo govoriti, pisati in Janši postavljati dodatnih vprašanj na to temo?

Je prisoten tako veliki strah?

glede na insinuacije, da bi tudi kucanov klan -vsaj- naj bil vpleten v te zadeve, zakaj samo JJ-a omenjas? a kucanovi pa taksne lahko pocnejo?

sprasujem samo zaradi ravnotezja argumentacije.

Blejski?

.....je ze polhn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal zanimivega branja.

Da je bila Slovenija marca 1994 blizu državljanske vojne, ni nič novega.....tudi akterji so znani....in tu malo ozadja.

http://mikstone1.wordpress.com/

Zadnja dva zapisa sta precej bolj zanimiva in se moram popraviti ter Mitji Kunstlju vsaj čestitati za to, da je po vseh lažeh pred preiskovalci, parlamentarno komisijo in sodišči sedaj le začel zapisovati resnico (recimo, da gre za resnico) in jo objavljati na spletu.

Slovenija je res majhna in če bi se našlo nekaj takšnih z obeh strani, bi bili hitro pri visokih eksponentih naše kvazi-levice oz. kvazi-desnice. Zakaj kvazi...zato ker gre za brezbarvne voluharje, ki jih zanima samo osebna korist. Zgodbe o levici in desnici so pravljice za ljudstvo, pravljice ki boju med roparskimi klani dajo ideološko barvo čeprav te, v resnici, ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!