Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

JJ se vsaj ne druzi z ljudmi, ki fukajo pse v rit, jih ne podpira in jih ne spravlja iz dreka ven. Poleg tega je pa takole: Kresalka, Golobovic, Pahor, ... mislim... kup drekacev in barab na kupu. Poglejte in boste vidli, da JJ tudi priblizno ni obdan s takimi gnoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ se vsaj ne druzi z ljudmi, ki fukajo pse v rit, jih ne podpira in jih ne spravlja iz dreka ven. Poleg tega je pa takole: Kresalka, Golobovic, Pahor, ... mislim... kup drekacev in barab na kupu. Poglejte in boste vidli, da JJ tudi priblizno ni obdan s takimi gnoji.

hmmmm ne da bi razbijal tvojo iluzijo ampak za vračilo je "krivih" tudi kar nekaj iz Janševe vlade, ki je bila takrat na oblasti. Si siguren da on ni nikdar hodil v to kliniko na kak pregled?

Nekam sumljivo tiho je JJ ob tej aferi ko ima drugače toliko za povedat o vsem :hmm:

O tem z kakšnimi ljudmi je obdan pa ti lahko samo prišepnem kdaj brez prič na kakem piru. Če to napišem ali rečem javno se do konca življenja ne izkopljem iz tožb ali pa fašem še kaj hujšega :xx:

No je pa lepo živet v iluziji! če je kaj pokazala za afera je to, da so čisto vsi enaki, Zato tudi lepo molčijo in samo previdno kaj kje pokomentirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ se vsaj ne druzi z ljudmi, ki fukajo pse v rit, jih ne podpira in jih ne spravlja iz dreka ven. Poleg tega je pa takole: Kresalka, Golobovic, Pahor, ... mislim... kup drekacev in barab na kupu. Poglejte in boste vidli, da JJ tudi priblizno ni obdan s takimi gnoji.

Se pa raje druži s klerom, ki nadleguje deco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ se vsaj ne druzi z ljudmi, ki fukajo pse v rit, jih ne podpira in jih ne spravlja iz dreka ven.

Najnovejša Mladina piše, da je v primeru Baričevič potem, ko je veterinarski inšpektor odredil usmrtitev psov, posredoval bivši minister Iztok Jarc, član stranke SDS.

Nekdanji minister Jarc proti usmrtitvi bulmastifov

Mladina je objavila elektronsko sporočilo z dne 22. februarja 2008, v katerem pravnica veterinarske uprave Polona Cankar vodstvu VURS in inšpektorju navaja izrecno željo ministra Jarca, "da se ponovno prouči možnost, da bi psi za vedno ostali v zavetišču in lastniki plačevali stroške nastanitve in da se glede tega mi dogovorimo z zavetiščem." Cankarjeva je še zapisala, da "pravne podlage za to ni in da ne moremo klicati in se dogovarjati z zavetiščem, ker bi bilo to v nasprotju s predpisi," poroča Mladina in dodaja, da so očitno tudi prestavniki stranke SDS, ki zdaj proti ministru Pogačniku zaradi bulmastifov vlagajo interpelacijo, "šli na roke" pokojnemu zdravniku Baričeviču, ki je dobil vrnjene nevarne pse.

Morda pa se druži tudi s takimi, kaj praviš?? Pa s Snecerjem se tudi strinjam. Pa verjetno to niso edini ljudje, ki se družijo z Janšo. Lopovski kler mu je tudi blizu, pa bohvedkajševsenevemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jarc je bil (al je še) član SLS-sa. Podobnikovi so od osamosvojitve nadzorovali kmetijsko in prometno ministrstvo.

Najlepše gozdove s(m)o podarili cerkvi, ceste pa imamo najdražje in najbolj s.ukane.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jarc je bil (al je še) član SLS-sa. Podobnikovi so od osamosvojitve nadzorovali kmetijsko in prometno ministrstvo.

Najlepše gozdove s(m)o podarili cerkvi, ceste pa imamo najdražje in najbolj s.ukane.

