Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Torej s carino in DDV, SJ4000 WiFi z nosilcem za avto in polnilcem, direktno iz Kitajske za "samo" 130€. Tukaj si oglejte video: http://www.motosvet.com/tabla/topic/25508-moto-video-posnetki/?p=2150860

Zvok med vožnjo ni uporaben, kar ni novost pri nobeni akcijski kameri. Drugače pa korekcije v videoposnetku minimalne, beline sploh nisem popravljal, dodal le malenkost kontrasta in 0,2% ostrine. 

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej s carino in DDV, SJ4000 WiFi z nosilcem za avto in polnilcem, direktno iz Kitajske za "samo" 130€. Tukaj si oglejte video: http://www.motosvet.com/tabla/topic/25508-moto-video-posnetki/?p=2150860

Zvok med vožnjo ni uporaben, kar ni novost pri nobeni akcijski kameri. Drugače pa korekcije v videoposnetku minimalne, beline sploh nisem popravljal, dodal le malenkost kontrasta in 0,2% ostrine. 

 

 

Šit sam zvok ma pa res grozen. Ku da bi sesalec vozu  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit sam zvok ma pa res grozen. Ku da bi sesalec vozu  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Kak to misliš, ku da bi? Saj je sesalc, pol je pa kamera kriva za zvok  :slap:     :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak to misliš, ku da bi? Saj je sesalc, pol je pa kamera kriva za zvok  :slap:     :kva2:

ja vem da je sesalec s tremi kolesi :D   pa mislil sem isto kot ti sam sem bolj po ovinkih povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej s carino in DDV, SJ4000 WiFi z nosilcem za avto in polnilcem, direktno iz Kitajske za "samo" 130€. Tukaj si oglejte video: http://www.motosvet.com/tabla/topic/25508-moto-video-posnetki/?p=2150860

Zvok med vožnjo ni uporaben, kar ni novost pri nobeni akcijski kameri. Drugače pa korekcije v videoposnetku minimalne, beline sploh nisem popravljal, dodal le malenkost kontrasta in 0,2% ostrine. 

zgleda prav vredu, če se dobi kje ceneje je čisto vredu posnetek  za ta denar, me pa zanima, me pa zanima, kje imate ponavad kamero nameščeno, večina ima na čeladi ali na vilicah ali na balanci??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit sam zvok ma pa res grozen. Ku da bi sesalec vozu  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

To pa zato, ker sem ravnokar vrečko menjal. :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda prav vredu, če se dobi kje ceneje je čisto vredu posnetek  za ta denar, me pa zanima, me pa zanima, kje imate ponavad kamero nameščeno, večina ima na čeladi ali na vilicah ali na balanci??

Raje bi imel na čeladi a je flip up....

post-25908-0-04892900-1424539008_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na čeladi ni dober kot ker je previsoko najboljše pride če bi si dal na prsa s kakim trakom oziroma na rezervar sam tam se pa zna zadevat :D

 

Ja na ta nacin se vidi pogled na armaturo pa se celo balanco zajame, jaz sem dal suctioncup na tank s tem da sem roko toliko naprej obrnil da se nisem zadeval, zardi dolge rocice in tresljajev je bil posnetek grozen, tako da je verjetno kitajski chestmount za 10e zmagovalna kombinacija.

 

Primerjava tank/prsa, jaz sem imel montirano tako kot sem napisal kolega pa na prsih klik. (kamera je bila na obeh motorjih enaka) Tako da tisti posnetki ki so nastali z mojo kamero na kaksni slabsi luknjasti cesti so bili samo za zbrisat.

Popravljeno . Popravil bentley
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V šparu zdej v akciji xplore ki zgleda ko fejk go pro / sj4000 wi-fi.

Bi rad videl kak test te kamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Jaz sem orginalen trak od goproja nalimal zgoraj na čelado, pa v drugi ali že tretji sezoni še vedno močno drži, pa je bil trak star že par let :D. Kitajskega sem pa nalimal na stran čelade, pa tudi drži .... še zaenkrat :D. Tudi tko na otip se zadeva oreng gor drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kdo zna povedat, ka majo to za ene mini kamere na moto gp? :) Zgleda ne tanjša od enga kulija, cena pa verjetn tudi x5 glede na gopro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma drugi sistem...GP kamere imajo v tistem "svinčniku" tipalo/zaslonko, vse ostalo je znotraj motocikla, direkten prenos pa potem preko neke xyz povezave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem februarja kupil preko ebaya 4go pro baterije, zraven pa je bil še polnilec..... ga v soboto vtaknem v štrom in ga skuri :kva2:  Upam da bojo vsaj baterije svoje oddelale, tako kot s gre :)

 

kar se tiče tistih nalepk.... nalepke od goproja držijo kot pribito.... nevem, če bi jo zdaj dol s čelade spravil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa že dober mesc pa pol če že nista kr dva, čakam batarijo pa filer iz čajne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamere nočem na čeladi zaradi dodatnega hrupa, pa še glupo mi zgleda :)

 

Sem naročil ta adapter in bom dal gor običajnega kompakta, ki je že pri hiši (ima široki kot, optično stabilizacijo in HD snemanje - vse kar rabiš).

 

http://www.banggood.com/Motorcycle-Bike-Bicycle-Handlebar-Mount-Tripod-Screw-Clip-For-Camera-p-932556.html

 

 

Več kot teh par ojričev ne dam za to igračkanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamere nočem na čeladi zaradi dodatnega hrupa, pa še glupo mi zgleda :)

 

Sem naročil ta adapter in bom dal gor običajnega kompakta, ki je že pri hiši (ima široki kot, optično stabilizacijo in HD snemanje - vse kar rabiš).

 

http://www.banggood.com/Motorcycle-Bike-Bicycle-Handlebar-Mount-Tripod-Screw-Clip-For-Camera-p-932556.html

 

 

Več kot teh par ojričev ne dam za to igračkanje :)

Dodatnega hrupa v čeladi (zaradi kamere) ali na posnetku?

jaz sem februarja kupil preko ebaya 4go pro baterije, zraven pa je bil še polnilec..... ga v soboto vtaknem v štrom in ga skuri :kva2:  Upam da bojo vsaj baterije svoje oddelale, tako kot s gre :)

 

kar se tiče tistih nalepk.... nalepke od goproja držijo kot pribito.... nevem, če bi jo zdaj dol s čelade spravil :)

Kitajske baterije za gopro dobro držijo, tako kot original, preverjeno :) 

 

Sam polnilc je bolj češki :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto prvo (hrup v čeladi). Že tako ga je preveč.

hrupa v čeladi zaradi kamere ni prov nič več kot normalno... vsaj pri meni ne... pa jo imam ob strani in na glavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!