Skoči na vsebino

igralci rač. iger


igralec

Priporočene objave

GTA3 lohk posodm ,ker ga trenutno ne špilam

Mogoče bi si pa res kakšnega nortona omislu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem nortona cvajtaužent dolzvleku in ga usposobil in update-al...namesto mene se je znebu vse nesange! NORTON ANTIVIRUS 2002 RULS!!! pospravu je neki čez 230 okuženih fajlov :?

Računalnik dela 1000% hitreje ...le zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slede SBKja... desni klik na .exe, properties in imaš jeziček compatibility

sm naštimov pa še zmeri isto, zalaufa do EA-sports tip pove ta svoje po pa začne ekran blinkat pa spet u winse!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na www.igralec.com sem prebral rewiew za DUCATI WORLD CHALLENGE

a je igra že zuni,cena....???

LP by gebre

Ne se preveč grebst. Igra je zelo zanič (revija Joker, pa še demo sem "igral"). Najbolš je še vedno SBK 2000 (tuki je tud Ducati), najbolj realističen pa GP 500 (tuki pa sam 2-taktarji).

---------------------------------------------------------------------------------

A kdo kej špila fantazijske igre tipa Ultima IX, Gothic, System Shock, Warcraft, Diablo, Morrowind, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut SBK 2001 in bi jo ful rad igrov sam mi ne dela. Problem: Pridem v igro izberem motor, stezo, skratka vse, ko kliknem trening mi napiše, da naj vstavim CD. Crack mam tut posnet. Mam pa Win me, katere bom zdej taku ven zabrisu da bo hudo. Formateraš naložiš evo ti dva dni pa so že problemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GTA3 lohk posodm ,ker ga trenutno ne špilam

a ma kdo GTA2 za posodit, prodat, prepect,.......bi rad igral prvo gta2 preden bom enkrat se gta3 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GTA3 lohk posodm ,ker ga trenutno ne špilam

a ma kdo GTA2 za posodit, prodat, prepect,.......bi rad igral prvo gta2 preden bom enkrat se gta3 :lol:

Se mi zdi da jo mam nekje na enem cd-ju, morem mal poiskat, pa ti javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf gothic je moj najljubši špil :o  komi čakam dvojko.

pa sistem shock je tut dobr pa dungeon siege...

Pa sem lih hotu prašat če še kdo pozna to zadevo... sam mi enmejčkn počas dela na C400-450 pa 192 RAMa... pa 16MB ATI. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No ja, sploh ne motoristicna igra, ampak izide pa februarja. Pa se Slovenska je, pa se nasa firma jo dela:

http://mistmare.arxeltribe.com

Aja, de ne bo pomote, nisem mislil, na Arxel Tribe, ampak na sinister systems (ko sem napisal nasa firma). (direktor press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!