Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

poglej mojo objavo z dne 17.09.2008 v temi Volitve 2008 !

pa spomni se kaj sem ti v nedeljo cel dan prepeval na Hvaru in po poti ! večeras je naša fešta, večeras se vino pije, ........... :whistle:

lp

general Rude Boy :D

Ki se mu pridružuje admiral v izgnanstvu Mashina :-)

Je pares, da nisem bil zadnji mesec 'ziher', da bo izid taki, kot je. No, hudiča se je treba vedno bat, pa četudi si tudi ti sam podobn hudič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......

okostnjaki že padajo iz omar......

Ni proračunskeda presežka........je 6 miljonov minus......

56 na novo zaposlenih strankarskih podrepnikov......pač, zagotovitev služb za naslednja leta........jebat ga.....Virantu ni uspelo zmanjšati državne uprave

Pa še in še bo prišlo na dan!!!!

Cyc-ko......kje si, da me demantiraš za zgornji dve trditvi.......oziroma, jih opravičiš kot konstrukt komunajzerjev??????.....CyC-koooooooooooooooooo.....haloooooooooooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virantu ni uspelo zmanjšati državne uprave

je, za 255 zaposlenih (pri cirka 18.000). Je pa zanimivo pogledat, kako se je prestrukturirala državna uprava mogoče? (nič ne vem, samo ideje mam, kaj so mogoče delali) - ziher so kake služe prevalili na druge 'oblasti' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je, za 255 zaposlenih (pri cirka 18.000). Je pa zanimivo pogledat, kako se je prestrukturirala državna uprava mogoče? (nič ne vem, samo ideje mam, kaj so mogoče delali) - ziher so kake služe prevalili na druge 'oblasti' :D

Jap.....iz državne uprave......na občine!!!!!.....malček preveri.....ampak, to so bili že prej zaposleni!

Govorim.....o bogato plačanih delovnih mestih........ki niso vezani na spremebo vlade!!!!......jebat ga.....tut SDS je podlegla klientelizmu in korupciji......fak.....a ni to blaženi JJ omenjal, kot nekaj slabega, pokvarjenega....nekaj kar bo izkoreninil........ :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......

okostnjaki že padajo iz omar......

Ni proračunskeda presežka........je 6 miljonov minus......

56 na novo zaposlenih strankarskih podrepnikov......pač, zagotovitev služb za naslednja leta........jebat ga.....Virantu ni uspelo zmanjšati državne uprave

Pa še in še bo prišlo na dan!!!!

Cyc-ko......kje si, da me demantiraš za zgornji dve trditvi.......oziroma, jih opravičiš kot konstrukt komunajzerjev??????.....CyC-koooooooooooooooooo.....haloooooooooooooooooo

Se oproščam in popravljam podatek......

Janša je tako močno varčeval......da je primanjkljaj smo.....9 miljonov!!!!!

Bravo :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

virant je s svojimi projekti v javni upravi naredil veliki bullshit, saj je npr. združil vse kar se ne da združit, izvedel pa je tudi nekaj dobrih idej, npr. upravno uveritev. vseeno mu čestitam, da mu je uspelo mislim da vse kar si je zamislil. problema preveč zaposlenih pa definitivno ni rešil in dvomim da ga sploh kdo bo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz virov blizu vlade.......sem neuradno izvedel......da že pišejo okrožnico.........

Predsednik vlade in finančni misnister.....nista nikoli trdila, da so z nadčloveškim varčevanjem uspeli prihraniti....xx miljonov davkoplačevalskega denarja..........

Res je......nikoli nista trdila.........ODEBELJENEGA NAPISA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na klimbra, evo ga SF-ja... :lol1: že brišejo spomin JJ-jevi navijači ob navedenih dejstvih...

Še dobro da se je bajuk potopil do antarktike... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na klimbra, evo ga SF-ja... :lol1: že brišejo spomin JJ-jevi navijači ob navedenih dejstvih...

Še dobro da se je bajuk potopil do antarktike... :doze:

a se ti zdi, da so janšisti, že kdaj kaj priznali, tud če ga z roko v vreči dobiš, bo rekel, da ni njegova :naughty: , da je to podaljšana roka od kučana al pa jankoviča :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti zdi, da so janšisti, že kdaj kaj priznali, tud če ga z roko v vreči dobiš, bo rekel, da ni njegova :naughty: , da je to podaljšana roka od kučana al pa jankoviča :whistle:

:worship: True! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......

okostnjaki že padajo iz omar......

Ni proračunskeda presežka........je 6 miljonov minus......

