Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Ne pretiravaj, posnetki so dosti boljši, na YouTube malo pogledat :D mojvideo vprašanje kako kvaliteto sploh procesira.

 

 

Evo, pa daj na HD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moj posnetek ki je sneman proti soncu in po furi,s tresoco roko,moj video pa res ogromno popaci sedaj sem videl...Snema pa kar fino baterija tudi dobro zdrzi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moj posnetek ki je sneman proti soncu in po furi,s tresoco roko,moj video pa res ogromno popaci sedaj sem videl...Snema pa kar fino baterija tudi dobro zdrzi...

https://www.youtube.com/watch?v=GIwWJ_D1lpo  tu imaš vse posnetke posnete z GoPro HD Hero Entry Level...poglej pa pol govor..kr na pamet govorit ni kul veš..prej dobro premisli kaj poveš ;)...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.youtube.com/watch?v=GIwWJ_D1lpo  tu imaš vse posnetke posnete z GoPro HD Hero Entry Level...poglej pa pol govor..kr na pamet govorit ni kul veš..prej dobro premisli kaj poveš ;)...nevem kaj te je toliko zmotilo

nevem kaj te je toliko zmotilo?mam to kamero in snema dobro,ce bi lahko objavil na yt bi pokazal.Ta video ki sem objavil je pa proti soncu,plus lih prisel iz fure se skoraj skipal v ovinku in posledicno je bila tresoca roka..Za to ceno je super kamerca js sem jo dobil za 50 eur..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj te je toliko zmotilo?mam to kamero in snema dobro,ce bi lahko objavil na yt bi pokazal.Ta video ki sem objavil je pa proti soncu,plus lih prisel iz fure se skoraj skipal v ovinku in posledicno je bila tresoca roka..Za to ceno je super kamerca js sem jo dobil za 50 eur..

se opravičujem..hotel sem to napisat na en drug post pa sem kar spregledal..na teleofonu bit je jebeno tu pa tam!..ja drugač pa je res top kamera..ni bolše! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce bi se rajs mal vec vozil, da nebi na vsakem posnetku en na ovinku lezal? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ce bi se rajs mal vec vozil, da nebi na vsakem posnetku en na ovinku lezal? :P

eni pjebi so na naketarih cestah prvič bli..na pisti pa je druga zgodba..sam nažalost ni cajta za skup montirat. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj te je toliko zmotilo?mam to kamero in snema dobro,ce bi lahko objavil na yt bi pokazal.Ta video ki sem objavil je pa proti soncu,plus lih prisel iz fure se skoraj skipal v ovinku in posledicno je bila tresoca roka..Za to ceno je super kamerca js sem jo dobil za 50 eur..

Hm ali je original za 50 euru? https://www.youtube.com/watch?v=-L29u7SM97E

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XM-QVUeK2T0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil od kolega ki jo je kupil novo ker je hotel naredit par posnetkov na krossu,pol prodal krosa in meni kamerco za 50 eur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tej kamerci me moti samo to ker nima odzadi ekrancka da si lahko pogledas kako senama kam je nastavljeno itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar sm vzel za smešno ceno praktično novo SJ4000.. z vsem, zaenkrat zgleda kvaliteta super, tut tist mali ekranček zadi je kul za pozicijo nastavljat :) (smešna cena = pol cene najcenejšega GoProja). Kak posnetek pa če ne prej.. drug teden ko se gre v Rovinj :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je kupil GoPro Hero Entry kamero in morm rečt, da je za ta denar dokaj solidna kamerca glede na razmerje cena/zmogljivost in ker nima dodatne krame kot so wifi, gps in ostalo, lahko brez problema snema na 720p S 60fps dobre 3 ure  :D če primerjamo najnovejšo GoPro Hero 4 Black z GoPro Hero Entry je Entry različica z enako zmogljivstjo baterije pri enaki ločljivosti (720p S 60fps) kot jo ponuja Hero 4 Black, veliko boljša glede obstoja baterije ter 3x cenejša izbira za mali denar ter kvalitetno sliko katero išče vsak zahtevnejši uporabnik  :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo sprašuje kam namontirati kamero je tukaj en posnetek kako zgleda če jo daš na vrh čelade, na stran ali pod brado :)

 

https://youtu.be/rNvkWdzXmDE?t=1m57s

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za isto ceno s poštnino vred dobiš prek ebaya model z wifi-jom tale ga nima. Drugače naredi kar ok posnetke.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že bi potreboval Wi-Fi na športni kameri nekje v vukojebini? :D

Zato ker je to povezava s tvojim pametnim telefonom in imaš lahko predogled kadra, ki ga snemaš, pregled posnetega materiala in nastavitve kar iz telefona....verjetno ne za po netu brskat   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SJ4000 test
1. slika

10350001.jpg

2. slika iz posnetka (screenshot zaslona ko iz filmčka na pavzi)

untitled.jpg

 

Opažanja? Med GoPro 3jko je razlika v tem da je zvok slabši pa pri vibracijah je slabši SJ. Za 70e kolker sm ga plačal z 32 giga kartico vred je bomba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!