Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Je pa svojo versko kulturo Kučan lepo pokazal v Vatikanu ob slovenski vrnitvi papeževega obiska leta 1996 za božič. V prvi vrsti je sedel skupaj s Štefko, naslonjen nazaj

in s prekrižanimi nogami. Mogoče ni vedel, kako se sedi v cerkvi, ampak tako vedenje lepo prikazuje njegov, pa tudi slovenski levičarski odnos do cerkve.

Klik na sliko ...

post-19673-126695744302_thumb.png

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi klečanje je molitvena drža in je bilo navzoče že pri prvih kristjanih. Klečanje izraža spokorno držo pa tudi držo češčenja. Klečimo, ker se počutimo majhni pred Gospodom, ki je Vsemogočen. Zato je vreden našega češčenja. Pri maši tudi tihota je v službi zbranosti. Želi nam pomagati, da se zberemo k molitvi. Ne moremo slišati Boga, če je v naši notranjosti toliko drugih glasov. Najprej moramo te utišati, da nam lahko spregovori Bog.

Kučan bi torej moral klečati, ker je majhen pa.

p.s. o prekrižanju nog ni najti ničesar, kar pomeni, da nekdo spet širi krivo vero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo..

Za Janšo vemo, da ni vernik, vendar njegov odnos do cerkve nikoli ni bil negativen.

Verniki so Peterle, Bajuk, Podobnik, vsi trije kar radikalni.

Zanimiv primer glede veroizpovedi in politike je bil na prvih slovenskih volitvah za predsednika, ko se je Jože Pučnik javno izrekel za ateista. Kučan pa je spretno rekel,

da izhaja iz verne slovenske družine. Da je s tem pridobil veliko glasov, ni potrebno posebej poudarjati.

Poznam veliko vernih ljudi, ki Kučana zelo ceni.

Je pa svojo versko kulturo Kučan lepo pokazal v Vatikanu ob slovenski vrnitvi papeževega obiska leta 1996 za božič. V prvi vrsti je sedel skupaj s Štefko, naslonjen nazaj

in s prekrižanimi nogami. Mogoče ni vedel, kako se sedi v cerkvi, ampak tako vedenje lepo prikazuje njegov, pa tudi slovenski levičarski odnos do cerkve.

In vsi tile radikalni verniki se ravnajo po božjem nauku?!?! Bi mel marskaj napisati o vsakem izmed njih. Ponavadi so vsi, ki javno toliko izražajo svojo versko usmerjenost, čisti lažnivci.

Izraz verovanja so dejanja in ne kako človek sedi-mislim, da Kristus ne bi nobenga obsojal, če bi nasproti njega s prekrižanimi nogami sedel(seveda pa bi zdajšnjim klerikom veliko bolje pasalo, če bi vsi mi skoz klečali pred njimi).

Vernost se v današnjem očitno ocenjuje kako si oblečen, kako sediš in kaj govoriš...kaj pa dejansko delaš(lažeš, kradeš, prešuštvuješ, .....) pa v novodobni bibliji nima mesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta, preberite si prispevek dr. Ivana Kristana, zaslužnega profesorja na pravni fakulteti o vloženi ustavni obtožbi za predsednika države. Že v začetku članka vam bo jasno, kakšno je razmišljanje JJ in kaj je vse pripravljen storiti za svojo promocijo, pardon za blatenje drugih.

Vse to samo na račun dimnih bombic, da ne bi videli njegovega šmuglanja v zvezi s Patrio in še kup ostalimi zadevami, ki se ga držijo.

Me pa res zanima, ali ima kombi iz Grosupljega že mojo številko telefona, da mi lahko sledievilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to samo na račun dimnih bombic, da ne bi videli njegovega šmuglanja v zvezi s Patrio in še kup ostalimi zadevami, ki se ga držijo.

Patria mu ni dokazana, pa še kakšno tožbo bo dobil!

Predsednika naj bo pa sram za odlikovanje protidržavnih elementov, ki so ovirali proces nastajanja nove države in škodili slovenskim osamosvojiteljem.

Je stvar tako jasna in transparentna, da bi morali komunisti enostavno utihniti!

Moje skromno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Patria mu ni dokazana, pa še kakšno tožbo bo dobil!

Predsednika naj bo pa sram za odlikovanje protidržavnih elementov, ki so ovirali proces nastajanja nove države in škodili slovenskim osamosvojiteljem.

Je stvar tako jasna in transparentna, da bi morali komunisti enostavno utihniti!

Moje skromno mnenje.

Tvoje skromno mnenje je v resnici zelo skromno.

Povej mi, v kakšnem smislu je Ertl oviral osamosvajanje v akciji Sever? Saj za to gre tukaj, ali ne?! Ali ti je samo do floskul, kaj je počel prej? S tako logiko je tudi Janša še vedno komunist. Je prav milo prosil, da ga obdržijo v Partiji.

Ok, ampak, ni mi jasno, kako lahko še vedno vlečete na plano komuniste, kajti to ji bila itaq samo ena od mnogih oblastnih struj v človeški zgodovini. Nima veze, ali je komunistična, cerkvena, mongolska.... Pač samo ena izmed množice vladajočih klik, ki so rulale svetu. Ideologija, ki je okrasno pripeta zraven, je samo sredstvo za manipuliranje množic. V ozadju pa poteka boj za moč, vladanje in denar. In ti pojmi ne poznajo predznaka levi, desni, sredinski, levo-roza itd.....

Boljš, da si enga narolam, da me kakšni verniki SF-jevega kova spet ne opomnijo, kako žalostno-neskončna je v resnici človeška naivnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Patria mu ni dokazana, pa še kakšno tožbo bo dobil!

Kaj pa, če mu Patrijo dokažejo? Potem verjetno ne bo dobil tožb? Ali si tako sveto prepričan v nedolžnost? Jaz nisem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Patria mu ni dokazana, pa še kakšno tožbo bo dobil!

JJ je nedolžen glih tolko, kukr kurba u kupleraju. :boobies::boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ je nedolžen glih tolko, kukr kurba u kupleraju. :boobies: :boobies:

ob njem bi zgledala kot brezmadežno spočeta...načeta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo veliko enoto so tole postavili :unsure:

Bo djau dohtar: Hmnja tole bo pa 4 mikro kalimerote. V Idrijo...na 4. štuk!! Pa ta huda doza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo veliko enoto so tole postavili :unsure:

razdalje na poti tudi merimo v kilometrih in je to enota, čeprav je osnovna enota za dolžino "meter" ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo veliko enoto so tole postavili :unsure:

lej čisto enostavno gre to !

primer:

nora si kot desna JJ-eva roka !

al pa nora si kot JJ-ev kurac !

to so manjši odmerki norosti !

najhuje je če ti kdo reče da si nora ko JJ ! :evilgrin: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če mu Patrijo dokažejo? Potem verjetno ne bo dobil tožb? Ali si tako sveto prepričan v nedolžnost? Jaz nisem ...

to me malce veseli glede na perspektivo turizma na Dobu !

saj so do sedaj vse zapore v katerih je JJ sedel kasneje spremenili v hotele ali hostle ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljš, da si enga narolam, da me kakšni verniki SF-jevega kova spet ne opomnijo, kako žalostno-neskončna je v resnici človeška naivnost.

Evo me- te bom kar jaz- na državne stroške se boš zdravil v blaznici- ne vem kako boš naiven potem? :whistle:

Raje spij en pir :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!