Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

JANEZA NA VLADO!!

pa misliš, da je Vlado u Janeza :? .. al je Janez u Vladota :?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pametni se učijo na tujih napakah, bedaki na lastnih." Angleški pregovor:devil:

˝Despair is typical of those who do not understand the causes of evil, see no way out, and are incapable of struggle.˝ (V.I.LENIN)

Po tvoje to velja za bedake?

JJ je potemtakem zelo pameten, s čemur se pa strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni zadost da je Janez u Vlado!!

Vlada je pa itak kurvetina!!

Vlado pa kurbir :lol1:

Sem gledal parlament, ko so obtožili predsednika države. Žalostno ... vsi poslanci bi morali dati po 50 €, vlagatelji obtožbe pa po 100 €, kot davek na naumnost. Škoda živcev... ustanovil bom stranko EV (enosledna vozila) ... zihr zmagamo, ker ljudje imajo vseh teh, enih in istih poslancev, sedaj na eni strani, potem na drugi strani, poun kufr.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

˝Despair is typical of those who do not understand the causes of evil, see no way out, and are incapable of struggle.˝ (V.I.LENIN)

Po tvoje to velja za bedake?

JJ je potemtakem zelo pameten, s čemur se pa strinjam.

če že nekoga citiraš potem v celoti, v nasprotnem primeru si živi dokaz JJ politike delovanja(jemanje izjav iz konteksta, da samo njemu ustrezajo):

˝Despair is typical of those who do not understand the causes of evil, see no way out, and are incapable of struggle. The modern industrial proletariat does not belong to the category of such classes.˝

Ergo moderni proletariat, naj bi miselno bil nad ostalo inteligenco, ker ne glede na težave vidi možnost rešitve, se ne predaja obupu in razume kaj so dejanski problemi trenutne družbe....

Zanimivo, da nekdo, ki prisega na Janšo citira enega izmed vodilnih komunistov ruske revolucije...torej ureditve, ki je po mnenju JJ izvor in razlog vsega slabega na tem svetu. Ureditve kateri je dolgo tudi sam pripadal, ji ne samo bil zvest, ampak jo na vse pretege goreče zagovarjal...če pri tem ne vidiš ironije, potem si uradno intelektualno slep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporaba gnojnice je dovoljena šele po 15em marcu, ko jo rastline že lahko vsrkajo kot gnojilo in jo dež manjšo količino odplakne v podtalnico.

Tole je napisano za tiste, ki tega ne vedo. Za ostale je brez predmetno.

Pa lep pozdrav.:trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa misliš, da je Vlado u Janeza :? .. al je Janez u Vladota :?

ubogi vlado... to pa res nobenemu ne privoščim..

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Verjetno lih ne sodi v to temo sam;

Svinjarija, dvoličnost, laž, ki si jo privošči minister za pravosodje ne komentira, še manj kritizira kdo?????????????

Pa tolko nas, vas je za poštenost, iskrenost in za TO veliko boljšo in sposobnejšo vlado od prvotne.

(alibi ji ne daje nesposobnost in neprimernost prejšnje-RAVNO OBRATNO zato so toliko bolj karikatura sebi in volilcem svojim :worship::yea1::l_01: )

Minister ZALAR pravi, da je Brezigarjeva delovala protizakonito in protiustavno.

Ne vem, verjetno in recimo , da res.

In kaj sledi?!

Usklajevanje na katerega pristaja minister.

A mu objektivna odgovornost ne nalaga, da v primeru nezamenjave ob ugotovitvi TAKO VELIKIH nezakonitih, ne samo nepravilnosti, dejanj ponudi ODSTOP? In ga veže na razrešitev Brezigarjeve.

Če je seveda res kar pravi in če da vsaj minimum na lastno kredibilnost.

ALI pa gre samo za osebno maščevanje zaradi neuspele kanditature za predsednika LJ sodišča :photo:

In o tem ničesar tudi od neodvisnih, raziskovalnih in objektivnih novinarjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obstaja velika ali majhna nezakonitost, ampak preprosto gre za kršitev zakona, predpisa itd.

Drugo pa je kakšne posledice ima takšno nezakonito ravnanje, torej majhne ali velike oziroma ali se to da odpraviti.

V zadevi Brezigar se da posledice "odpraviti" in jo bodo pač zamenjali. No, njena otroka bosta še naprej ostala zaposlena na tožilstvu.

Povsem normalno je, da vladajoč paket zamenja ljudi na položajih s svojimi.

Saj klerojanševiki so imeli tudi svoje ministre, Brezigarci, šefa policije itd.

Bedno je edino da se tako sprenevedajo, že na začetku bi jo odstrelili pa ne bi izgubljali energije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kolobocije, ki jih počnejo zdajšnji ministri je samo preusmerjanje pozornosti stran od resničnih problemov, katere so zakuhali sami s svojo nesposobnostjo.

"Zato pa ustavite Janšo" on je kriv za vse! Saj tako pravijo specialci za vladanje in njim gre kar verjeti saj "laž je vrednota" po njihovo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obstaja velika ali majhna nezakonitost, ampak preprosto gre za kršitev zakona, predpisa itd.

