Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

2:05 rezerve je bilo še kar nekaj

sam si se pa slabo štopal :naughty: :naughty: no napiš kolk je šlo???

Popravljeno . Popravil žeks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst 'mam pa dol tapru čas, k' sem se že dol pred tridesetemi leti vozu!!! :o :naughty: :P :D :D :OK:

Opravičilo za (motosvetovo) javnost!

...me je p'rsilu!!!

Kržišnikov Bojan z Medvod, me je napizdu k prasca, k'se je prej o pisti p'rgajnu kot jst! (Časov pa k sreč' ni omenju)!!! :slap:

Dolžan sem mu opravičilo! Reku pa je, da lohk rečem, da sem sem še vedno njegov tavelik p'rjatu.

To je pa tud' neki, a ne?! :yes: :P :D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

1.45.5

grrrrrrr

spet bom mogu dol, da bom m1ha-ta pod 10 sec spravu!!!

hmmmm, al pa če mu gume mal bl napumpam da bo bolj slajdu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

zlo podobn ja :D bil sem pa 2x, bil sem z markom adamičom in se je sicer pelal 1:38 z 600cc in me je mal učil. nevem pa kok bi šel z 600cc ker sem premlad. bom pa zadovoljen pod 1:50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je drgač tko...za prvič bit na grobniku 600ccm...konec dneva...dosežek??poleg celga motorja seveda :P ...

preveč optimistično če rečem pod 2min??? :rolleyes:

Jaz sem prvič vozil okrog 1:55.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je drgač tko...za prvič bit na grobniku 600ccm...konec dneva...dosežek??poleg celga motorja seveda tongue.gif ...

preveč optimistično če rečem pod 2min??? rolleyes.gif

Pod 2 min boš že šel, mislim pa, da vse kar je pod 1.50 je že zelo ok za prvič. Prvič (in edinkrat) s Hyosungom pri meni je bilo 1.56.xx, Suzuki pa še čaka na prvič :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki gredo prvič na stezi pod 1.45 na Grobniku je treba priznat, da so odlični in da se naj čimprej pomerijo v kakšni konkretni konkurenci, ker so vsekakor talenti!!!!!

Drugače pa en obisk piste hitro reši teoretična ugibanja v gostilnah za šankom......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je drgač tko...za prvič bit na grobniku 600ccm...konec dneva...dosežek??poleg celga motorja seveda :P ...

preveč optimistično če rečem pod 2min??? :rolleyes:

Bil prvič na stezi.... po cca 30 min vožnje (in za kolegom, da mi je mal pokazal, kje in kako).... 1:45 .)

Tko da na tvoj stil in način vožnje kamot pod 2 min :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo čist off topic...

1.43.7xx u petek... pol sm pa šel raj na pir, je blo dovolj :lol:

aja hvala Žeks u za pomoč... :beer2:

Popravljeno . Popravil lakyluk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.33.354..pol sn pa v zagrebškem s postle padu :P

no sej se mi zdi d sn že napisu..z gpz-jem 500..pelu 1.58.xxx (merjeno na štoparco)..moped je mu celih 60 konjev,pa celo en disk spredi..zadi pa še bobnasto zavoro..kolk mi je šlo po cilni n vem..ker nism mu časa gledat na števc....sn skoz gledu okol,če se sploh še premikam,k so padal mim kt rakete :unsure: ..se mi pa zdi,d je dosegu astronomskih 170km/h :whistle:

zdj bi z kawlnom rad probal,d vidm kako gre..upam d mi rata pridet pod 1.50.. kar ni pretiravanje...pa še to prestavljam proti koncu sezone... d nam spet celo sezono brez motorja..kt ponavad-na žalost :( ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

upam da bom do septembra pripravljen za na grobnik---cilji---> pod 1:50...do takrat pa pridno trenirat na marofu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!