Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

upam da bom do septembra pripravljen za na grobnik---cilji---> pod 1:50...do takrat pa pridno trenirat na marofu :yes:

:OK:

Pa brez košenja trave, ok?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se mi zdi d sn že napisu..z gpz-jem 500..pelu 1.58.xxx (merjeno na štoparco)..moped je mu celih 60 konjev,pa celo en disk spredi..zadi pa še bobnasto zavoro..kolk mi je šlo po cilni n vem..ker nism mu časa gledat na števc....sn skoz gledu okol,če se sploh še premikam,k so padal mim kt rakete :unsure: ..se mi pa zdi,d je dosegu astronomskih 170km/h :whistle:

Malo s teme stran (ampak saj na žalost je rpecej s teme Grobnik stran):

GPZ ima dva diska spredaj, za 1:58 pa si moral peljati po ciljni precej več kot 170... ;) (res pa je, da več kot 210 GPZ ne gre brez predelav).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem.. Kolega ma GPZja 500 in če ga primerjam s svojim bivšim Cometom 650, ki je imel 20 konj več, je šel gpz kar občutno slabše.. Jaz sem pa dosegel po ciljni ravnini cca 195 s cometom, 200 ne vem če je pokazalo :) Tako da GPZ pomoje kaj veliko čez 180 tam ne more it. No lahko se pa tudi motim, verjetno bi šel comet tudi 200 ali še kaj več, če bi se upal takoj iz zagrebškega odpret in tiščat skozi na polno. :D Aja, moj cajt je bil 1.56.xx

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo s teme stran (ampak saj na žalost je rpecej s teme Grobnik stran):

GPZ ima dva diska spredaj, za 1:58 pa si moral peljati po ciljni precej več kot 170... ;) (res pa je, da več kot 210 GPZ ne gre brez predelav).

ne govor mi kolk diskov ma gpz 500 s spredi...mal poglej zgodovino tega motorja,pa boš vidu....men tud prbližno ni šu 210...sploh pa ne po grobniški ravnini...če je mu zlo dobr dan je šel okol 190-200...pa še to si ga mogu prost... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne govor mi kolk diskov ma gpz 500 s spredi...mal poglej zgodovino tega motorja,pa boš vidu....men tud prbližno ni šu 210...sploh pa ne po grobniški ravnini...če je mu zlo dobr dan je šel okol 190-200...pa še to si ga mogu prost...

O pa ti bom govoril... in ne rabim gledat zgodovine, samo svoj nekdanji motor sem pogledal, pa sem videl vse to... ;) Prav tako sem pogledal svoj števec.... na taistem motorju... ne boš verjel... kazalec je šel preko 200... pa čeprav ob mojem nakupu star 13 let (letnik 1988)... ;) Tako da govorim iz lastnih izkušenj in ne baba rekla - baba kazala... kar dela nekaj drugih... ampak seveda: lažje je govoriti na pamet... (pa ne ti, ker čisto možno je, da si imel očitno še starejši letnik GPZja, ki je bil še bolj podhranjen in manj odiskan.... pa že moj je bil arhivski primerek ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pa ti bom govoril... in ne rabim gledat zgodovine, samo svoj nekdanji motor sem pogledal, pa sem videl vse to... ;) Prav tako sem pogledal svoj števec.... na taistem motorju... ne boš verjel... kazalec je šel preko 200... pa čeprav ob mojem nakupu star 13 let (letnik 1988)... ;) Tako da govorim iz lastnih izkušenj in ne baba rekla - baba kazala... kar dela nekaj drugih... ampak seveda: lažje je govoriti na pamet... (pa ne ti, ker čisto možno je, da si imel očitno še starejši letnik GPZja, ki je bil še bolj podhranjen in manj odiskan.... pa že moj je bil arhivski primerek ;))

evo...slikca iz grobnika...k vidm d te neki mot...kao d nism bil dol...pa to...moj je bil let 87..je mel spredi en disk.zad bobne..meu je celih 60 konjev..kolk je teb kazal števc pa ne vem...

