Skoči na vsebino

Primerjava!!


miklavc

Priporočene objave

Pozdravljeni!!

Odločam se za nakup 125ccm motorja in me zanimajo vaša mnenja o naslednjih dveh:

Yamaha xt125r http://www.hmc-habat.si/vsebina/si/glavna/...a_xt_125_r_736/

Hyosung xrx 125: letnik:2004, prevoženih:8700

Predvsem me zanimajo prednosti in pomankljivosti obeh in katerega mi bolj priporočate.

Lep pozdrav!!

post-16181-1183318087.jpg

post-16181-1183318101.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAVODILA, ISKALNIK, VPRAŠANJE V PRIMERNI TEMI!

drugač bi te pa zdrava pamet lahko učila, da je razlika v 1k al pa 8k prevoženih. yamaha je še 2 leti mlajša...tukaj sploh ni debate

pa hyosung je neka korejska firma, s katero folk sploh ni zadovoljen

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi aprilio!!! HAHA

ne ne šala ...js na tvojem mestu bi tut raje yamaho uzeu...

že zaradi imena...čeprov sm dans slišu tut hyosunga z tako norim zvokom!!!! (samo je biu 650)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!!

Odločam se za nakup 125ccm motorja in me zanimajo vaša mnenja o naslednjih dveh:

Yamaha xt125r http://www.hmc-habat.si/vsebina/si/glavna/...a_xt_125_r_736/

Hyosung xrx 125: letnik:2004, prevoženih:8700

Predvsem me zanimajo prednosti in pomankljivosti obeh in katerega mi bolj priporočate.

Lep pozdrav!!

NERAZUMEM,da sploh kaj tazga sprašuješ ,to je enako kot bi vprašal BMW-ja ali MZ-Češko zbrojevko OK.

KAJ je to sploh Hyosung-aje to v Koreji kakšna kastrola pala po stopnicah,na tak način dajo namreč otrokom ime ko se rodi . :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!!

Odločam se za nakup 125ccm motorja in me zanimajo vaša mnenja o naslednjih dveh:

Yamaha xt125r http://www.hmc-habat.si/vsebina/si/glavna/...a_xt_125_r_736/

Hyosung xrx 125: letnik:2004, prevoženih:8700

Predvsem me zanimajo prednosti in pomankljivosti obeh in katerega mi bolj priporočate.

Lep pozdrav!!

YAMAHA!!! zdej glih ne vem kok je ta firma Hyosung u sloveniji kej priznana, glede servisov pa tega sranja!! pomoje boš za ta motor kr težko dubu dele kr se mi zdi ena leva firma (sej pravim ne poznam dobr te ferme-je tud nočm)!! za yamaha boš pa čist lahko dubu dele, pa še bistveno prej!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no... Vsi ste tolk zlo prot Husotu ampak nihče pa čisto nič ne argumentira...

Oba imata 4T mašino, oba sta enduro, neudioben sedež,... Le Yamaha je bolj priznana. Mislim, da sta tudi mašini primerljivih moči. Odločil se boš sicer sam ampak jst bi ti pa svetoval Husota. Ali morda celo TOMOS125, ki ima enako mašino kot Yamaha... V kvaliteti po mojem mnenju ni kakšne hude razlike med temi tremi motorji je pa v ceni-to je edina razlika-po moji nestrokovni oceni!!

Vozil sem že vse tri. Yamaho sem imel, z XRXom sem delal izpit, Tomosa pa sem pšeljal samo par krogov v Celju na sejmu.

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no... Vsi ste tolk zlo prot Husotu ampak nihče pa čisto nič ne argumentira...

Oba imata 4T mašino, oba sta enduro, neudioben sedež,... Le Yamaha je bolj priznana. Mislim, da sta tudi mašini primerljivih moči. Odločil se boš sicer sam ampak jst bi ti pa svetoval Husota. Ali morda celo TOMOS125, ki ima enako mašino kot Yamaha... V kvaliteti po mojem mnenju ni kakšne hude razlike med temi tremi motorji je pa v ceni-to je edina razlika-po moji nestrokovni oceni!!

Vozil sem že vse tri. Yamaho sem imel, z XRXom sem delal izpit, Tomosa pa sem pšeljal samo par krogov v Celju na sejmu.

sej maš prov kar si povedu!! :worship: sam neki najbolj nujnega si pa pozabu!! :fredy: kje bo pa dele dubu?? kok pa je sploh teh servisov od Husota?? najbrš bl mal, k niti motorjev ni tok velik. jest čakam na aprili že več kot en mesec na en fedr, pa je fino znana firma, pa servis majo tm, pa ne morjo enga dela prpelat iz italije, k nam je soseda!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: zato je uprašanje kok hitr bo dobivu dele za Husota!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne saj ni problem dobit delov za hysounga... ampak Lowrenc je v kvaliteti razlika! Preberi malo temo o tomosu, fantje so kupili nove motorje, odpadajo nalepke, enmu cvili to drugemu ono, ključi jim paše v motorje od prijateljev (z drugim ključem lahko odpelješ drugega tomosa),... medtem ko pri yamahi ni zaslediti nobene takšne napake :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomosa sem res samo peljal par krogov in drugega ne vem. To, da se za Husota dobijo rezervni deli očitno Brodar dobro ve! Tako, da je MotoRaCinG-ova skrb brezpredmetna...

In še nekaj glede Italjanskih motorjev... Saj ne rečem, da niso vredu in zmogljivi, nezanesljivi so pa sigurno. Italjani več ali manj samo narišejo obliko, drugo jim pa naredijo drugi, saj v celi Itraliji nimajo nobenega faxa, kjer bi lahko pridobil univerzitetno strojniško izobrazbo(vasko leto jih nekja pride v LJ študirat... ). Poleg tega problema pa vsi dobro, da v Italiji ni nobenega reda, vroča kri, logistika ne štima, politiki se pretepajo v parlamentu,...!! klik

P.S.:Še vedno sem za Husota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ch racing je pa daleč najboljša odločitev :worship:

no tisto glede rezervnih delov - jaz nikoli nisem imel nobeneg hyosunga in ga nikoli ne bom imel... vem pa, da je kar nekaj trgovin s servisi z hyosunge, tako da to ne bi smel biti problem... tudi tu blizu mene je pooblaščen prodajalec za hyosunge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem ima Hyosung mašino od Yamahe in ogrodje od Suzukija in ima upside-down vilice, kar Yamaha nima. Ima pa zato Yamaha spredaj in zadaj diske in je nekaj kilogramov lažja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem tudi jaz mislil samo nisem bil 100% pa nisem napisal-torej-Tomos, Huso in Yamaha majo enako mašino. Kar se mašine tiče ni panike za rezervne dele!! Kar se pa ostalih stvari tiče pa nebi smel bit problem, saj pri takem mopedu lahko v skrajni sili zajle kar naredi kakšen mojster, ozavorne bloge se da nalimat(vem, da ena firma to dela v SLO), ležaje majo v TINEXu (in še kje),... Tako, da ni panike pomoje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!