Drugo pa je kakšne posledice ima takšno nezakonito ravnanje, torej majhne ali velike oziroma ali se to da odpraviti.

V zadevi Brezigar se da posledice "odpraviti" in jo bodo pač zamenjali. No, njena otroka bosta še naprej ostala zaposlena na tožilstvu.

Povsem normalno je, da vladajoč paket zamenja ljudi na položajih s svojimi.

Saj klerojanševiki so imeli tudi svoje ministre, Brezigarci, šefa policije itd.

Bedno je edino da se tako sprenevedajo, že na začetku bi jo odstrelili pa ne bi izgubljali energije.

Prav maš samo glede vel. in majhnih nezakonitosti. (nerodnost moja :slap: )

Za vse ostalo priporočam, da si mal zakone preberš;

Koga in zakaj se menja ob menjavi oblasti.

In da probaš razumet kaj sem mislil z omenjanjem alibija, ker sem omenil to samo in zaradi tega, da se ne bodo delali zaključki: resnica je vaša in NAŠA.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resnica je vaša in NAŠA.

agree...

VAŠA resnica je števec zamenjav, ki je ta trenutek na 205,

NAŠA resnica pa je, da je general Kalimero zamenjal nekaj tisoč ljudi. (marsikoga verjetno zasluženo)

Resnica je tudi to, da Brezigarca briše rit generalu že vse od začetkov orožarske afere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjarija, dvoličnost, laž, ki si jo privošči minister za pravosodje ne komentira, še manj kritizira kdo?????????????

Pa tolko nas, vas je za poštenost, iskrenost in za TO veliko boljšo in sposobnejšo vlado od prvotne.

(alibi ji ne daje nesposobnost in neprimernost prejšnje-RAVNO OBRATNO zato so toliko bolj karikatura sebi in volilcem svojim :worship::yea1::l_01: )

Minister ZALAR pravi, da je Brezigarjeva delovala protizakonito in protiustavno.

Ne vem, verjetno in recimo , da res.

se tip pač skriva za zakoni ... Brzigarca must go, to se strijnamo verjetno vsi, ki nismo goreči verniki SDS ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalar pravi da je kršila ustavo ker je dajala tožilcem navodilo: rad bi slišal to navodilo, pol se pa

pejmo kaj je res in kaj ne.

V vsakem primeru 1 mora it domov (GO HOME).

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se tip pač skriva za zakoni ... Brzigarca must go, to se strijnamo verjetno vsi, ki nismo goreči verniki SDS ...

Ja, she should go..pa tudi Golobič, Kresalova in še kdo...

Janša je tak kot je, avtokrat, zamerljivec, iz Pučnikove socialdemokratske stranke je naredil desničarsko stranko in je zajebal marsikaj. Ampak marsikaj mu je tudi ratalo. Zrihtal je notarske tarife oz. odiranje državljanov, naredil državno upravo malce prijaznejšo državljanom, uvedel vinjete, sfural predsedovanje EU in še marsikaj, česar se ne spomnim. In čeprav je notarje porihtal NSi-jev minister, sem v Janševi vladi videl satelita NSi in SLS kot največji problem, da ne omenjam DESuSa, ki je problem sam po sebi.

In v teh dneh, gledajoč sranje, ki ga spet povečini generirata satelita LDS in ZARES, sem čedalje bolj prepričan, da potrebujemo vlado nacionalne enotnosti, ki jo lahko sestavita samo največji stranki, kljub vsem njunim pomanjkljivostim. Preseči preteklost in doseči nek minimum soglasja za prihodnost. In to, preden se vse skupaj potopi..ker soglasje in spremembe ne potrebujemo samo mi temveč tudi EU, kjer ima Slovenija svoj glas...ampak le tedaj, kadar ve kaj hoče. Zato, ker Slovenija in EU nista 5% najbogatejših državljanov ampak prej 95% ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, she should go..pa tudi Golobič, Kresalova in še kdo...

Janša je tak kot je, avtokrat, zamerljivec, iz Pučnikove socialdemokratske stranke je naredil desničarsko stranko in je zajebal marsikaj. . Zrihtal je odiranje državljanov,, uvedel vinjete,

ne bit jezen zaradi čisto okleščenega citiranja... samo glede vinjet ... za par km obvoznice ki je bila včasih zastonj je treba sedaj kupit vinjeto ...in to samo zato , da se ne voziš skozi ljubljano in center - in obenem ne onesnažuješ mestnega jedra - do brezovice ... neumnost..

ceste so bile zgrajene iz skupnega denarja.. plačujemo ob registraciji cestno takso ... in potem še cestnino v obliki vinjete ...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, she should go..pa tudi Golobič, Kresalova in še kdo...

Janša je tak kot je, avtokrat, zamerljivec, iz Pučnikove socialdemokratske stranke je naredil desničarsko stranko in je zajebal marsikaj. Ampak marsikaj mu je tudi ratalo. Zrihtal je notarske tarife oz. odiranje državljanov, naredil državno upravo malce prijaznejšo državljanom, uvedel vinjete, sfural predsedovanje EU in še marsikaj, česar se ne spomnim. In čeprav je notarje porihtal NSi-jev minister, sem v Janševi vladi videl satelita NSi in SLS kot največji problem, da ne omenjam DESuSa, ki je problem sam po sebi.