sicer je tole vseskupi :topic: ..pa n mislem se dajat s tabo...jst vem sjove...ti pa verjam al pa ne...me prov nč ne gane :whistle:

lp boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...slikca iz grobnika...k vidm d te neki mot...kao d nism bil dol...pa to...moj je bil let 87..je mel spredi en disk.zad bobne..meu je celih 60 konjev..kolk je teb kazal števc pa ne vem...

sicer je tole vseskupi :topic: ..pa n mislem se dajat s tabo...jst vem sjove...ti pa verjam al pa ne...me prov nč ne gane

Ma nič me ne moti... saj sem napisal... in ti tudi... evo, rešitev je tu: letnik 1987 in 1988.... razlika: 1:2... disk... :yea1: Konjev pa isto... pa ne takoj v napad, no... ;) Nihče ni niti omenil, da ne bi bil dol (sem posebej napisal, da to NE leti nate). V redu? Gremo dalje... tole pa pobrisat jutri, ker nima zveze s časi... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nič me ne moti... saj sem napisal... in ti tudi... evo, rešitev je tu: letnik 1987 in 1988.... razlika: 1:2... disk... :yea1: Konjev pa isto... pa ne takoj v napad, no... ;) Nihče ni niti omenil, da ne bi bil dol (sem posebej napisal, da to NE leti nate). V redu? Gremo dalje... tole pa pobrisat jutri, ker nima zveze s časi... :grim

ok... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo...slikca iz grobnika...k vidm d te neki mot...kao d nism bil dol...pa to...moj je bil let 87..je mel spredi en disk.zad bobne..meu je celih 60 konjev..kolk je teb kazal števc pa ne vem...

sicer je tole vseskupi :topic: ..pa n mislem se dajat s tabo...jst vem sjove...ti pa verjam al pa ne...me prov nč ne gane :whistle:

lp boštjan

ekhmmm, jest bi pa sam dodal, da je mel moj rdeči gpz 500 letnik 88 tudi en disk spredaj pa boben zadaj :hmm:

mogoče vama pa tale link pomaga

gpz 500 s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22.5.2008 - 1:45:84 :whistle:

S takšno raketo kot jo maš ti se da z lahkoto peljat takšne čase!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22.5.2008 - 1:45:84 :whistle:

Lepo si se mi odpeljal ja, kljub temu da si štartal za mano :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takšno raketo kot jo maš ti se da z lahkoto peljat takšne čase!! :whistle:

Bi ponižno pripomnila, da je precej pomembno tudi, kdo sedi na raketi.

Danči, plačam drink! :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ponižno pripomnila, da je precej pomembno tudi, kdo sedi na raketi.

Se delno strinjam, ampak...

...A TI SPLOH VEŠ NA KŠNI RAKETI SEDI???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam, ampak...

...A TI SPLOH VEŠ NA KŠNI RAKETI SEDI???

Zakaj imaš občutek, da ne vem? Saj bi bila tiho, če ne bi vedela. :unsure:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...A TI SPLOH VEŠ NA KŠNI RAKETI SEDI???

Raketa? Prej tovorna ladja... :whistle: :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imaš občutek, da ne vem? Saj bi bila tiho, če ne bi vedela. :unsure:

Se mi je pač zazdelo. :rolleyes:

Pies: kako bi šele letelo če bi bil lažji od rakete?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je pač zazdelo. :rolleyes:

Pies: kako bi šele letelo če bi bil lažji od rakete?? :whistle:

:D

1:44:83

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raketa? Prej tovorna ladja... :whistle: :lol1:

D.

Pejdi delat!!!

Da se mi ne boš pol spet izgovarjal zakaj ne moreš z nami gume uničevat!!! Bemtisceca!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ole... glede na to da sem včeraj prvič vozil na Grobniku in je bil najboljši čas 1.48.471 sem zelo zadovoljen, glede na to da je bil po tihem cilj za prvič cca 1.55 =)

Sploh pa ker je motor nov, brez crash padov itd. sem zelo vesel da je vse celo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si se mi odpeljal ja, kljub temu da si štartal za mano :naughty:

Ja tud men se je odpelu pa tud štartu za mano. Danči čestitam, predvsem na zaviranju si res pozen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!