Skoči na vsebino

Časi motosvetovcev na Grobniku


Jure007

Priporočene objave

Pa ne no, ne moreš kar takoj zbrisat takih epskih zmagovitih postov!!! Veš koliko ljudi je prikrajšanih smejanja zarad čistke :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

takih postov se ne bere usak dan :)

aja, pa sorry za offtopic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne no, ne moreš kar takoj zbrisat takih epskih zmagovitih postov!!! Veš koliko ljudi je prikrajšanih smejanja zarad čistke :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

takih postov se ne bere usak dan :)

aja, pa sorry za offtopic :)

Bomo enkrat zbrali vse njegove poste pa jih objavili v eni temi... Sam se bojim, da bo koga infarkt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p azakaj si ravno zmagovalnega o vedezevalki izbrisal :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p azakaj si ravno zmagovalnega o vedezevalki izbrisal :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Lol sam res jao to sm se pa nasmejov,dobr da sm ga predn so ga brisal na hitr prebrov :evilgrin: ... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vse ki niste prebrali tega fejmest povsta. Roky je kriv :whistle:

ampak obljubi da bos naredil temo Bajke slavnega prowlerja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem tolk navdušen nad svojim današnjim dosežkom, da se bom kr takoj pohvalil: 1.40.365 (do sedaj uradni best time 1.44.88) :naughty:

Zgleda da Aprilia tud leti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tolk navdušen nad svojim današnjim dosežkom, da se bom kr takoj pohvalil: 1.40.365 (do sedaj uradni best time 1.44.88) :naughty:

Zgleda da Aprilia tud leti :kva2:

Čestitam! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tolk navdušen nad svojim današnjim dosežkom, da se bom kr takoj pohvalil: 1.40.365 (do sedaj uradni best time 1.44.88) :naughty:

Zgleda da Aprilia tud leti :kva2:

pohvaljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182, hej. A sta bla danes z Markotom na Grobniku ? Sam sem tudi mislil it pa me izpit jebe 30.

Uglavnem upam da sta uživala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tolk navdušen nad svojim današnjim dosežkom, da se bom kr takoj pohvalil: 1.40.365 (do sedaj uradni best time 1.44.88) :naughty:

Zgleda da Aprilia tud leti :kva2:

Čestitam!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tolk navdušen nad svojim današnjim dosežkom, da se bom kr takoj pohvalil: 1.40.365 (do sedaj uradni best time 1.44.88) :naughty:

Zgleda da Aprilia tud leti :kva2:

Čestitke!!! :worship: :worship: :worship: Sem ti reku lani na mobikrogu da tut Aprilia zna letet :whistle:

Še velik dobrih časov :D

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tolk navdušen nad svojim današnjim dosežkom, da se bom kr takoj pohvalil: 1.40.365 (do sedaj uradni best time 1.44.88) :naughty:

Zgleda da Aprilia tud leti :kva2:

:worship:

Meni pa danes ni šlo pod 1:45.868 - kar je moj nov 'uradni' (s transponderjem) osebni rekord. Bo zgleda res treba kakšno kilo zgubit. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Meni pa danes ni šlo pod 1:45.868 - kar je moj nov 'uradni' (s transponderjem) osebni rekord. Bo zgleda res treba kakšno kilo zgubit. :whistle:

D.

Če si ti vozil SV 1000 in imaš črni kombinezon, se s tvojo ugotovitvijo kar strinjam. :whistle:

Mislim, da sem vozil za tabo, ko si me prehitel po mojem "kvačkanju" iz izhoda luknje. Kljub temu, da je SV lažji motor od mojega in ima najmanj 20% več moči, je moj motor iz ovinkov vlekel bolje in na zaviranjih sem tudi lahko tudi pridobival v primerjavi s tvojim SV (na ta način sem te tudi prehitel :naughty: ). Na ravninah pa se je bolje izkazal tvoh SV. Očitno se na ravninah teža ne pozna toliko. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Meni pa danes ni šlo pod 1:45.868 - kar je moj nov 'uradni' (s transponderjem) osebni rekord. Bo zgleda res treba kakšno kilo zgubit. :whistle:

D.

Čestitke tudi tebi za nov best time :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si ti vozil SV 1000 in imaš črni kombinezon, se s tvojo ugotovitvijo kar strinjam. :whistle:

:yes: That's me...

Mislim, da sem vozil za tabo, ko si me prehitel po mojem "kvačkanju" iz izhoda luknje.

Hmm, a sem te prehitel po zunanji strani in skoraj na robu?

Kljub temu, da je SV lažji motor od mojega in ima najmanj 20% več moči, je moj motor iz ovinkov vlekel bolje in na zaviranjih sem tudi lahko tudi pridobival v primerjavi s tvojim SV (na ta način sem te tudi prehitel :naughty: ). Na ravninah pa se je bolje izkazal tvoh SV. Očitno se na ravninah teža ne pozna toliko. :OK:

SV sicer ni ravno zelo lahek (stehtan s cca. 1/2 tanka in aftermarket izpuhi - 215kg), se pa strinjam, da se mojih 40-50 kg 'presežka' ZELO pozna.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Hmm, a sem te prehitel po zunanji strani in skoraj na robu?

...

D.

Ne, prehitel si me na zunanji strani po robu oz. že skoraj po travi. :eek: Ko sem te opazil, je bilo že prepozno, da ti dam več prostora. Sorry!!! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Meni pa danes ni šlo pod 1:45.868 - kar je moj nov 'uradni' (s transponderjem) osebni rekord. Bo zgleda res treba kakšno kilo zgubit. :whistle:

D.

A zato si bil včeraj pogrešan na marofu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, prehitel si me na zunanji strani po robu oz. že skoraj po travi. :eek: Ko sem te opazil, je bilo že prepozno, da ti dam več prostora. Sorry!!! :blush:

Saj ni bilo take panike... Itak sem cel levi ovinek zdriftal. :whistle:

A zato si bil včeraj pogrešan na marofu :naughty:

:yes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Meni pa danes ni šlo pod 1:45.868 - kar je moj nov 'uradni' (s transponderjem) osebni rekord. Bo zgleda res treba kakšno kilo zgubit. :whistle:

D.

Iz 1:43.6 na 1:41.7

Čestitke obema !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!