56 na novo zaposlenih strankarskih podrepnikov......pač, zagotovitev služb za naslednja leta........jebat ga.....Virantu ni uspelo zmanjšati državne uprave

Pa še in še bo prišlo na dan!!!!

Cyc-ko......kje si, da me demantiraš za zgornji dve trditvi.......oziroma, jih opravičiš kot konstrukt komunajzerjev??????.....CyC-koooooooooooooooooo.....haloooooooooooooooooo

jep. vsaj 14dnevno vinjeto v nastajanju lahko omenimo. ti packi evropejanski kaj njih brigajo naše nalepkice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej mojo objavo z dne 17.09.2008 v temi Volitve 2008 !

pa spomni se kaj sem ti v nedeljo cel dan prepeval na Hvaru in po poti ! večeras je naša fešta, večeras se vino pije, ........... :whistle:

lp

general Rude Boy :D

Ne vem ali nisi razumel ali

Spomnim se kaj si govoril in men se ni zdelo neverjetno. S tem kar sem napisal sem mislil čist nekaj drugega.

Pričakovana sta bila rezultata SDja in SDSja. Vprašanje je bilo samo kdo več. In sam sem, že pred volitvami , koj e bolje kazalo SDSju, predlagal koalicijo med SD in SDS, ne glede kdo bo mandatar

Da se nehajo delit in in s epolitika/sedanjost neha obremenjevat s preteklostjo, razčistijo stvari in politčni dinozavri zginejo z odra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej bomo videli, koliko bodo privarčevali njuni nasledniki... :whistle:

Na takih postavkah se ne more in ne sme začet

Moraš verjet v poštenost in dobronamernost kritiziranja in jaz verjamem, da tako kot se je sedanjo vlado kritiziralo na forumu, da se bo tudi novo.

Nimamo razlogov dvomit v nespristranskost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mogoče! oni ne morejo brez Kučana...ha ha ha saj ni res pa je :kva2: :kva1: :kva2:

smešno?! mogoče

Mal si preberi literaturo izpred 10, 15 let nazaj če je oblast takrat rabila Janšo ali ne

simpl logika pravi, da rabiš antipol

in...

ma, naprej je samo še odkrivanje tople vode

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej bomo videli, koliko bodo privarčevali njuni nasledniki... :whistle:

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Faker......a si že dobu okrožnico.......

Lahko se pohvališ, da jo dobivaš hitreje kot CyC-ko!!!!!

Aha.....če sem prav razumel.....ne trdite, da se nistve hvalili......ampak,trdite, da bodo nalsdniki zapravili še mnogo več.......huh.....preroško!!!!!!

Bomo videli.........če se izpolnijo preroške besede velečastnega in ljubljenega JJ............jebo mater....uboga Slovenija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to, da so se ostali tako dobro obdržali tudi po tem, ko je on prišel na oblast? Kdo laže? Kdo koga drži za jajca - in s čim? Ne pozabimo - dečki so 'politično gor rasli' v istem inkubatorju ... hehe ... Kaj zdaj - za koga navijaš, potemtakem? Ne moreš it na fuzbalsko tekmo pa vsem težit "kaj te to gledate, butli" ... Ali pač?

Kakorkoli - je kaj narobe s tem? Politična prepričanja ne potrebujejo racionalne razlage. Ali pač? Gre za željo, v kakšnem svetu želimo živeti. TAkem, ki ga regulira klika A, ali takem, ki ga rihta klika B?

Morda ne gre samo za fovšijo? Kaj pa, če gre za 'življenjske nazore'? Pač za odločitev, v kateri prodajalni boš kupil kruh - v Mercatorju ali pri Tušu? Oboje je kruh ... Ne gre za lajanje. Gre za 'participacijo javnosti v političnem dogajanju' oziroma za doživljanje politike v javnem prostoru.

Itak, da se ne bo zgodilo, ker so vprašanja dokaj butasta. Imaš ti morda odgovore na njih?

znas na vprasanja tudi odgovoriti ali samo postavljati nova vprasanja ?

ne, ne hodim ne na "fuzbal" tekme in ne na politicne tekme. vse skupaj je samo povzetek in moj vtis napisanega na teh straneh. glej ga cudo, kako se pisanje spremeni, samo da dolocena "po godu" politicna opcija pocne enako kot je pocela prej neljuba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......

Vlada ne priznava ugotovitev......niti......računskega sodišča kot nadzornega organa.

Le kdo je že....nekoč davno......rekel........

"ne priznajem ovaj sud".......????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.......

Vlada ne priznava ugotovitev......niti......računskega sodišča kot nadzornega organa.

Le kdo je že....nekoč davno......rekel........

"ne priznajem ovaj sud".......????????

JJ nekje v letu gospodovem 1991

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!