Skoči na vsebino

igralci rač. iger


Priporočene objave

... medtem je pa zunaj demo Need For Speed: Hot Pursuit 2, ki izgleda v praksi takole :arrow: http://mitja.oberc.com/nfshs2.jpg 8)

aja, pa pol mega slika je, ker pač ne smemo šparati pri tako dobri grafiki in resoluciji :wink:

VOW :shock: :P to pa bi spilal, NFS mi je bil zakon dokler ni prerastel mojega racunalnika :evil: :? . a bom mogu motor prodat za nov racunalnik ce bom hotel to spilat :? :shock: :x :?: kaki racunalnik zahteva (saj ne rabim specifikacije, samo priblizno koliko bom dal za kisto brez monitorja pa tipkovnice. aja pa volan bi tudi rabil :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, grafično je NFS6:HS2 lep, samo kolikor sem bral na net-u je na žalost spet bolj arkaden, v stilu NFS4. Ok, to sem bral od testov demo verzije, samo dvomim da bodo pri končni verziji izboljšali fiziko.

Jaz mam raje simulacije, zato sem razočaran nad NFS6. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še par slikc od resne simulacije. Je čista simulacija, zato je z tipkami težko igrat. Grafika pa je fenomaenalno lepa. Nekateri modeli avtomobilov so narejeni iz preko 6000 poligonov!

Mislim da se lahko NFS6 skrije.

350z_cam04.jpg

350z_cam10.jpg

350z_cam08.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera igrca pa to sploh je :?:

Igra se imenuje RACER in je zastonj :!:

Je na žalost še v beta verziji, samo že zdaj prekaša vse komercialne igre (simulacije vožnje). Downloadaš jo lahko na

http://www.racer.nl/

Ja pa BTW: če obvladaš 3d modeliranje si lahko narediš svoje avtomobile in proge. Jaz sem si naredil enga Audi-ja Cabrio, sam se ne more primerjati s tem Nisanom 350Z, se še učim. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen računalnik rabi tale Racer?

Em... okrog Miklavža bom nadgradil kompjuter... in takrat enkrat naj bi do nas pripeljali tud ADSL.

Če se bo to izpolnilo, bo pa žurka!!!

Aja, pa Thrustmaster Ferrari Force Feedback GT Racing Wheel mam. :wink: NFS5 je zakon špilat s tem. Če je NFS6 res arkadna, so use pokvarl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen računalnik rabi tale Racer?

Em... okrog Miklavža bom nadgradil kompjuter... in takrat enkrat naj bi do nas pripeljali tud ADSL.

Če se bo to izpolnilo, bo pa žurka!!!

Aja, pa Thrustmaster Ferrari Force Feedback GT Racing Wheel mam. :wink: NFS5 je zakon špilat s tem. Če je NFS6 res arkadna, so use pokvarl...

Če lahko špilaš NFS5, pol z Racer-jem tud ne bi smelo bit problemov.

Men na mojem Celeron433+GeForce2 64Mb laufa brez zatikanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tud Celerona 433 MHz, pa tudi Geforce 2 MX 400 Tv Out imam... Samo en problem je. Moja plata nima AGPja, tko da imam GeForcea v omari... :(

Ampak NFS5 mi dela zelo lepo, brez kakšrnegakoli zatikanja. Aleš, koliko zasede Racer in - a je kkšna možnost, da mi ga pošlješ po pošti na CDju? Men vleče z neta maximalno 4 kb/s, pol si pa predstavljaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunker, sej men vleče povezava tem ene 3 kb/s, sam sem zdej gor dau en program tko de je mal hitrejš 4-10 kb/s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, to ni še skoz nič... po pravici povedano.

Kot drugo, ne vem če lahko tele naši modemi sploh vlečejo več kot 5'6kb/s.

In kot tretje: Čakam na ADSL, ker je šele s 100+ kb/s tisto pravo downloadanje. Kar je manj kot ene 30kb/s sploh ne pride v poštev za kašne velike fajle.

Tko da upam, da bi mi lahko kdo poslal na CDju tegale Racerja. Res bi biu hvaležen. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tud Celerona 433 MHz, pa tudi Geforce 2 MX 400 Tv Out imam... Samo en problem je. Moja plata nima AGPja, tko da imam GeForcea v omari... :(

Ampak NFS5 mi dela zelo lepo, brez kakšrnegakoli zatikanja. Aleš, koliko zasede Racer in - a je kkšna možnost, da mi ga pošlješ po pošti na CDju? Men vleče z neta maximalno 4 kb/s, pol si pa predstavljaj...

Racer zasede cca 7-8Mb. Poleg tega si boš verjetno hotel dol povlečt še dodatne proge in avtomobile, ki izhajajo vsaj enkrat na teden (včasih celo vsak dan).

Jaz mam tudi navadno 56K linijo in ni panike, pač mal dalj časa traja.

Lahko ti pošljem na cd-ju, samo Racer je še v razvoju zato skoraj vsak mesec pride ven nova verzija.

Je pa igra dobra simulacija, zelo podobno Grand Prix Legends, po moje še boljša. Je pa mal težko igrat z tipkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleš, glih zarad "simulativnosti" bi ga tako zelo rad dobil.

Tipke me ne zanimajo. :wink: Mam Thrustmaster Force Feedback GT volan. Yupi! :lol:

A lahko daš please link, da ga downloadam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da pride 0.50 verzija... jest hočem analogno sklopko :D

Saj že je, 0.50 beta5, analogno sklopko ima že od beta2 verzije. :D

Za analogno sklopko moraš met take pedale. Recimo Actlabs-ove,sa so drage kot žafran! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tud tole sceno z analogno sklopko. To full pogrešam pr igricah! Sam žal ima volan sam dve analogni pedali. Vse ostalo je po principu 0 in 1, kar ne pride u poštev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, če bi se dalo nastavit pedal od bremze kot sklopko, kot pri Viper Racing, Nascar 2002...

Kupil bi Act Labs volan in RS Shifter, sam ga k nam ne pošiljajo. Edino še se shifter dobi v SLO. Pol bi imel popoln avto 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, če bi se dalo nastavit pedal od bremze kot sklopko, kot pri Viper Racing, Nascar 2002...

Kupil bi Act Labs volan in RS Shifter, sam ga k nam ne pošiljajo. Edino še se shifter dobi v SLO. Pol bi imel popoln avto 8)

Alternativno si lahko narediš tretjo pedalo iz analognega joystika, samo pol morš met volan na USB, tretjo pedalo pa na game port. Mislim da bi moglo delovati.

Sem gledal na Actlabsovi strani so meli ponudbo cel komplet (volan,performance pedale z sklopko,menjalnik), za cca 70.000SIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, res da sem že skoraj 3 leta v gaming biznisu, sam 70k pa ne bi dal za tole. Dam raje 15k za RS Shifter (če bi ga pošiljali v SLO, sem že poskusil naročit), ki dela z vsemi volani, ne samo unim od ACT Labs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj naredim z Racerjem?

Imam Thrustmaster Force Feedback GT, ki ga ni na seznamu Controllersov. Če izberem kakšen drug volan, enkrat ne morem prestavljat in ne dajat gasa, drugič je na stopalu za bremzo v resnici gas, stopalo za gas je pa brez pomena...

Kaj naj naredim, da bom lahko zadevo igral z mojim volanom???

Help!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!