Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

Raketa? Prej tovorna ladja... :whistle: :lol1:

D.

Danci1973, a si ti vozil SVja na dirki? (sej ne dej je bla gužva SVjev).

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci1973, a si ti vozil SVja na dirki? (sej ne dej je bla gužva SVjev).

:yes: Ampak samo na prvi klubski dirki. Se mi pa zdi, da je bil kar edini?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Ampak samo na prvi klubski dirki. Se mi pa zdi, da je bil kar edini?

D.

Respect! že meni na tribuni je blo vščeč, da si bil pred ducatijem, kako fajn je blo šele tebi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Respect! že meni na tribuni je blo vščeč, da si bil pred ducatijem, kako fajn je blo šele tebi ;)

Tisti beli? Me zanima, ali je bil 848 ali 1098? Tolko, da vem, kak fejst se lahko važim... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ole... glede na to da sem včeraj prvič vozil na Grobniku in je bil najboljši čas 1.48.471 sem zelo zadovoljen, glede na to da je bil po tihem cilj za prvič cca 1.55 =)

Sploh pa ker je motor nov, brez crash padov itd. sem zelo vesel da je vse celo =)

Čestitke, odličen čas :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejdi delat!!!

Da se mi ne boš pol spet izgovarjal zakaj ne moreš z nami gume uničevat!!! Bemtisceca!!!

Tako se govori :)

Pa ko smo že pri cajtih, sem včeraj začel, pa koledar še kar teče, tak da če me kdo danes na Grobniku vidi, naj me spomni, da je 22 maj že mimo.

1:58:37 je samo šlo. Nekaj so se zimske zaloge očitno preveč dobro prijele :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti beli? Me zanima, ali je bil 848 ali 1098? Tolko, da vem, kak fejst se lahko važim... :whistle:

D.

Beli je bil 848...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ole... glede na to da sem včeraj prvič vozil na Grobniku in je bil najboljši čas 1.48.471 sem zelo zadovoljen, glede na to da je bil po tihem cilj za prvič cca 1.55 =)

Sploh pa ker je motor nov, brez crash padov itd. sem zelo vesel da je vse celo =)

lepo lepo, že na marofu si pokazal da znaš konkretno pelat, tukaj pa še en dokaz :worship: ...sicer pa tud sam ciljam pod 1:50 za prvi obisk grobnika...bomo videli hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čase začnemo limat ko bomo pod 1.45 :naughty:

Drugače pa je šlo uradno 1.49 pa drobiž, neuradno 1.47, 1.48.

Naslednjič je cilj danci-jev cajt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čase začnemo limat ko bomo pod 1.45 :naughty:

Drugače pa je šlo uradno 1.49 pa drobiž, neuradno 1.47, 1.48.

Naslednjič je cilj danci-jev cajt :rolleyes:

tud lepo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma slučajno kdo kontaktno številko ali mail naslov od tistega, ki je na Grobniku fotografiral, potem pa slike prikazoval na računalniku??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma slučajno kdo kontaktno številko ali mail naslov od tistega, ki je na Grobniku fotografiral, potem pa slike prikazoval na računalniku??????

Eden izmed fotografov je bil Željko 041 604 620

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma slučajno kdo kontaktno številko ali mail naslov od tistega, ki je na Grobniku fotografiral, potem pa slike prikazoval na računalniku??????

Samo; 041/235-353

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,mene pa zanima,če kdo ve kolk je najbolši čas postavljen s supermotardom(predelan/nepredelan)?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,mene pa zanima,če kdo ve kolk je najbolši čas postavljen s supermotardom(predelan/nepredelan)?

Lp

1.39.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.39.....

Vi meni ne verjamete, jaz pa temu podatko ne...kako bo neko skropucalo z enim cilindrom peljalo tok kokr en 600rr :xx: Dejte no mir no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi meni ne verjamete, jaz pa temu podatko ne...kako bo neko skropucalo z enim cilindrom peljalo tok kokr en 600rr :xx: Dejte no mir no

ni vse v moči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kok more it pol šele vfr400- ta motor se bo itak vsak upal po ravnini 220 peljat ker več ne gre- kaj šele čez ovinke- kokr ga jaz vozim ma ta motor neverjeten cornerspeed- v bistvu kokr sm šel bi šlo lahko še več- sploh ne rabiš zavirat pred ovinkom. Pa še 135kg suha teža. Meni cbr 1000rr po ovinkih ni mogla sledit, vprašte njenga pilota (Tadej)- sej ne da bi se hvalil ampak pol tak motor more it 1:35 ne vem no :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da pa je tudi dovolj zgovoren dokaz posnetek na youtube, kjer vfr prehiteva gsx-r 100 v temenu ovinka. Čeprav sem tudi ljubitelj gsx-r 1000 in si nameravam še letos enega omisliti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tisti posnetek ne dokaže ničesar, razen to, da mi oba delujeta precej lesena :D

Drugače pa je na bikez.com podatek, da ima tale VFR 400 težo z vsemi tekočinami 193.0 kg (425.5 pounds), suho pa 165.0 kg (363.8 pounds). In to tako VFR 400 NC24, kakor kasnejša VFR 400 R. To je pa samo 1kg manj kakor npr GSXR 1000 K5, ki ima suhe 166kg in celo par kg več kot 600 in 750. Mislim pa da vsi omenjeni Suzukiji po ciklistiki precej prehitijo katerikoli motor iz 90 leta.

Pa ne razumet to kot grajo tvoje Honde, verjamem, da je bila za tiste čase odličen motor in za ljubitelje še vedno je, amak neke realne konkurenčnosti z novodobniki pa pomoje ni pričakovati.

Drugače pa sem sam videl na Grobniku supermotarde, ki so se vozili dobrih 1.40. En Italjijanski team je bil, so ga res dobro žgali.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj čas na grobniku (prvič) je bil po 5 krogih 2:15.xx potem pa je sledil padec:D

bomo drugo leto probali postavit kaj boljšega:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temo sem malo spucal. Upam, da bo OK.

prowler, prosim zadrži svoje komedije zase ali pa si odpri eno svojo temo in piši tam take...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!