Skoči na vsebino

igralci rač. iger


Priporočene objave

How?

Tam je en joystimm, sam se mi zdi precej neuporabna zadeva. Mogoče bi pa rabil kakšen nasvet.

Torej: kako??? :oops:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudič je to, da nima noben gasa pa bremze zamenjane... Ma gas namesto bremze, bremze pa sploh nima! Tko da... mogoče z veliko eksprimentiranja... Hm, šmorn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je takrat reko, da ma v Colinu 2 pr France, stage 1, 2:20 cajt? Spilas z volanom al tipkami al kako? Jaz sem se neke psilo pa sem priso trenutno do 2:30 najmanj:) spilam na tipkovnico, ker me volan neke zajebava pa tudi winsi:)) Vozo pa sem z imprezo. ma pa lancer cisto podbni stil voznje.

Drugace pa se bom zaj probo nadrkat 205 Turbo :twisted:

Zlo kul avto, ampak tezki za obvladat. Saj pocasi ze dosegam pr france take rezultate kot z imprezo:)

aja, kak mas pa avto nastavljen ti za francijo 1. stage?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racer sux... sory folk, ampak se mi res zdi ena največjih bed ever. Spljoh.

Nebi reku, če bi vsaj enđin pogruntal kolkrtolk, pa tud to ni neki... sej za prvič ni švoh, ampak jest bi na njihovem mestu pospravu sramoto dol z neta.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racer sux... sory folk, ampak se mi res zdi ena največjih bed ever. Spljoh.

Nebi reku, če bi vsaj enđin pogruntal kolkrtolk, pa tud to ni neki... sej za prvič ni švoh, ampak jest bi na njihovem mestu pospravu sramoto dol z neta.

LP

Heh, mal bolj obrazloži kaj te moti?

Meni je igra ful dobra, zaradi dobre simulacije. Grafika pa je za moje pojme precej dobra. Za beta verzijo je super.

BTW: Igra je in bo brezplačna, pa celo igro programira EN SAM ČLOVEK!

Avte in proge pa si lahko naredi vsak sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je takrat reko, da ma v Colinu 2 pr France, stage 1, 2:20 cajt? Spilas z volanom al tipkami al kako? Jaz sem se neke psilo pa sem priso trenutno do 2:30 najmanj:) spilam na tipkovnico, ker me volan neke zajebava pa tudi winsi:)) Vozo pa sem z imprezo. ma pa lancer cisto podbni stil voznje.

Drugace pa se bom zaj probo nadrkat 205 Turbo :twisted:

Zlo kul avto, ampak tezki za obvladat. Saj pocasi ze dosegam pr france take rezultate kot z imprezo:)

aja, kak mas pa avto nastavljen ti za francijo 1. stage?

Jaz ne morem it Francijo I. stage pod 2:21:80 ... vozim pa z lancio ... mam obcutek da je to ze pri koncu zmogljivosti lancie .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem trenutno pr 1:26 pa nekaj. Z 205 Turbo. Ampak to se zdalec ni maksimum avtomobilcka. Ta avto je enostavno prehiter in ker vozim na tipkovnico ga je malo tezko obvladat vcasih:)

Drugace pa spilam zdaj racerja dosti in se mi zdi, da je igra zlo dobra. Ma pa kar nekaj bugov se, ki juh bo potrebno popravit. Grafika pa je tudi zlo kul. Je ze kdo v keri igri vido napis brembo na zavornih celjustih?:) i don't think so;)

V Carslwoord al kaj je ona prva proga mam pa cajt 1:03 s hondo s2000, s katero dosezem na saki progi najboljsi cas, ker se drzi izredno dobro ceste pa ovinka kar fejst:)

Spilam pa z misko in se mi zdi ta sistem voznje zelo dobra resitev, ce ne vozis z volanom. s tipkovnico je igro skoraj nemogoce igrat:) Sicer se da, ampak nimas nikaksnega nadzora nad bremzanjem in dodajanjem gasa pa ovinkanjem pa tak:)

Early Fall in Norway pa mi je trenutno najboljsa proga. (sicer mam samo 4, ker dial up ne dopusca ravno najvec vsega:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sasl:

kaj pa nastavitev za pogon? bolj odspredi, al odzadi al na sredini? ker to tudi dosti vpliva na hitrost pa tudi na vodljivost:)

z lancerom naprimer ce mas na sredini si dosti bolj pocasen, kot ce mas skoraj cisto do oknca na prva kolesa.

s p205 turbo pa si lahko privoscis kar na sredini, ker je prehiter itak:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

pri unem GTi al kaj je (taprvi) uporabljaj ročno oz. spuščaj gas

Pri GT in GT Turbo pa samo sredi ovinka po gasu, pa bo. Samo v demo 2 se da ful bolš kontrolirano driftat kot prej... al mam pa jest tak setup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Postavu sem si WIN XP na novo, ampak na zalost mi zdej Superbike 2001 ne dela vec! Ve mogoce kdo ce res Superbike 2001 ne dela pod XP-ji in ce mogoce obstaja kak patch? Iskal sem pa nic nasel!

Js mam enak problem! Ima kdo rešitev? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta mogoče že probala compability mode z win 98 in win2000??

sej ne verjamem, da tega nista probala, sam usen, se lohka zgodi :)

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta mogoče že probala compability mode z win 98 in win2000??

sej ne verjamem, da tega nista probala, sam usen, se lohka zgodi :)

lp,

jure

kawa7rr: a lahko tole malo bolj razložiš, ker ne vem kaj to pomeni ... :hmm:

Zanima me, če sploh dela igrca v winXP, ker ne vem, a imam slučajno samo pokvarjeno verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

desno klikni na ikono igre in izberi lastnosti...nato pod zadnjim jezičkom izberi združljivostni način ...o tem govori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil sigurno dela v xp okolju, ker ga imam sam naloženga in dela brez problema...

like thundercat said....

klikn z desnmu miškonom na sbk2001.exe in lastnosti (prefferences)->združljivost (compatibillity)->obkljukaš win98, al pa win2000......pol bi moglo delat...

aha najdu...tukej maš en unofficial win-xp patch....

klikni me nežno

pa probaj sedaj.

lp,

jure

Popravljeno . Popravil kawa7rr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!