Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Dobr da Slovenci nimamo otokov

:rolleyes: Pa sej lahko enega v Piranskem zalivu - tako na hitro naredimo! :naughty:

Pa en hotel tipa "alcatraz" gor počmo! :whistle:

Če pa "otoček še mal razširimo, bi lahko gor imeli celo "DIRKALIŠČE", ki ga sedaj nimamo!

Mislim, da se nihče ne bi pritoževal nad hrupom! O:-) Naseljencem, pa bi malo popestrili doooooolge dneve. :OK:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A viš, viš....šele zdej vem pravi namen umetnega otoka, ki ga je v predvolilnem programu izpostavljal JJ....

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A viš, viš....šele zdej vem pravi namen umetnega otoka, ki ga je v predvolilnem programu izpostavljal JJ....

:worship: Ma ja de!

Sam JJ je imel druge "goste" v mislih. Ni pa računal z lastno udeležbo. :naughty:

Je pa VIP rezidenca - postranska stvar B) . Mene bolj MOTO infrastruktura zanima. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na insinuacije, da bi tudi kucanov klan -vsaj- naj bil vpleten v te zadeve, zakaj samo JJ-a omenjas? a kucanovi pa taksne lahko pocnejo?

sprasujem samo zaradi ravnotezja argumentacije.

Iz dveh razlogov.

Prvi je, da je v knjigi največkrat omenjen in drugi razlog je v tem,da mi gre med vsemi najbolj na živce. In ker menim, da je namazan z največjimi žavbami.

Niti malo ne zagovarjam Kučana. In ker je večina politikov vpletenih v afero orožje ne bo nikoli sodnega epiloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno dobil na mail hehe

Trenutne politične razmere so te privedle na rob apolitičnosti in te potem neceremonialno porinile čez. Ne vidiš več smisla v parlamentarnih volitvah in zdi se ti, da rešitev tvojega naroda obstaja le še v revoluciji, ki nas bo rešila pasivne demokracije.

Rešitev? Glasuj za SDS! Točno. 1/2 slovenskega prebivalstva jih sovraži (navsezadnje je zato SD zmagala na prejšnjih volitvah) in vse kar bodo naredili po 4 letih Pahorjeve vlade (ki nas je vse pustila razočarane), bo stvari še poslabšalo (samo Janša ter njegov krog izbrancev ima to posebno sposobnost, da vzbudi sovraštvo vseh razen najbolj okorelih Dolenjcev). Večjo moč kot bodo imeli v parlamentu, več neumnosti bodo naredili. In če jim ne bo treba vladati v koaliciji, se bodo proti njim obrnile tudi vse priskledniške vazalske stranke tipa Desus (prekleti šleparji:D).

Volimo torej vsi za Janšo! Daljšo vrv kot mu bomo dali, lažje se bo z njo obesil. In potem po nekaj letih, viola!, instant-revolucija-iz-konzerve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj skrbi koliko folka bo še moralo pridet na sam rob preživetja preden se vsa tale politična "elita! obesi? :closedeyes:

Če bo vse po sreči, bo čez kaka 3-4 leta pokalo ...

Če nas ne bo prej galaktično uničenje 21. decembra 2012 požrlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno dan za tem je spet objavil ... o Depali vasi in Aleksandru Lavrihu ...

http://mikstone1.wordpress.com/2011/01/12/pogubne-napake-lazi-in-aleksander-lavrih-part-17/

Prebral.........jebat ga.....pač je revež sodeloval s šlajabajzerji kot so .........imenovani v blogu......vključno z Janšo!!!!!

BTW.....zame je butl, k je tej spreobrnjeni bagri biših komunistov verjel......in za goveda, ki jim je rihtal denar od orožja.....sedel na Dobu!!!!1

Če se mu tok jebe za lajf.....nej jih pobije..........druzga itaQ niso vredni. Jaz nimam jajc, da bi jih!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno dobil na mail hehe

Trenutne politične razmere so te privedle na rob apolitičnosti in te potem neceremonialno porinile čez. Ne vidiš več smisla v parlamentarnih volitvah in zdi se ti, da rešitev tvojega naroda obstaja le še v revoluciji, ki nas bo rešila pasivne demokracije.