Jarc je bil imenovan za ministra s strani kvote SDS. Ni kaj, vedno bolj se kaže, da ga ne bo politika, ki na koncu ne bo vpleten :evilgrin:

In ja JJ, je imel direktno ali posredno prste zraven ker pri SDS je ni stvari da nebi šla preko njega. disciplina je pač disciplina! :whistle:

http://24ur.com/novice/slovenija/ne-sedanji-vmesal-se-je-nekdanji-minister.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_ - šele zdaj kapiram zakaj vas je bilo tako malo v Bistrc. Ti si imel shod Janševcev ne pa motoristov.

Pust politko, pa naj bo ringa raja za NAS.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa raje druži s klerom, ki nadleguje deco.

Kler so tudi samo ljudje z napakami kot vsi drugi, zakaj taksna stigmatizacija cerkve, kot jo podajas?

Kaj pa mene, ki me jebe in vznemirja politika vladajocih strank? Kdo pa mene nadleguje? Sem prav tako na skodi, kot "deca".

Ampak se zato ne bunim, ne pisem nizkotnih izjav temvec zivim svoje zivljenje naprej ter se trudim. Kljub temu da delavec kot sem, ne koristim

niti ene ugodnosti te vlade, ker teh sploh ni. So samo pizdarije vladne strani, ki nam se bolj morijo ze tako monotono zasluzen kruh.

JJ je ze nas. Boljsega nimamo zaenkrat.

Bo ze prisel nazaj na vrh, pa rdeckarjem zavil vrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_ - šele zdaj kapiram zakaj vas je bilo tako malo v Bistrc. Ti si imel shod Janševcev ne pa motoristov.

Pust politko, pa naj bo ringa raja za NAS.

LP

Nas je bilo povsem dovolj. Naslednje leto se vec. Tebe pa ni blo, ker si prevelika rit. Za NAS?! A za tiste, k nimate jajc, da bi prisli? Si to hotu rec? Lej, ce ti je to izgovor, da nisi prisel, tut okej. Jaz sem bil tam in sem se imel super.

Resno, sele ob takih butastih ugotavljam, kolk je res folk al omejen al pa res krcevito isce vsak mozen izgovor, da opravici svoje pomanjkanje. Al pa oboje. Pizdarija, ampak da mi pa sloncke pa JJ pa kerokoli politicno stranko zraven mesas... to je pa ze visek!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_ - šele zdaj kapiram zakaj vas je bilo tako malo v Bistrc. Ti si imel shod Janševcev ne pa motoristov.

Pust politko, pa naj bo ringa raja za NAS.

LP

DA TE NI SRAM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej lepo vas prosim ne mi pluvat če JJ-ja.

Pač ja, eni ste pussyji pa mate radi burbon, spt drugi prisegate na scotch. Ampak ne zato irisha v nč dajat. John Jameson je naredu en totalno hud wisky. :worship:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_ - šele zdaj kapiram zakaj vas je bilo tako malo v Bistrc. Ti si imel shod Janševcev ne pa motoristov.

Pust politko, pa naj bo ringa raja za NAS.

LP

ti pust politiko pr miru in ne mešaj slončkov :topic: zravn .. za slončke je druga tema , če s mogoče čisto sličajno se mimo spotaknil..

pa enkrat mi reč janševc v živo , tko za popesritev...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej lepo vas prosim ne mi pluvat če JJ-ja.