In v teh dneh, gledajoč sranje, ki ga spet povečini generirata satelita LDS in ZARES, sem čedalje bolj prepričan, da potrebujemo vlado nacionalne enotnosti, ki jo lahko sestavita samo največji stranki, kljub vsem njunim pomanjkljivostim. Preseči preteklost in doseči nek minimum soglasja za prihodnost. In to, preden se vse skupaj potopi..ker soglasje in spremembe ne potrebujemo samo mi temveč tudi EU, kjer ima Slovenija svoj glas...ampak le tedaj, kadar ve kaj hoče. Zato, ker Slovenija in EU nista 5% najbogatejših državljanov ampak prej 95% ostalih.

'Fritz', S Tabo se popolnoma strinjam in to z vsem kar si napisal v zgornjem prispevku.:OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem za JJ-ja, sam tale naš BORAT in njegovi bodo pa tudi vse zasrali, najbolj pa SOCIALO :hmm:

U redu, če pod socialo misliš tudi zdravstvo, gospodarstvo, finance, itd., da ne naštevam seznam je kar dolg. Na seznam plusov pa do sedaj nimam kaj dati. Tudi jaz nisem za JJ sem pa za sds brez JJ.:devil:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebujemo vlado nacionalne enotnosti, ki jo lahko sestavita samo največji stranki, kljub vsem njunim pomanjkljivostim. Preseči preteklost in doseči nek minimum soglasja za prihodnost.

V stilu "Štiri leta bom jaz, potem boš štiri leta ti. Jaz tvojih ne bom 'diral', ti pa mojih ne, deal?" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nisem za JJ sem pa za sds brez JJ.:devil:

Men SDS žal ne sede zaradi notorično lažnivih in kraljevsko neumnih manipulatorskih modelov, kot so:

- JJ (orožje, Patria, 'podarjene vinjete', kraje govor - torej, nespoštovanje folka, kateremu pridiga, in seveda stalnih manipulacij in zganjanja nepotrebnega izrednega stanja: po mojem mnenju ga namreč on sam generira, ne le 'ugotavlja'),

- Grims (samoizpovedani lažnivec - ampak to na bolj problematičnem mestu, kot Golobič). ...

- Černač (slišal za nekaj stvari, ki jih ni v javnosti),

- Virant (mestoma celo ok),

- Žiga Turk (blefer, da mu ni para),

- Marinič (položnice, izpit iz nemščine, hehe ... in tak tip je vodja protikorupcijske parlamentarne komisije),

- da o Jerovških in drugih butlih ne govorimo. Še zvezdica Eva Irgl, ki ni sposobna voditi ene seje in je blokirala predstavitev poročila varuha človekovih pravic ,na drugi strani pa skuša mešati godljo okoli Udbe), ...

No, pa še veliko "kapitalnih modelov" je pri njih, ki mi dvigujejo želodec - Tanko, Petan, veleizobraženi poslanec ...

Zadnji biser megle itd. je recimo Petanovo poslansko vprašanje ...

Ja, to stranko res potrebujemo na oblasti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - za njih je "ljudstvo", seveda tisti del, ki je naklonjen NJIM, pomembnejše od USTAVE. Eden od dokazov je tudi takle pamflet.

Ja, res si želim SDS na oblasti. Takrat bo dežela "pošlihtana", kot se šika ...

Kdor sanja o 'veliki koaliciji' - kaj pa menite, a bi potem moral "voditi" Borat ali Jajca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, seveda. V smislu, smer te države naj bo taka in ne glede ali sem na oblasti jaz ali ti, bomo to smer držali.

Kar se tiče nastavljanja ljudi..dovolj je samo ugotovitev do katere ravni je politika in kje se začne stroka. Kolikor so mene učili je politika v ministrstvih do ravni državnega sekretarja, vse navzdol je stroka. Torej, ko prevzameš oblast, prevzameš odgovornost in imaš vso možnost in pravico zamenjati celotno politično raven. Vse ostalo pa se pusti pri miru, določi jasna, transparentna pravila in ravni odgovornosti.

Večino modelov iz SDS tudi jaz poznam in kaj naj rečem :doze: In nikakor si ne želim na oblasti stranke, ki se bo šla kulturne revolucije. Vendar tudi jaz niti približno ne prenašam modelov kot so Golobič (ošabnost, laži, Ultra), Kresalova (nesposobna, stavba NPU), Anderlič (poden), Pečanova (out of space ala Irglova), Rop (se je že dovolj kompromitiral) in priveskov tipa Bavčar (orožje), Šrot, Janković itn.

Predvsem pa ne prenašam županov - poslancev ;)

Mislim, da se oba zavedava, da je populacija iz katere prihajajo elite omejena in da naše elite niso bogvekaj.

In če me že vprašaš kako združiti Pahorja in Janšo, da bo stvar delovala..ne vem, raje prepustim to Pahorju, ki je bolj consensus builder in je to že poskušal narediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!