Rešitev? Glasuj za SDS! Točno. 1/2 slovenskega prebivalstva jih sovraži (navsezadnje je zato SD zmagala na prejšnjih volitvah) in vse kar bodo naredili po 4 letih Pahorjeve vlade (ki nas je vse pustila razočarane), bo stvari še poslabšalo (samo Janša ter njegov krog izbrancev ima to posebno sposobnost, da vzbudi sovraštvo vseh razen najbolj okorelih Dolenjcev). Večjo moč kot bodo imeli v parlamentu, več neumnosti bodo naredili. In če jim ne bo treba vladati v koaliciji, se bodo proti njim obrnile tudi vse priskledniške vazalske stranke tipa Desus (prekleti šleparji:D).

Volimo torej vsi za Janšo! Daljšo vrv kot mu bomo dali, lažje se bo z njo obesil. In potem po nekaj letih, viola!, instant-revolucija-iz-konzerve!

dobra propaganda ! tipa 50 + ! mislim tile rumeni imbecili si še po 4 letih ne morejo zmislit nove parol ! pred dvema letoma so imeli geslo: zmagali bomo z veliko, veliko, ....večino !

sem pa včeraj slišal Kovača kako je lepo povedal da je Janševa vlada vse skupaj zavozila, Pahorjeva pa povozila ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral.........jebat ga.....pač je revež sodeloval s šlajabajzerji kot so .........imenovani v blogu......vključno z Janšo!!!!!

BTW.....zame je butl, k je tej spreobrnjeni bagri biših komunistov verjel......in za goveda, ki jim je rihtal denar od orožja.....sedel na Dobu!!!!1

Če se mu tok jebe za lajf.....nej jih pobije..........druzga itaQ niso vredni. Jaz nimam jajc, da bi jih!!!!!!

ne, zakaj bi bil "butl". Je bil pač to, kar je bil. In ko je ugotovil, kam pes taco moli, se je zgodilo kar se je zgodilo.

Lahko pa čisto primerjamo stvar z to temo...samo da se ne gre za orožje. Mi tud delamo, da drugi večino pokasirajo €€€€€.

In tip ima jajca za razliko od nas večine. Ali pač...

Zdej se tud že ni javil en teden... da se mu ni kaj zgodlo :naughty:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, zakaj bi bil "butl". Je bil pač to, kar je bil. In ko je ugotovil, kam pes taco moli, se je zgodilo kar se je zgodilo.

Lahko pa čisto primerjamo stvar z to temo...samo da se ne gre za orožje. Mi tud delamo, da drugi večino pokasirajo €€€€€.

In tip ima jajca za razliko od nas večine. Ali pač...

Zdej se tud že ni javil en teden... da se mu ni kaj zgodlo :naughty:

Kličejo ga na sodišče zaradi mamil v navezi z Jagodo in Strojani. Ga ne dobijo.

Ali gre za skrivanje pred sodiščem ali pa je že pospravljen.

Ena in druga varianta ima lahko mnogo variacij. Pa nekako pri vseh voham iste akterje. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno dan za tem je spet objavil ... o Depali vasi in Aleksandru Lavrihu ...

http://mikstone1.wordpress.com/2011/01/12/pogubne-napake-lazi-in-aleksander-lavrih-part-17/

Kličejo ga na sodišče zaradi mamil v navezi z Jagodo in Strojani. Ga ne dobijo.

Ali gre za skrivanje pred sodiščem ali pa je že pospravljen.

Ena in druga varianta ima lahko mnogo variacij. Pa nekako pri vseh voham iste akterje. :angry:

pa kaj bo zdej še napisu kej, al kje je ?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno dan za tem je spet objavil ... o Depali vasi in Aleksandru Lavrihu ...

http://mikstone1.wordpress.com/2011/01/12/pogubne-napake-lazi-in-aleksander-lavrih-part-17/

bo kej novga ?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ena boljših.....ki sem jih prebral......o gorečih zagovornikih in oboževalcih JaJcpok jačeglavega "Ivana"....

" Tisti, ki mu verjamejo; morajo obvezno imeti IQ nižji od hidranta"....

Mater, če to ni resnično

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena boljših.....ki sem jih prebral......o gorečih zagovornikih in oboževalcih JaJcpok jačeglavega "Ivana"....

" Tisti, ki mu verjamejo; morajo obvezno imeti IQ nižji od hidranta"....

Mater, če to ni resnično

No ja, naj jim bo. Upajmo, da ne bo hidrant koga tožil zaradi razžalitve. :blush:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti gre na bruhanje ko poslušaš njegovo razlago na kanalu A... vpraša konkretno on pa o letečih slončkih... ne vem pa ima ženo zdravnico... zgleda da drži tista o kovačevi kobili da je bosa... al pa tud osnovnega znanja nima da bi prepoznala bolno g... v glavnem podn od podna sam :SSše lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!