Pač ja, eni ste pussyji pa mate radi burbon, spt drugi prisegate na scotch. Ampak ne zato irisha v nč dajat. John Jameson je naredu en totalno hud wisky. :worship:

lahko spustim curek čez njega..nič ne rečem ,da bi čisto suh ostal.. pijem laško..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........namreč prepričevali, da naj bi zdravnika Baričeviča, ki je poznal pol Ljubljane, likvidirali, za vsem tem pa naj bi stal nihče drug kot Janša. Celo Stanislav Meglič naj bi bil Janšev agent, specialec, ki je pred štirimi leti sprovociral pse, da so ga napadli. Ko bulmastifi enkrat okusijo kri določenega človeka, ga bodo vedno napadli. Zato je možno, da je tistega usodnega torka (2. februar) šel mimo hiše na Oražnovi 11 prav Meglič, da bi sprovociral pse, ki so potem razmesarili Baričeviča.........

vir: http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=14808

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocojšnjo noč je začelo spet snežiti. Krivdo za sneženje bodo "neodvisni" kvazi novinarji po vsej verjetnosti obesili JJ. trance_09_box.gif

Razlog je v članku na strani SDS.si , kjer je Janez Ivan Janša napisal, da Boga ni... No zdaj se pa maščuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej branja a vseeno dosti resnic.:devil:

a ti se zadovoljiš s tem da je "dosti resnic" in takoj podvomiš da bi JJ vse po resnici napisal !

norost in naivnost je neuničljiva & neskončna !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo..

Za Janšo vemo, da ni vernik, vendar njegov odnos do cerkve nikoli ni bil negativen.

Verniki so Peterle, Bajuk, Podobnik, vsi trije kar radikalni.

Zanimiv primer glede veroizpovedi in politike je bil na prvih slovenskih volitvah za predsednika, ko se je Jože Pučnik javno izrekel za ateista. Kučan pa je spretno rekel,

da izhaja iz verne slovenske družine. Da je s tem pridobil veliko glasov, ni potrebno posebej poudarjati.

Poznam veliko vernih ljudi, ki Kučana zelo ceni.

Je pa svojo versko kulturo Kučan lepo pokazal v Vatikanu ob slovenski vrnitvi papeževega obiska leta 1996 za božič. V prvi vrsti je sedel skupaj s Štefko, naslonjen nazaj

in s prekrižanimi nogami. Mogoče ni vedel, kako se sedi v cerkvi, ampak tako vedenje lepo prikazuje njegov, pa tudi slovenski levičarski odnos do cerkve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je vernik ali meni pove samo to, ali človek uporablja možgane ali ne.... kar sem gledal Janšo do sedaj, sem presenečen.. zgleda da malo pa jih.

Kaj si pa pričakoval od Kučana da bo na kolenih lizal prste El Padrinu, šefu gnojne jame imenovane RKC?

No ja pustmo vero itd.. se mi ne lubi spet poslušat jamranje ljudi, ki verjamejo v nevidnega moža, ki je njihov prijatelj, vsemogočen, dela čudeže, jim pomaga, odpušča, jih ma rad(ne vem sicer zakaj te pol da pečt za vse večne čase če kej zajebeš), samo z denarjem pa ne zna in ga vedno rabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo..

Za Janšo vemo, da ni vernik, vendar njegov odnos do cerkve nikoli ni bil negativen.

Verniki so Peterle, Bajuk, Podobnik, vsi trije kar radikalni.

Zanimiv primer glede veroizpovedi in politike je bil na prvih slovenskih volitvah za predsednika, ko se je Jože Pučnik javno izrekel za ateista. Kučan pa je spretno rekel,

da izhaja iz verne slovenske družine. Da je s tem pridobil veliko glasov, ni potrebno posebej poudarjati.

Poznam veliko vernih ljudi, ki Kučana zelo ceni.

Je pa svojo versko kulturo Kučan lepo pokazal v Vatikanu ob slovenski vrnitvi papeževega obiska leta 1996 za božič. V prvi vrsti je sedel skupaj s Štefko, naslonjen nazaj

in s prekrižanimi nogami. Mogoče ni vedel, kako se sedi v cerkvi, ampak tako vedenje lepo prikazuje njegov, pa tudi slovenski levičarski odnos do cerkve.

A bi moral klečati s polnimi usti? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA TE NI SRAM!!!

Zakaj Že? Prejšnji svoj post preberi v miru, pa se zamisli nad sabo in svojo bedo od tolerance do vseh, tudi takih ki mislijo ali mo drugače od tebe. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!